USA - Florida

Vila na Floridě

Cena
na vyžádání

Popis zájezdu

Plně vybavená vila nabízí veškerý komfort, který potřebujete pro klidně strávenou dovolenou.

Vila je plně klimatizovaná, její rozloha činí 225 m2 a pozemek se rozkládá na 1800m2. Vila je situována přímo u vodního kanálu, s přístupem přes molo. Z mola je možné chytat ryby nebo pozorovat vodní želvy. Ze všech stran zahrady obklopují vilu palmy a exotická zeleň.

Ve vile jsou 3 ložnice, dvě koupelny vč. toalet, 2 obývací části propojené s jídelnou a kuchyní a garáže pro dva vozy s vraty na dálkové ovládání. V domě je k dispozici také prádelna vybavená pračkou a sušičkou, vše k volnému použití. V garáži pak najdete slunečník, plážovou ledničku, dvě křesla na pláž a dvě jízdní kola.

Obývací pokoj

Celému domu vévodí velký otevřený prostor, kde se nachází dvě obývací části. V jedné je velká kožená rozkládací sedačka (možno použít jako přistýlka pro 7. osobu ve vile zdarma nebo pro až 2 děti) a polohovací dvoukřeslo. Dále je zde k dispozici TV s úhlopříčkou 102 cm.

Ve druhé obývací části je menší sedačka a křeslo a odsud můžete sledovat DVD nebo využít X-box a to vše přes TV s úhlopříčkou 140 cm. Z obou dvou částí je přímý vstup k bazénu. Dále se zde nachází snídaňový kout a jídelní kout pro 6 osob. Celý prostor je rozdělen velkou kuchyní. Po celé vile je možné připojení na internet pomocí wifi zdarma.

Kuchyně

Je plně kompletně vybavena a zařízena elektrospotřebiči: mikrovlnná trouba, trouba 4x vařič, myčka nádobí, toaster, kávovar, ohřívač vody, lednice s mrazákem, ledovačem, filtrovanou vodou a kompletní vybavení-talíře, hrnce, příbory, skleničky, mixér – tedy naprosto vše co je potřeba ke kvalitnímu vaření.

Terasa, bazén

Příjemná část objektu pro odpočinek. Je zde pohodlné sezení pro 6 osob, gril, 4 lehátka na opalování. Bazén a whirpool jsou ohřívané solárním panelem. Bazén má velikost 10×4 m a hloubku 120 až 180 cm. Veškeré okolí bazénu a celá zahrada domu je uměle zavlažována dle potřeby, takže se budete neustále cítit jako v opravdovém tropickém ráji a vše okolo vás bude vždy krásně zelené a zdravé.

Ostatní vybavení domu

Tepelné čerpadlo, studna, solární ohřev vody, vrata na dálkové ovládání, protihurikánové rolety, zavlažovací systém zahrady, sluneční rolety oken, internet.

Oblast Cape Coral

Vila se nachází v překrásné oblasti Cape Coral, která se nazývá Benátky Floridy. Je zde největší sít uměle vytvořených kanálů na světě a ve spojení s jachtami kotvících na těchto kanálech obklopené palmovými hájemi vám navodí atmosféru opravdu pohádkového prostředí a to vše hned v okolí tohoto domu.

V okolí je nespočet nádherných golfových hřišť, jedná se o naprostý ráj pro golfisty! Ke krásné široké pláži Cape Coral-Harbor je to cca 2 km (5 minut jízdy autem, které je pro Vás připravené v garáži) a k jedné z nejkrásnějších pláží Floridy s názvem Sanibel Island je to 17 km (20 min jízdy autem).

Dům má úžasnou polohu díky 500m vzdálené občanské vybavenosti, kde najdete mnoho hypermarketů, obchodů, restaurací, barů, čerpacích stanic, přístavů …. a vše na co si vzpomenete!

V místě máme český servis, který Vás v případě zájmu přivítá a vyzvedne přímo na letišti. Letiště Fort Myers 20 min jízdy autem od vily, letiště Miami 90 minut jízdy od vily.

Zábava, odpočinek, koupání

V okolí vily je nespočet nádherných golfových hřišť, jedná se o naprostý ráj pro golfisty! Ke krásné široké pláži Cape Coral-Harbor je to cca 8 km (10 minut jízdy autem, které je pro Vás připravené v garáži), k pláži Fort Myers je to
cca 32 km (30 min jízdy autem) a k jedné z nejkrásnějších pláží Floridy s názvem Sanibel Island je to 40 km (40 min jízdy autem).

Atrakce pro děti a dospělé

Florida je největší oblast vodních a zábavných parků na celém světě. Určitě doporučujeme jejich návštěvu. Nejbližší zábavný park se nachází pouze 10 min od vily.

Nakupování

Florida je proslulá nejlevnějším nakupováním oblečení a sportovních potřeb. Pouze 28 km od domu se nachází největší outlet centrum celé Floridy, kde můžete strávit i několik dnů. Zaujmou vás ceny až o 80 % nižší, než v ČR. Kdo nemá rád velké obchodní domy – zaujme ho menší outlet centrum vzdálené pouze 10 km od domu. Mnoho výhodných nákupů ale pořídíte také v okruhu 1 km od domu. Florida je tedy také rájem pro milovníky nakupování!

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

Cenu za pronájem vily Vám rádi zpracujeme na vyžádání dle Vašich požadavků.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Termín pobytu

Celoročně dle Vámi poptávaného termínu.

Cena na osobu zahrnuje

  • komplexní užívání vily v plném rozsahu
  • zdarma přístup na internet
  • kabelová TV
  • vodné a stočné
  • veškeré lůžkoviny, ručníky, toaletní potřeby
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.