Španělsko

JÓGA ZÁJEZD NA MALLORCU – ČERVEN 2023 se Zuzanou Šimečkovou

26.400 Kč
osoba

Popis zájezdu

Jóga pobyt na Mallorce s lektorkou jógy Zuzanou Šimečkovou.

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga zájezd za skvělou cenu v krásném hotelu na Mallorce a to včetně letenky z Prahy v ceně pobytu!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích v hotelu Bahia de Alcudia****
 • stravování formou polopenze
 • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
 • jóga program s lektorkou
 • český servis v místě

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Mallorce je určen pro milovníky jógy i odpočinku. Odpočinek na pláži či u bazénu, protažení těla, vyčištění hlavy a čas jen pro sebe sama. Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

JÓGA LEKCE

Během pobytu si společně užijeme lekce hatha nebo jin jógy a meditace na pláži. Lekce budou probíhat 2x denně – ráno před snídaní a večer před večeří. V případě, že podnikneme společný výlet, program upravíme.

Mé lekce jsou pomalejší s důrazem na dech a prožití všech vjemů, které nám praxe jógových ásan nabízí. Lekce vedu s respektem k dané skupině a tak, abychom mohli načerpat přesně to, co aktuálně potřebujeme na všech úrovních našeho bytí. Dopřejme si možnost ponořit se do sebe, naladit se na své tělo a nechme se vést tím, co si v danou chvíli žádá. Pojďme si uvědomit, že jsme celek, který je dokonalý takový, jaký právě teď je. Pojďme prostě jen chvíli být. Teď a tady. Na břehu moře. Sami se sebou a přece společně.

V den příjezdu a odjezdu není jógová praxe.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel Bahia de Alcudia Hotel & Spa je 8-podlažní hotel, naposledy zrenovovaný v roce 2019. Do turistického centra se dostanete po cca 300 m. Město Puerto de Alcudia je vzdáleno asi 450 m (Alcudia Old Town asi 2 km). Supermarket najdete jenom pár kroků od hotelu. Do nejbližších restaurací a barů se dostanete za pár minut.

Hotel má k dispozici 2 bazény se sladkou vodou. Zde jsou k dispozici slunečníky (zdarma).

Hotel je od letiště vzdálený cca 40 min. jízdy.

Check in od 14 hod

Check out do 12 hod

POKOJE

Pro jóga pobyt máme v rezervaci dvoulůžkové pokoje Standard.

STRAVOVÁNÍ

Cena jógového pobytu zahrnuje polopenzi.

PLÁŽ

Hotel se nachází přibližně 250 m od volně přístupné písečné pláže „Alcudia Beach“ v Puerto Alcudia. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici za poplatek.

TIP PRO VÁS:

Na tento jóga zájezd je možné se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

 

 

Ceník

CENA: 26 400 Kč / osoba

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 5000 Kč – aktuálně nedostupné

Dítě – při doprovodu 2 dospělých osob dítě 2-12,99 let cena 15 500 Kč

Třílůžkový pokoj není k dispozici. Přistýlka pro dospělou osobu je možná pouze na pokoji Junior Suite (pokoje jsou na vyžádání dle dostupnosti hotelu). Ceny: dospělá osoba na pevném lůžku 26900 Kč, dospělá osoba na přistýlce v Junior Suite cena: 22990 Kč – JUNIOR SUITE JSOU JIŽ V TOMTO TERMÍNU NEDOSTUPNÉ

Cena zahrnuje: letenky, transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji standard, polopenze, lekce jógy v hotelu nebo na pláži (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 15 klientů + 1 lektor

Pro závaznou rezervaci se hradí celková částka pobytu.

Předběžné časy letů:

08:20-10:55
11:40-14:10

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

www.mzv.cz

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Zuzana Šimečková

Je to pár let, co jsem si začala uvědomovat spojení těla, mysli a duše. Neexistuje pouze jedno nebo druhé. Jsme celek, který mě svou dokonalostí fascinuje čím dál víc. Fyzické tělo vnímám jako dokonalý systém, kterému je třeba se naučit naslouchat.

Právě jóga mě naučila vnímat své tělo a skrze něj pracovat s myslí. Díky tomu jsem postupně začala objevovat své skutečné Já. A přestože je jóga stále mnohými vnímána hlavně jako fyzické cvičení, nabízí nám mnohem víc než jen pevné a pružné tělo. Jógová praxe nás navrací do rovnováhy na spoustě úrovních a může pomoci i v případě různých zdravotních projevů.

Od roku 2016 jsem lektorkou Hatha jógy. Následně i jógy pro děti a rodiny, gravid jógy, hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues a jin jógy. Neustále se vzdělávám jak v oblasti jógy, tak v celostním přístupu k nám samotným.

Věnuji se terapii pomocí Bachových esencí, kterou jsem před několika lety vyzkoušela na vlastní kůži, když mi bylo nejhůř. Celkově je mi velmi blízké téma emocí. Ty jsem postupně začala vnímat jako úžasné učitele a ne nepřítele, kterého je třeba potlačit, když se hlásí o slovo. Své poznatky s radostí předávám všem, kteří o ně stojí.

Na konci roku 2019 jsem založila Open Mind Project, jehož misí je osvěta v oblasti osobního rozvoje a uvědomění, že každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. A hlavně – že každý z nás má vše, co potřebuje vždy k dispozici. Uvnitř sebe.

Během pobytu Vás provedu ranními a večerními lekcemi jógy, které jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří jógu už nějaký ten pátek praktikují. Pozice lze modifikovat tak, abychom je mohli provádět i v případě nějakého zdravotního omezení. Lekce vedu podle aktuálního nastavení a naladění dané skupiny a věřím, že každý si z nich odnese to, co zrovna potřebuje.

Moc se na Vás všechny těším. Namaste. Zuzka.

zuzanasimeckova.cz

www.omproject.cz

zuzana.simecek@gmail.com

+420 603 172 031

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 18. 6. – 25. 6. 2023
 • Termín pobytu: 18. 6. – 25. 6. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky
 • transfery letiště-hotel-letiště
 • 7x ubytování s polopenzí
 • jógový program
 • služby českého delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.