Španělsko

JÓGA ZÁJEZD NA MALLORCU – ČERVEN 2024 s Kateřinou Hrubešovou

33.490 Kč
osoba

Popis zájezdu

„SPOJENI S PŘÍRODOU“ JÓGOVÝ POBYT NA MALLORCU S KATKOU HRUBEŠOVOU 

„Proč jsem si vybrala Malorku? Především pro její rozmanitou přírodu, od nádherných písčitých pláží, romantických zátok a skalnatých útesů, přes plochou úrodnou krajinu až po vysoká pohoří. 

Miluji pohyb, miluji jógu a jsem vášnivou milovnicí přírody, ve které nacházím veškerou inspiraci. Proto vás zvu na týdenní pobyt na Malorce plný jógy v propojení s přírodou. Mallorca je rájem pěší turistiky. Můžete se těšit nejen na jógu, ale také turistické  trasy, které mohou vést přes vrcholy i zelená údolí, větrná pobřeží s divokými útesy a soutěskami. Dokonalá meditace v přírodě! 

Jsem ráda, že mohu navázat spolupráci s Villas & Resort a uspořádat s nimi můj další jógový pobyt, který je stvořený na napojení se nejen na sebe, ale také na úžasnou přírodu. Těším se na Vás.!“ Katka 

JÓGA LEKCE

Čekají vás dvě lekce jógy denně – ranní a večerní. Každá trvá 75 – 90 minut a bude zaměřena na různé oblasti našeho těla. Do každé společné praxe vložíme různorodé aspekty jógy tak, aby filozofický a praktický rámec byl v souladu. Budeme praktikovat pránájámu, ásany, koncentrační techniky, meditovat i odpočívat a relaxovat. Cílem jógového pobytu je vyváženost a harmonie.

Jóga není cvičení, ale způsob života. Pomáhá nám najít svou vlastní cestu, učí nás rovnováze, pomáhá nám  rozumět našemu tělu i duši. Mně jóga pomohla pochopit, že méně je někdy více.

Jóga lekce budou probíhat 2 x denně (ráno a večer).

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

O LEKTORCE 

Katka je zkušenou lektorkou jógy se zaměřením na vinyasa jógu a zdravý pohyb. Sama praktikuje ashtanga vinyasa jógu pod vedením své učitelky Simony, což změnilo její jógovou praxi. Ukázala ji naprosto nový pohled na jógu, naučila ji, že dokáže naplno využít svou sílu a energii, jen pokud se v každé pozici uvolní. To vše individuálním přístupem předává svým klientům a vede je k laskavému a bezpečnému potkání se sami se sebou, ke kvalitnímu uvolnění těla a mysli a všímavosti vůči svým myšlenkovým a pohybovým vzorcům.

ZPĚTNÉ VAZBY 

„Lekce jógy s Katkou jsou balzám pro tělo i pro duši. Líbí se mi její komplexní přístup, milý hlas a srozumitelné vysvětlování pozic. Nejvíc oceňuji, že i v dynamických lekcích dbá na správné a zdravé provádění pohybu. Jde znát, že se neustále vzdělává a posunuje.
Sama jsem lektorka jógy a fyzioterapeutka v jedné osobě, takže jsem ze svého profesního pohledu na výběr lektorky dost náročná. Katčiny lekce navštěvuji moc ráda a všem je vřele doporučuji.“ ZUZANA

„Na lekce jógy s Kačkou chodím už více než rok a její hodiny mě moc baví. Oceňuji, jak dokáže pracovat s celou skupinou a zároveň zvládá rozdíly mezi jednotlivci. Velmi oceňuji, že každá její lekce je také trochu jiná. Mohu tak neustále objevovat tu krásnou rozmanitost jógy. Těším se na naši další lekci, děkuji Kateřino, že jsi mou trpělivou mentorkou jógy!“ Ivan

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ? 

