Kontakty

O nás

Vážení klienti, naše cestovní kancelář VillasResorts.cz se specializuje na pobytové zájezdy na míru a na organizování jóga zájezdů po celém světě.  V naší nabídce najdete nepřeberné množství pobytů spojených s praxí jógy pod vedením certifikovaných českých a slovenských lektorů. Můžete si vybrat mezi víkendy s jógou po ČR, jóga pobyty na Bali, Srí Lanku, do Spojených arabských Emirátů, Vietnamu, na Filipíny, do Toskánska, na Santorini, Kanárské ostrovy a dalších destinací. Jóga zájezdy si můžete na našem webu filtrovat nejen podle destinace, ale také podle jména jóga lektorky či termínu. Kromě pobytů zaměřených na jógu nabízíme také pobytové zájezdy na míru pro jednotlivce i skupiny. Zajistit pro Vás můžeme např. degustace vín v Toskánsku, pronájmy vil na Bali, v Thajsku apod.  Sledujeme nejnovější trendy a novinky cestovního ruchu, o kterých Vás informujeme na našem Facebooku a Instagramu, máme pro vás na webu také jedinečný Blog a Galerii z cest našich klientů, kde najdete nejen povídání o průběhu cest, ale také autentické fotografie pořízené přímo námi, nebo našimi klienty. Připravíme Vám zájezdy od A po Z, zorganizujeme pro Vás jóga zájezd a to ať už jste jóga lektor nebo jednotlivec se zájmem se zúčastnit. Zkušenosti máme také s pořádáním skupinových a firemních pobytů či dovolených na míru pro páry nebo rodiny s dětmi.

Jsme malý tým, který miluje cestování, jógu a zážitky a naši práci děláme srdcem a s láskou. Klademe důraz na individuální přístup ke každému klientovi. Rádi si s Vámi popovídáme a budeme s Vámi sdílet naše zkušenosti a rady z cest, zavolejte nám :).

Rádi se s Vámi sejdeme také osobně!

Pokud máte jakékoliv dotazy týkající se našich nabídek, případně máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás prosím a rádi si s Vámi popovídáme u kávy či dobrého oběda – a to v Praze, v Olomouci, ve Dvoře Králové nad Labem, Trutnově či Hradci Králové.

Vytvořte si svůj ideální zájezd

Zvolte si svůj termín, destinaci, délku Vašeho pobytu, vyberte si leteckou společnost a místo Vašeho odletu. Ve většině destinacích máme v místě výborný český servis, který se o Vás 100% postará. Zajistíme Vám privátní transfery z letiště, 24 hod VIP českou asistenci, výlety, pronájmy auta, skútru, kurzy vaření místní kuchyně, jógu, masáže apod. vše v češtině! Máte jazykovou bariéru? Leťte s námi a domluvíte se všude v češtině 🙂

Jsme ze zákona pojištěni proti úpadku u pojišťovny Union.

Hledáte dovolenou v Thajsku, na Bali, relax na Sardinii, romantiku na Mauriciu, jógu na Srí Lance či lyžování v Alpách? Napište nám požadavky Vaší dovolené a vše už nechte na nás!

Užijte si jedinečnou dovolenou v privátních vilách s bazénem či v hotelích  s výborným českým servisem v místě pobytu!

Seznamte se

CEO

Ing. Eva Martinásková

Po 18-ti leté praxi v cestovním ruchu, během níž jsem získala spousty zkušeností a mohla procestovat svět, jsem založila cestovní kancelář VillasResorts.cz, kde pro Vás osobně vybírám nejlepší vily, hotely a apartmány na základě osobního doporučení tak, abyste byli na Vaší dovolené maximálně spokojeni.

Už od malička jsem chtěla být letuškou a cestovat po celém světě. Oboru cestovního ruchu jsem však zůstala věrná. Před založením vlastní cestovní kanceláře jsem pracovala několik let v cestovním ruchu v rodné Olomouci a poté několik let v Praze. Vystudovala jsem španělské gymnázium a Vysokou školu podnikání a ekonomie.

Mám na starosti vedení cestovní kanceláře, výběr nových ubytovacích kapacit a destinací do porfolia nabídky, organizaci a přípravu jóga zájezdů, komunikaci s hotely, spolupráci s novými jóga lektorkami.

Mé 3 nejoblíbenější navštívené destinace: Bali, Thajsko, Maledivy. Zájmy: cestování, sport, rodina a práce
Sales & Marketing Manager

Ing. Nikola Odvárková

Studiu cestovního ruchu se věnuji již od 15 let, kdy jsem také pracovala v prvním subjektu s tímto zaměřením – malé cestovní agentuře v malém městě, odkud jsem si odnesla cenné zkušenosti a vize, vzhlížela jsem k majitelce a tušila, že toto je cesta, kterou i já chci jít.

O deset let později po ukončení magisterského studia Cestovního ruchu s vedlejší specializací na Manažerskou psychologii a sociologii jsem se mohla začít konečně s radostí věnovat tomu, co mě tolik naplňuje – kontaktu s klienty a partnery a také marketingu.

Spojit jógu, cestování a práci je pro mne splněný sen. Jsem také certifikovanou lektorkou jógy, kterou vyučuji ve svém rodném městě. Díky pravidelné praxi jógy - možná se společně na některém z pobytů uvidíme - věřím, že vše k nám přichází z určitého důvodu, a proto i setkání s Evičkou, se kterou již 8 let spolupracujeme, beru jako osudové.

Miluji jihovýchodní Asii, která je mi aktuálně nejblíž a podle mých zkušeností i vzhledem k historii se nejvíce hodí k pobytům spojeným s praxí jógy. Cestování a poznávání nových kultur je mou vášní, tomu pocitu při přistání v nepoznané zemi se nic nevyrovná. Cesta je cíl a proto doufám, že se v rámci té Vaší cesty společně potkáme. Bude mi ctí pro Vás zajistit nezapomenutelnou dovolenou.

Kontakt

Rádi zodpovíme Vaše dotazy

Sídlo

Villas & Resorts

Michelská 966/74

141 00 Praha 4 – Michle

IČ: 04598687

Sociální sítě

Facebook
Instagram