USA - Florida

Vila na Floridě

Cena
na vyžádání

Popis zájezdu

Užijte si vysněnou dovolenou v USA a pronajměte si vilu na Floridě!

Vila se nachází v překrásné oblasti poloostrova Cape Coral, které se velmi často přezdívá Benátky Floridy. Je zde největší síť uměle vytvořených kanálů na světě a ve spojení s jachtami kotvícími v těchto kanálech obklopenými palmovými háji Vám navodí atmosféru vysněné dovolené. To vše přímo v okolí tohoto domu.

Poloostrov Cape Coral se nachází na západní části Floridy a od Fort Myers ho dělí pouze 2 km dlouhý most. Dům je ze všech stran obklopen zelení a sousedí s několika nově vystavenými domy. K pláži Cape Coral-Harbor je to cca 2 km a k jedné z nejkrásnějších pláží Floridy s názvem Sanibel Island je to 17 km (20 min jízdy). Dům má úžasnou polohu díky 500 m vzdálené občanské vybavenosti kde najdete mnoho hypermarketů, obchodů, restaurací, čerpacích stanic či přístavů a všeho co potřebujete ve městě.

Vila nabízí 4 ložnice, soukromý bazén, který je možné využít celoročně, Wi-Fi v celém objektu, LCD TV a DVD v obývacím pokoji, jídelnu a plně vybavenou kuchyň včetně myčky na nádobí, lednice, mikrovlnné trouby či kávovaru.

Hosté mohou relaxovat u bazénu s lehátky či na zahradě, je zde také možnost grilování. Ubytování je možné i s domácími mazlíčky.

Ceník

Cenu za pronájem vily Vám rádi zpracujeme na vyžádání dle Vašich požadavků.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Termín pobytu

Celoročně dle Vámi poptávaného termínu.

Cena na osobu zahrnuje

  • komplexní užívání vily v pleném rozsahu
  • zdarma přístup na internet
  • kabelová TV
  • veškeré lůžkoviny, ručníky, toaletní potřeby
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.