Recenze

Protože jsou pro nás váše názory a zkušenosti důležité, komunikujeme s vámi během i po uskutečněném pobytu. Každému z vás proto vždy zasíláme krátký dotazník, kde máte možnost sepsat vaše poznámky a sdělit nám vaše hodnocení.
Hodnocení od našich klientů
31.7.2017
Zuzana P.
Itálie - Silvi Marina
Dovolená
Celkové hodnocení
Mockrát děkujeme za úžasnou dovolenou v Itálii Silvi Marina. Měla jsem z toho trošku strach vyjet si takto s 6-ti měsíčním miminkem...takovou dálku. Kdybych mohla, dala bych hvězdiček 10, protože to bylo více než na 100% perfektní.
1.Fantastická delegátka Tereza Nováková. Cokoliv jsme potřebovali, nebo chtěli vědět, byla nám ihned k dispozici...usměvavá, vždy s dobrou náladou.
2.Perfektní informace ze strany cestovní kanceláře. Děkujeme, Eva Lenertová, za detailní popis jak cesty, tak i ubytování a všeho, co nás mělo na místě čekat.
A vše, co nás tam čekalo, jen předčilo naše touhy a očekávání. Ubytovali nás ihned po příjezdu, ačkoliv jsme přijeli už před polednem a ve smlouvě měli, že se ubytovává až od 16-ti hodin. Ubytování prostorné s výhledem jak na moře, tak i do ulice, velká kuchyňka, obrovská terasa a moc jsem byla ráda za pračku.....s miminkem je to občas potřeba....
3. K moři pár kroků, pod námi pizzerie, kde nás každý den vítali a perfektně obsloužili, taktéž i v kavárně u moře. Hřiště na plážový volejbal k dispozici, slunečníky, lehátka. Ochotně nám tam zdarma nafoukli všechny duše a lehátka, kterých si naše děti přivezly spoustu. Večery s živou hudbou. Bylo to opravdu perfektní bez jediné chybičky!!!!!!!!!!!!
30.10.2018
Petra P.
Bali
Jóga pobyt
Petra Pikkelová
Celkové hodnocení
Jóga na Bali je asi sen všech , co jí cvičí a nebo cvičit chtějí. Jedu s Villas & Resorts na Bali již potřetí a mám pocit, že jejich servis je pokaždé lepší a lepší až už nemůže být lepší :). Holky díky !
Obě lokace na které jedeme, jsou naprosto užasné a každá má svoje kouzlo, stejně jako celý ostrov včetně jeho lidí. Bali toho nabízí tolik, že se mi to tady na pár řádku nevejde....Takže pojedte s náma a uvidíte sami :)