Recenze

Protože jsou pro nás váše názory a zkušenosti důležité, komunikujeme s vámi během i po uskutečněném pobytu. Každému z vás proto vždy zasíláme krátký dotazník, kde máte možnost sepsat vaše poznámky a sdělit nám vaše hodnocení.
Hodnocení od našich klientů
4.5.2018
Petra K.
Dovolená
Celkové hodnocení:
Děkuji že plnite sny, tohle musí zažít každý
4.4.2018
Marcela L.
Bali
Jóga pobyt
Pavla Rožumberská
Celkové hodnocení:
Moc děkuji cestovní kanceláři villas&resorts a naší lektorce jógy Pavle Rožumberské za překrásnou dovolenou,nejlepší v mém životě.
4.5.2018
Veronika C.
Srí Lanka
Jóga pobyt
Veronika Carmanová
Celkové hodnocení:
Báječný tým cestovní kanceláře Villas&Resorts se o mne jako lektorku a celou cvičíci skupinu postaral s neskutečnou lehkostí již dvakrát. Mám procestovaný velký kus světa, umím si poradit a řešit situace, které při cestování běžně nastanou. O to více si vážím toho, že když je cesta pořádána Villas&Resorts, tak věci řešit nemusím. Děvčata reagují, komunikují a pečují o nás. Moc se těším na další dobrodružství na Bali a Maledivách. Jste skvělé, děkuji !!!
3.4.2018
Saša
Bali
Jóga pobyt
Pavla Rožumberská
Celkové hodnocení:
moc dekuji za prekrasny pobyt..s Pavlou..na Bali...
i za vas uzasny servis..letenky..platby...vase ochota....vse nadprumerne...a dekuji i za100% peci o nas,,vasich delegatu..fakt dovolena snu))))))dekuji!!!!!!!
30.4.2019
Alena B.
Thajsko - Ko Samui
Jóga pobyt
Lucia Burešová
Hodnocení ubytování:
Ubytovanie bolo pekné a čisté.
Hodnocení lekcí jógy:
S Luckou som veľmi spokojná, prispôsobila yogu aj počasiu aj dovolenkovej nálade, hodiny boli veľmi zaujímavé
Hodnocení stravování:
Strava bola fajn pridala by som len viac druhov ovocia :)
Hodnocení delegáta:
Jakub bol skvelý, staral sa o nás a vyhovel nám aj pri zámene dní na výlet. Som veľmi spokojná s jeho prístupom.
Hodnocení výletů:
Výlety boli organizačne skvelo doladené. Videli sme veľmi veľa za pomerne krátky čas
25.3.2018
Jana M.
Srí Lanka
Jóga pobyt
Veronika Carmanová
Celkové hodnocení:
Děkujeme za nádhernou dovolenou, užasné zážitky, nová přátelství a jedny z nejkrásnějších vzpomínek!!!
17.10.2017
Sofie R.
Bali
Jóga pobyt
Pavla Rožumberská
Celkové hodnocení:
Jóga na Bali s Pavlou Rožumberskou byla dovolenou snů. Krásná vila se stylovým vybavením, velký výběr pláží, nádherné moře a především láskyplné a profi vedení lektorky jógy Pavly Rožunmberské. Delegátky Veronika Dubová nám plnila všechna přání...doporučuji !!! Služby cestovní kanceláře VIllas Resorts považuji za nadstandartní!
1.4.2019
Daniela M.
Spojené Arabské Emiráty
Jóga pobyt
Judita Berková
Hodnocení ubytování:
Ubytovaní bylo překrásné, měli jsme dvojlůžkový apartmán v překrásné vile, jedlo v resortu bylo skvělé, moc milý a ochotný personál….bylo to krásné místo a rádi bychom se tam ještě někdy vrátili.
Hodnocení lekcí jógy:
Lekce byly skvelé, i když ne vždy za příznivých podmínek (trošku nám to komplikovalo počasí),ale Judita to vždycky nějak vymyslela a bylo to perfektní
Celý program 10 dní s jógou je super a dokonce i přítel si lekce moc užíval a těšil se na ně
Hodnocení stravování:
vynikající, pestré
Hodnocení delegáta:
Delegátka byla fajn, na schůzce nám poskytla všechny potřebné informace a pak delegátka na výletě v Dubaji byla skvělá, dozvěděli jsem se spoustu věcí o krajině, což bylo moc fajn
Hodnocení výletů:
Perfektní kombice výletů (Dubaj + safari), skvělý program, ani nevím, který se mi líbil víc. Příště bychom rádi navštívili i Adu Dhabi, ale jelikož to byl kratší pobyt, tak 2 výlety byly akorát.
26.9.2017
Pavla R.
Bali
Jóga pobyt
Pavla Rožumberská
Celkové hodnocení:
Mockrát děkuji za splnění jednoho snu - naprosto nezapomenutelného zájezdu s jógou a báječnými ženami na Bali. Děkuji majitelce cestovní kanceláře Villas Resorts paní Evě Martináskové za bezchybnou organizaci a velmi milou spolupráci, naší delegátce Veronice Dubové, která se o nás po celou dobu pobytu starala jako o vlastní a všem zúčastněným ženám za překrásné společné chvíle, důvěru, pozitivní energii a podporu🙏. Věřím, že si každá odvezla to, co potřebovala ve svém srdíčku doplnit a načerpala mnoho sil a radosti. Již nyní se těším na další zájezd v březnu 2018. S láskou Pavla
24.4.2017
Vendula K.
Bali
Jóga pobyt
Vendula Černá
Celkové hodnocení:
Snad první cestovka, která nabízí pobyty a ubytování ještě krásnější a dokonalejší, než na fotografiích! I když si myslíte, že hezčí než na fotkách už to snad být nemůže :-). Zúčastnila jsem se zářijového jóga pobytu na Bali a vše bylo naprosto perfektní a předčilo očekávání, od prvotní mailové a telefonické komunikace, přes služby přímo na Bali až po dokonalé ubytování a organizaci celého pobytu. Moc ráda se na Vás zase obrátím s další dovolenou. VELKÉ DÍKY!
13.4.2017
Kateřina M.
Bali
Dovolená
Celkové hodnocení:
Pokud vám něco umí vzít dech, tak je to artmosféra tohoto resortu.Byli jsme opravdu po všech stránkách spokojeni. Velmi doporučuji.
13.4.2017
Vendula Č.
Bali
Jóga pobyt
Vendula Černá
Celkové hodnocení:
Naprosto perfektní organizace jógového zájezdu na Bali. Fotky vily i všechny ostatní informace o zájezdu skutečně odpovídají realitě. Česká delegátka, která 7 let na Bali žila nám po celou dobu pobytu byla ochotně k dispozici. Mockrát dekujeme. Mohu jen a jen doporučit a tesim se na další spolupráci.