Thajsko

YOGA RETREAT V THAJSKU – Ko Samui – LEDEN 2023 s Martinou Ježkovou

22.090 Kč
osoba

Popis zájezdu

Yoga retreat na ostrově Koh Samui. Vraťte se s námi do ráje!

Neuvěřitelně zelený a živý ostrov, kde najdete nádherné písečné pláže a širokou škálu odstínů moře.

Thajsku se říká země úsměvů, to jistě pochopíte hned po příletu. Všichni jsou neuvěřitelně milí, pokorní a připraveni Vám splnit jakékoliv přání.

Ubytování ve 4* resortu přímo u pláže.

CO VÁS ČEKÁ?

 • ubytování na 11 dní / 10 nocí v hotelu u pláže
 • snídaně v ceně pobytu
 • jógový program s lektorkou Martinou Ježkovou

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Tento jóga zájezd doporučujeme všem, kteří se chtějí s jógou vydat do exotiky v zimních měsících. Pobyt může každý pojmout po svém – věnovat se odpočinku, meditacím a času pro sebe. Nebo využít pestré nabídky výletů s českým průvodcem, procestovat ostrov a dozvědět se něco o kultuře a historii.

Čeká vás odpočinek na krásných thajských plážích, poznávání krás ostrova a okolí. Doporučujeme také milovníkům jídla – především výborné thajské, ale i mezinárodní kuchyně, ale i pro ty z vás, kteří nepohrdnou nákupy a nočního života. Jóga pobyt je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií, pro začátečníky i pokročilé. Možnost se nahlásit i v jedné osobě bez příplatku (doplnění dvoulůžkového pokoje s další klientkou – zajistíme).

JÓGA LEKCE

Najdi vnitřní klid.

Yoga Retreat Thajsko.

Dovolte nám pozvat Vás za dobrodružstvím, odpočinkem a Jógou na thajský ostrov Ko Samui.

Zastavte se na chvíli  a zkuste si vysnít ráj. Co ve své fantazii vidíte? Bílé písčité pláže, romantické zátoky, průzračné teplé moře, dobré pití, příjemný stín kokosové palmy? Exotické chutě a vůně. Co dál? Divokou přírodu? Džungli plnou tropických rostlin, skály a vodopády? Tak to je Ko Samui, jeden z nejromantičtějších ostrovů na světě, kokosový ostrov plný úsměvů.

Najdete ho jižně od Bangkoku, vzrušující metropole Thajska. Po hodině letu vystoupíte na Slaměné letiště, kde Vás uvítají  usměvavé Thajky, pozdraví Vás  sepnutými dlaněmi (Namaste) a na krk Vám pověsí šňůrku s orchidejemi a jasmínem. Pro štěstí.

Zde se zastavil čas. Nikde žádný spěch. Nevidíte banky, supermarkety ani betonové hotelové hrady. Jen trhy, bungalovy, které neruší přírodu, nádherné pláže, skály a všudypřítomný mořský vzduch.

Ocitnete se v Ráji.

V tomto Ráji budeme společně praktikovat Jógu.

Tento jógový pobyt je pro každého, kdo si rád zacvičí nebo jen zamedituje na krásných plážích při západu či východu slunce, rád se koupe, šnorchluje, užívá si moře a tropické prostředí.

Ranní lekce budou uvolňující, abychom si protáhli, souměrně posílili a vytvarovali tělo. Jednotlivé ásany nám pomohou prohloubit flexibilitu celého těla. Pravidelná praxe nás naučí držení těla, správné dýchání a umění soustředit se.

Lekce se ponesou na vlnách radosti, hravosti a plynule navazujících pozic. Párkrát pozdravíme slunce, detoxikujeme tělo. Probudíme energii a připravíme naše tělo na nový den pohybem dynamickým a klidným. Na vlně dechu uvolníme naše tělo od ztuhlosti a vyčistíme mysl od neustálého přemýšlení. Na konci nás čeká příjemná relaxace v šavasaně.

Večerní jógové lekce budou jemnější, klidnější, zaměřené na protažení celého těla, postupně uvolníme ramena a kyčle, zklidníme a vyčistíme mysl, uvědomíme si svůj dech. Lekci zakončíme příjemnou relaxaci.

Ranní lekce 7:30-9:00

Večerní lekce 17:30-18:30

Změny v programu vyhrazeny.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Paradise Beach Resort 4* je hotel v thajském stylu, který se nachází u 6km písečné pláže Maenam Beach, 20 km od Chawengu. V okolí se nachází několik restaurací a barů.

POKOJE

Pro jógový pobyt máme v rezervaci pokoje typu Grand deluxe rooms, které jsou umístěné v hlavní budově uprostřed zahrady a to v přízemí a v prvním patře. Každý pokoj má terasu nebo balkon s venkovním nábytkem pro odpočinek. Pokoj je vybaven velkou king-size postelí, gaučem, minibarem, LCD TV, varnou konvicí s čaji a kávou, balenou pitnou vodou, trezorem a klimatizací. Koupelna nabízí sprchu, toaletu a bidet, fén, kosmetiku a ručníky. Wi-Fi je k dispozici zdarma na všech pokojích.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně v ceně pobytu. Obědy a večeře je možné zajišťovat v hotelu i v okolních restauracích, které jsou několik minutek pěšky z vily.

PLÁŽ

Hotel se nachází přímo u písečné pláže.

VÝLETY

Výlety nabízíme za doprovodu českého průvodce.

