Thajsko

YOGA RETREAT V THAJSKU – Ko Samui – BŘEZEN 2024 s Kristýnou Svobodovou

26.990 Kč
osoba

Popis zájezdu

Neuvěřitelně zelený a živý ostrov, kde najdete nádherné písečné pláže a širokou škálu odstínů moře.

Thajsku se říká země úsměvů, to jistě pochopíte hned po příletu. Všichni jsou neuvěřitelně milí, pokorní a připraveni Vám splnit jakékoliv přání.

Ubytování ve 4* resortu přímo u pláže.

CO VÁS ČEKÁ?

 • ubytování na 10 dní / 9 nocí v hotelu u pláže
 • snídaně v ceně pobytu
 • jógový program s lektorkou

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Tento jóga zájezd doporučujeme všem, kteří se chtějí s jógou vydat do exotiky v zimních měsících. Pobyt může každý pojmout po svém – věnovat se odpočinku, meditacím a času pro sebe. Nebo využít pestré nabídky výletů s českým průvodcem, procestovat ostrov a dozvědět se něco o kultuře a historii.

Čeká vás odpočinek na krásných thajských plážích, poznávání krás ostrova a okolí. Doporučujeme také milovníkům jídla – především výborné thajské, ale i mezinárodní kuchyně, ale i pro ty z vás, kteří nepohrdnou nákupy a nočního života. Jóga pobyt je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií, pro začátečníky i pokročilé. Možnost se nahlásit i v jedné osobě bez příplatku (doplnění dvoulůžkového pokoje s další klientkou – zajistíme).

JÓGA LEKCE

POPIS UBYTOVÁNÍ

Paradise Beach Resort 4* je hotel v thajském stylu, který se nachází u 6km písečné pláže Maenam Beach, 20 km od Chawengu. V okolí se nachází několik restaurací a barů.

POKOJE

Pro jógový pobyt máme v rezervaci pokoje typu Grand deluxe rooms, které jsou umístěné v hlavní budově uprostřed zahrady a to v přízemí a v prvním patře. Každý pokoj má terasu nebo balkon s venkovním nábytkem pro odpočinek. Pokoj je vybaven velkou king-size postelí, gaučem, minibarem, LCD TV, varnou konvicí s čaji a kávou, balenou pitnou vodou, trezorem a klimatizací. Koupelna nabízí sprchu, toaletu a bidet, fén, kosmetiku a ručníky. Wi-Fi je k dispozici zdarma na všech pokojích.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně v ceně pobytu. Obědy a večeře je možné zajišťovat v hotelu i v okolních restauracích, které jsou několik minutek pěšky z vily.

PLÁŽ

Hotel se nachází přímo u písečné pláže.

VÝLETY

Výlety nabízíme za doprovodu českého průvodce.

Objednávají a hradí se na místě. Nabídku naleznete níže v jednotlivých proklicích.

 1. To Nejlepsi Z Koh Samui
 2. Namorni Park Anghthong
 3. Nepoznane Koh Samui
 4. Praseci Ostrov A Snorchlovani
 5. Samui Elephant Sanctuary
 6. To Nejlepsi Z Koh Phanganu

TIP PRO VÁS:

Na tento pobyt s jógou je možné se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 26 990 Kč / osoba

Jednolůžkový pokoj příplatek 10 000 Kč

Cena zahrnuje: transfery letiště – hotel – letiště, 9 nocí ubytování, snídaně, lekce jógy (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • letenky z Prahy/Vídně – nabídku na zakoupení letenek budeme všem nahlášeným posílat po naplnění min. počtu účastníků (cena letenek se pohybuje okolo 25-30 tis.)
 • cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A60 Pandemic za 1560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 11 dospělých osob + lektor.

Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 7 000 Kč, doplatek do 3 měsíců před odletem (do 1.12.2023)

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

www.mzv.cz

Vstup do Thajska je zcela volný, cestuje se jako před covidem.

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Kristýna Svobodová

Po vystudování Taneční konzervatoře v Brně mě, kromě divadelního světa, pohltil svět fittnessLektorovala jsem spíše silové tréninky, TRX a úplnou náhodou ke mě přišla jóga… Hned na první lekci jsem si ji zamilovala. Byla to láska na první nádech a výdech, která ovlivnila můj život a myšlení. Je tomu víc jak deset let,  co se józe věnuji. V roce 2016 jsem si splnila svůj sen a v Brně jsem si otevřela vlastní jógové studio Yoga Place www.yoga-place.cz. Setkat se můžeme nejen ve studiu, ale i na pravidelných jógapobytech v ČR i mimo ni, které pro Vás připravuji. Pokud se mnou vyrazíte na jógapobyt, můžete se těšit na pestrou nabídku lekcí od meditace, vedené relaxace, přes jemné pomalejší styly, až po silovou a plynulou vinyásu

. Miluji lidi, cestování a mého malého-velkého 1,5 letého učitele. ❤️

Termín pobytu

 • 10 dní / 9 nocí v místě
 • Termín letu: 1. 3. – 12. 3. 2024 (nebo dle letových řádů)
 • Termín pobytu: 2. 3. – 11. 3. 2024

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování na 10 dní / 9 nocí
 • snídaně
 • jógový program s lektorkou
 • transfery letiště-ubytování-letiště
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.