Jógový pobyt na Malorce je určen pro všechny, kteří milují aktivní dovolenou. Jóga, turistika a koupání na krásných plážích. Pobyt je vhodný pro úplné začátečníky i pro pokročilé jogíny, muže i ženy. Stejně tak i pro jednotlivce. Nebojte se přihlásit klidně i sama nebo sám. Na jógové pobyty se hlásí podobně smýšlející lidé a vždy se sejde úžasná skupina lidí, kde je vzájemné sdílení zkušeností obohacující.

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga zájezd za skvělou cenu v krásném hotelu na Mallorce a to včetně letenky z Prahy v ceně pobytu!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích v hotelu Diamant****
 • stravování formou polopenze
 • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
 • jóga program s lektorkou
 • český / slovenský servis v místě

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází na východní části ostrova v Cala Ratjada v blízkosti volně přístupné písečné pláže. Hotel má dva venkovní bazény a 1 vnitřní bazén se sladkou vodou. Na pláži si hosté mohou zapůjčit slunečníky a lehátka (za poplatek). Nejbližší město je Cala Ratjada. Z hotelu se můžete dostat k následujícím turistickým zajímavostem: Castell Capdepera, Torre Canyamel a Cuevas Arta. O Vaši mobilitu se postará autobusová zastávka.

POKOJE

Pro jóga pobyt máme v rezervaci dvoulůžkové pokoje. Klimatizace a Wi-Fi k dispozici zdarma.

STRAVOVÁNÍ

Cena jógového pobytu zahrnuje polopenzi (bufetové snídaně a večeře).

PLÁŽ

V blízkosti hotelu (cca 10 minut chůze) se nachází písečná pláž Cala Agulla s bílým pískem a křišťálově čistou vodou.

TÚRY PO MALLORCE – NEDOTČENÁ PŘÍRODA 

Malorka nabízí velké množství výletů a pěších túr. Na místě budeme mít k dispozici průvodkyni a můžeme se vydat na jednodenní túry různých obtížností. Kterýkoliv výlet lze vynechat a užít si individuálně odpočinkový den.

TIP PRO VÁS:

Na tento jóga zájezd je možné se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace & rezervace:

rezervace@villasresorts.cz

+420 702 047 307

 

 

Ceník

CENA: 33 490 Kč / osoba

Příplatek za jednolůžkový pokoj 5300 Kč / pobyt

Cena zahrnuje: letenky, transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, lekce jógy v hotelu nebo na pláži (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 13 klientů + 1 lektor

Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 7 000 Kč / osoba, doplatek do 2 měsíců před odletem (do 1.4.2024)

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE, VSTUPNÍ PODMÍNKY:

www.mzv.cz

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: KATEŘINA HRUBEŠOVÁ

Pohyb mě provází celým životem. Jóga znamenala z počátku jen doplněk ke sportu. Jejímu kouzlu jsem propadla později. Psal se rok 2007 a mé kroky směřovaly do jógové shaly v Goteborgu. Ze začátku mě fascinovalo, jak pravidelné cvičení dovede tělo k větší síle, flexibilitě a mobilitě. Navštěvovala jsem lekce power jógy a hatha jógy, ale nakonec jediná ashtanga jóga mi dala řád a systém. Pravidelnou praxí jsem začala poznávat i jemnější aspekty jógy – vděčnost, pokora, koncentrace a dechové techniky. Díky tomu poznávám své tělo do hloubky a vnímám jeho nastavení i v běžném životě mimo podložku. Věřím, že praxe jógy nám může změnit pohled nejen na své tělo a mysl, ale hlavně na svět, ve kterém žijeme. Je to způsob života – strava, chování k sobě samému, přírodě a ostatním.

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 1. 6. – 8. 6. 2024
 • Termín pobytu: 1. 6. – 8. 6. 2024

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky
 • transfery letiště-hotel-letiště
 • 7x ubytování s polopenzí
 • jógový program
 • služby českého / slovenského delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.