Objednávají a hradí se na místě. Nabídku naleznete níže v jednotlivých proklicích.

 1. To Nejlepsi Z Koh Samui
 2. Namorni Park Anghthong
 3. Nepoznane Koh Samui
 4. Praseci Ostrov A Snorchlovani
 5. Samui Elephant Sanctuary
 6. To Nejlepsi Z Koh Phanganu

TIP PRO VÁS:

Na tento pobyt s jógou je možné se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 22 090 Kč / osoba

Cena necvičící osoba: 21 490 Kč

Jednolůžkový pokoj příplatek 12 000 Kč

Osoba na 3. lůžku cena 22 090 Kč

Cena zahrnuje: transfery letiště – hotel – letiště, 10 nocí ubytování, snídaně, lekce jógy (v příletový a odletový den jóga není), asistence místní CK, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • letenky Praha – Ko Samui – Praha – nabídku letenek budeme všem nahlášeným posílat po naplnění min. počtu účastníků (cena letenek se pohybuje mezi 20-25 tis.)
 • cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A60 Pandemic za 1690 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 13 dospělých osob + lektor.

Pro závaznou rezervaci se hradí celková částka pobytu.

 

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

www.mzv.cz

Od 1.7.2022 platí nová pravidla pro vstup turistů do Thajska.

Turisté nemusí již žádat o Thailand Pass, není vyžadován doklad o mezinárodním zdravotním pojištění na Covid-19, nemusí se vyplňovat imigrační karta po příjezdu do země.

V platnosti zůstavá jen požadavek na platný očkovací certifikát nebo v případě neočkovaných cestujících negativní test na Covid-19 (PCR test ne starší než 72 hodin a antigenní test ne starší než 24 hodin před odletem).

Podmínky návratu do ČR ze zemí mimo EU v době pandemie Covid-19

Do České republiky se může od soboty 9.4.2022 cestovat bez omezení a ruší se také všechny podmínky pro návrat i ze zemí mimo EU+.

Češi a zahraniční turisté již při vstupu do země nemusí vyplňovat příjezdový formulář a ani předkládat evropské certifikáty, tedy nepotřebují již před odletem či odjezdem do ČR potvrzení o očkování, prodělání nemoci Covid-19 nebo negativním testu. Ze zahraničí se tak všichni naši klienti mohou vracet bez těchto administrativních restrikcí.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Martina Ježková

,,Já jsem“

žena, maminka a nyní i babička, jmenuji se Martina Ježková.

Žiji v srdci Českého ráje v Turnově.

Nevlastním jógové studio, ale i přesto jsem lektorkou (průvodkyní)Jógy. Své lekce vedu v hotelu Karel 4.

Jsem zaměstnaná v Sociálních službách a to již 16 let.

Jógu žiju …..

Škála představ o tom, co je jóga, je stejně široká a různorodá, jako jsou rozmanití lidé, kteří jógu praktikují.

Cesta, jež mě zavedla k Józe byla také rozmanitá, leč přínosná. Započala již před dvaceti léty při intenzivním kurzu PowerYogy v akademii Vaška Krejčíka. Od té chvíle jsem se na té cestě nezastavila a neodbočila, stále se rozvíjím a podporuji svůj směr.

Svou praxi jsem posílila při cestování po jižní a jihovýchodní Asii, kde jsem měla příležitost nahlédnout a na vlastní  tělo i mysl zažít co je podstatou Jógy.

Jóga se pro me stala životní cestou a velmi mne inspiruje. Je pro mě pomocníkem k sebepoznávání. Díky ní se cítím blíže k sobě.

Stále objevuji svou podstatu a rozvíjím svou jedinečnost.

Naučila mě dýchat a poslouchat své tělo.

Je to nekonečná cesta, stále je v ní co objevovat … V jógu věřím a jsem si jistá, že v životě mi může jen dát.

Je pro mne přístavem, dodává mi klid a sílu, ukazuje mi mé hranice a dovoluje mi posouvat se dál, rozšiřuje nejen mé vědomí, ale i vnímání světa a všech bytostí na zemi.

Na svých lekcích učím Power Yogu & Hathayogu. Do svých lekcí vkládám své srdce i zkušenosti. Kladu důraz na propojení dechu s pohybem, ale i správné provedení jógových ásan. S pomocí hudby, meditace a vědomého dýchání probouzíme pomalu naše těla, připravujeme je na ásanovou praxi, kterou ukončíme relaxací s aromaterapií a zpěvem manter.

Prožívám každý moment přítomného okamžiku, učím se vnímat sebe nejen při praxi, ale i ve svém běžném životě mimo podložku.

,,Vydej se na cestu a cesta se sama ukáže.“

Jsem stále nadšená, překvapená a šťastná, když slyším, jak má cesta jógy pomáhá v životě různým lidem. Dává to doopravdový smysl tomu, co dělám.

Nej… nej…

motto považuji větu jeho svátosti Dalajlámy „Smyslem, života je být šťastný a užitečný.“

V užitečnosti se cítím naplněná, pak jsem šťastná.

S láskou a vděčností Martina

Termín pobytu

 • 11 dní / 10 nocí v místě
 • Termín letu: 22. 1. – 3. 2. 2023
 • Termín pobytu: 23. 1. – 2. 2. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování na 11 dní / 10 nocí
 • snídaně
 • jógový program s lektorkou
 • transfery letiště-ubytování-letiště
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.