Recenze

Protože jsou pro nás váše názory a zkušenosti důležité, komunikujeme s vámi během i po uskutečněném pobytu. Každému z vás proto vždy zasíláme krátký dotazník, kde máte možnost sepsat vaše poznámky a sdělit nám vaše hodnocení.
Hodnocení od našich klientů
31.1.2019
Alexandra J.
ČR - Maximus Resort
Jóga pobyt
Judita Berková
Hodnocení ubytování:
izby boli prijemne, personal velmi mily a profesionalny, wellness a saunovy svet nenormalne krasne
Hodnocení lekcí jógy:
Uzasne, Juditka je fantasticka lektorka a viem, o com hovorim, lebo jogu cvicim uz viac ako 20 rokov. Velmi ju chvalim za pristup, kvalitu, vsetko. Otvorila mi uplne novy rozmer jogy. Este stále to v sebe spracovavam.
Hodnocení stravování:
vynikajuce
7.3.2017
Blanka K.
Thajsko - Ko Samui
Dovolená
Celkové hodnocení
Perfektní servis a výborná spolupráce při našem pobytu na Koh Samui v Thajsku. Rozhodně doporučujeme.
12.9.2016
Kristýna L.
Bali
Dovolená
Celkové hodnocení
Děkujeme za naprosto parádní dovolenou a přenádhernou vilu na Bali.
10.6.2016
Vladislava P.
Dovolená
Celkové hodnocení
Výborná péče, zájem o klienta a o jeho potřeby na místě. Super krásná dovolená.
27.11.2018
Šárka K.
Srí Lanka
Jóga pobyt
Vendula Černá
Hodnocení ubytování:
Ubytování se mi líbilo, splňovalo mé očekávání
Hodnocení lekcí jógy:
Lekce jógy byly skvělé, připravené…naprostá spokojenost
Hodnocení stravování:
Snídaně byly pestré a myslím, že každý si našel to své, na co měl chuť. Co se týká večeří, nabídka byla široká a jídlo chutné
Hodnocení delegáta:
Opět jsem byla spokojená. Nikča již místo znala, doporučila nám, jaká místa navštívit, do jaké restaurace zajít, poskytla nám potřební informace k výletu a kdykoliv jsme se na ni mohli obrátit
Hodnocení výletů:
Všechny výlety, které jsme absolvovala, splnily má očekávání…nabídka byla široká a každý si opět našel výlet, který ho nejvíce zajímal
5.5.2019
Zuzana K.
Thajsko - Ko Samui
Jóga pobyt
Lucia Burešová
Celkové hodnocení

Touto cestou by som chcela poďakovať za úžasnú starostlivosť o našu skupinu na Koh Samui od delegáta Jakuba,program, ktorý nám zorganizoval sa nám páčil,splnil naše očakávania,pomohol nám svojimi skúsenosťami odhaliť mentalitu thajcov, odhaliť zákutia ostrova a okolia,rozmaznávať nás svojimi sladkými darčekmi.
Ďalej patrí poďakovanie Kamilovi a jeho teamu v ubytovaní Royal Cottage Residence,kde svojou starostlivostou nám vytvárali,, domov''i keď v tropických podmienkach,tisícky km vzdialený,ale v našej spokojnosti!
No a rada by som vyzdvihla moju spokojnosť v komunikácii s CK Villas&Resorts, akejkoľvek, počas celého roka príprav a zabezpečenie bezlepkovej stravy v lietadle.Gratulujem Vám k výberu joga inštruktora,kde Lucia Burešova je úžasný profesionál, cvičenia s ňou boli krásnym spestrením pobytu!
DAKUJEM p.Odvarkova a Martinaskova!!!🙏🙏
31.5.2019
Simona S.
Itálie - Toskánsko
Jóga pobyt
Věra Popelková
Hodnocení ubytování
naprosto skvělé
Hodnocení lekcí jógy
perfektní
Hodnocení stravování
úžasné – výběr, kvalita, obsluha – vše perfektní
Hodnocení výletů
výlety jsme si dělaly samy a poznaly krásné okolí
31.7.2017
Zuzana P.
Itálie - Silvi Marina
Dovolená
Celkové hodnocení
Mockrát děkujeme za úžasnou dovolenou v Itálii Silvi Marina. Měla jsem z toho trošku strach vyjet si takto s 6-ti měsíčním miminkem...takovou dálku. Kdybych mohla, dala bych hvězdiček 10, protože to bylo více než na 100% perfektní.
1.Fantastická delegátka Tereza Nováková. Cokoliv jsme potřebovali, nebo chtěli vědět, byla nám ihned k dispozici...usměvavá, vždy s dobrou náladou.
2.Perfektní informace ze strany cestovní kanceláře. Děkujeme, Eva Lenertová, za detailní popis jak cesty, tak i ubytování a všeho, co nás mělo na místě čekat.
A vše, co nás tam čekalo, jen předčilo naše touhy a očekávání. Ubytovali nás ihned po příjezdu, ačkoliv jsme přijeli už před polednem a ve smlouvě měli, že se ubytovává až od 16-ti hodin. Ubytování prostorné s výhledem jak na moře, tak i do ulice, velká kuchyňka, obrovská terasa a moc jsem byla ráda za pračku.....s miminkem je to občas potřeba....
3. K moři pár kroků, pod námi pizzerie, kde nás každý den vítali a perfektně obsloužili, taktéž i v kavárně u moře. Hřiště na plážový volejbal k dispozici, slunečníky, lehátka. Ochotně nám tam zdarma nafoukli všechny duše a lehátka, kterých si naše děti přivezly spoustu. Večery s živou hudbou. Bylo to opravdu perfektní bez jediné chybičky!!!!!!!!!!!!
30.10.2018
Petra P.
Bali
Jóga pobyt
Petra Pikkelová
Celkové hodnocení
Jóga na Bali je asi sen všech , co jí cvičí a nebo cvičit chtějí. Jedu s Villas & Resorts na Bali již potřetí a mám pocit, že jejich servis je pokaždé lepší a lepší až už nemůže být lepší :). Holky díky !
Obě lokace na které jedeme, jsou naprosto užasné a každá má svoje kouzlo, stejně jako celý ostrov včetně jeho lidí. Bali toho nabízí tolik, že se mi to tady na pár řádku nevejde....Takže pojedte s náma a uvidíte sami :)