Itálie

Toskánský jóga a eko agroturismus

Cena
cena na vyžádání

Popis zájezdu

TOSKÁNSKÝ JÓGA A EKO AGROTURISMUS

Krásný resort se nachází v lokalitě jižní Maremmy v lokalitě Toskánsko, nedaleko městečka Scansano. Velkou výhodou je především blízkost k moři. Idylický objekt je obklopen olivovými háji a lesy.

POPIS

Návštěvníkům nabízí 4 renovované domy v typickém toskánském rustikálním stylu. Jednotlivé domy nabízí různé kapacity – single, double a triple pokoje a 2 apartmány, které mohou ubytovat až 4 osoby a nabízí navíc ještě plně vybavenou kuchyň, jídelní prostor, TV a Wi-Fi, koupelnu a velkou terasu.

Klienti si mohou užít klidu a odpočinku u malého přírodního jezírka, ve kterém se mohou koupat a relaxovat v novém wellness centru, které je vystavěno z přírodních materiálů.

V bio restauraci Vám šéfkuchař připraví každý den širokou nabídku tradičních a zdravých pokrmů, které jsou doplněny místními víny (Morellino di Scansano). Jídla jsou servírována ve formě bufetu a resort také rád vyhoví požadavkům hostů se speciálními požadavky na stravu. Ubytování si můžete vybrat se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí.

Vybavení pokojů bylo pečlivě vybráno tak, aby nabízelo maximální komfort návštěvníkům a zároveň dokázalo navodit příjemný pocit relaxace ve spojení s tradičními toskánskými prvky.

V každé z ložnic dominují na stěnách pokojů obrazy umělkyně Dalily Chessa a dle jejich obsahů jsou také pojmenovány názvy jednotlivých pokojů.

WELLNESS

Klienti mohou maximálně užívat relaxace v místním wellness centru. Toto nové zařízení je umístěno okolo velkého kamenného bazénu s vyhřívanou vodou. Bazén je situován na západ, je z něj tedy možné pozorovat nádherné západy slunce, zapadající mezi zvlněnou toskánskou krajinu. V nabídce wellness centra se kromě bazénu nachází také hydromasážní vana či emocionální sprcha.

Skupina kvalifikovaných profesionálů a specialistů na krásu Vám jsou k dispozici pro individuální péči a používají pouze přírodní kosmetické eco-friendly přípravky a doplňky.

Wellness centrum nabízí možnosti odpočinku, jógy či meditace.

Wellness centrum je vhodné pro organizování skupinových seminářů a kurzů, jóga pobytů, terapií apod. K dispozici je 60m2 velký bazén s teplotou 35-36°C, 115-125 cm hluboký s výhledem na překrásné toskánské kopce. Dále je k dispozici sál s rozlohou 130m2 s dřevěnými podlahami, vybaven podložkami, polštáři a dekami pro jógu a meditace. Pro relaxaci je možné využít také dřevěnou terasu pro venkovní aktivity, případně masážní místnost nabízející masáže.

OKOLÍ

Resort je obklopen krásnou přírodou toskánských kopců nabízející možnosti především pro pěší turistiku a cyklistiku. Pěší i cyklo trasy jsou lemovány olivovými háji a vinicemi.

Orbetello se nachází 40 kilometrů od resortu a nabízí krásné bílé pláže včetně plážových barů. Feniglia je přírodní reservace s piniovými háji známými svou nenahraditelnou vůní, kterou můžete navštívit jako pěší turisté či projet na kole.

Argentario – nedaleko od Orbetella naleznete mys Argentario, na kterém se nachází dvě typické středověké vesničky Santo Stefano a Porto Ercole, které nabízí nádherné výhledy na moře a jsou považovány za dvě nejkrásnější oblasti Maremmy. Z vesnic je možné se vydat na výlet lodí na ostrovy Giannutri a Giglio.

Směrem na jih od resortu se nachází vesnice Capalbio známá tarotovou zahradou vytvořenou Niki de Saint Phalle.

Oblast Grosseto je dalším přímořským střediskem, která je snadno dosažitelná, Marina di Alberese se nachází cca 35 kilometrů daleko, podobně jako útesy Talamone, piniový les v Principina Mare a moderní Marina di Grosseto.

Nachází se zde také unikátní přírodní rezervace – například přírodní park Uccellina s piniovými lesy, pastvinami a mokřinami v blízkosti moře, písčitých pláží a útesů. Park můžete navštívit z městeček Talamone nebo Alberese.

Pro milovníky historie je doporučeno navštívit katedrálu Massa Marittima z 12. století, Grossetto se středověkými zdmi, Castiglione della Pescaia obklopené pevností, krásné opatství San Rabano a věž Uccellina. Historicky zajímavé jsou také městečka Sorano, Sovana a nádherné Pitigliano, kde žili v 2. století před Kristem Etruskové a jejichž hrobky nyní mohou turisté navštívit.

Pokud se rozhodnete cestovat více, 60 km od resortu se nachází turisty milovaná Sienna, Montalcino s opatstvím Saint Antimo, Pienza, Bagno Vignoni či opatství San Galgano.

Saturnia a Petriolo – 25 kilometrů od areálu se nachází horké prameny známé již z předrománských časů. Prameny mají teplotu 37°C a je možné je navštívit po celý rok. Sirnaté prameny jsou typické svým aroma a také negativním vlivem na tkaniny a látky. Další možností horkých pramenů jsou například lázně Petriolo blízko Sieny.

Pro milovníky výborného vína zajistíme degustaci toskánského vína v místních sklípcích.

Po cestě tam či zpět doporučujeme navštívit překrásnou Florencii a Pisu.

Jeďte si užít krásy Toskánska!

Informace, rezervace:

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

Cenu za pronájem vily Vám rádi zpracujeme na vyžádání dle Vašich požadavků.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Termín pobytu

Celoročně dle Vámi poptávaného termínu.

Cena na osobu zahrnuje

  • ubytování na daný počet nocí
  • snídaně / večeře
  • ložní prádlo, ručníky
  • plné využití apartmánů
  • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.