Madeira

JÓGA ZÁJEZD NA MADEIŘE – KVĚTEN 2023 s Juditou Berkovou a Marcelou Windsor-Topolskou

31.600 Kč
osoba

Popis zájezdu

Yoga retreat na Madeiře s Juditou Berkovou a Marcelou Windsor-Topolskou (face yoga). Již podruhé se s Juditou a Marcelou vracíme na tento krásný ostrov, tentokrát v květnu.

Kouzelný vulkanický ostrov s rozmanitou a barevnou přírodou. Ostrov věčného jara, Ostrov květů nebo Zelená perla Atlantiku – tak se mu přezdívá.

Na Madeiře si přijdou na své především nadšenci do turistiky a přírody, ale ani milovníci plážového odpočinku nebudou ochuzeni. 

Příznivé klima s teplotami v rozmezí 20 a 25 °C a pověstná krása přírody připisují tomuto souostroví přívlastek oblíbeného místa jako stvořeného k odpočinku.

Milujete delfíny? Na Madeiře jsou skvělé podmínky pro jejich pozorování.

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga zájezd za skvělou cenu v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu a to včetně letenky v ceně pobytu!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky v resortu Four Views Oasis 4*
 • stravování formou bufetových snídaní v ceně (s možností polopenze za příplatek)
 • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
 • jóga program
 • rozsáhlé zahrady s bazény v hotelovém komplexu, kde můžete odpočívat a relaxovat

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Madeiře je určen pro milovníky jógy i odpočinku. Hotel nabízí skvělé zázemí pro dovolenou s jógou. Odpočinek na pláži či u bazénu, protažení těla, vyčištění hlavy a čas jen pro sebe sama. Doporučujeme pro milovníky přírody, hotel se nachází ve skvělé výchozí pozici pro objevování ostrova.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

JÓGA LEKCE

Omlazení na ostrově jara: jóga, meditace a obličejová jóga

Mládí není o tom, kolik let jsme dosud strávili na této planetě. Mládí je o otevřené mysli, ochotě riskovat a zkoušet nové věci, mládí je o důvěře v sebe a ve svou jemnou sílu.

Setkáme se na ostrově věčného jara, abychom společně pracovali se svou myslí a se svým vnitřním naladěním. Abychom praktikovali jógu, meditaci a obličejovou jógu – to vše se zřetelem na to, kde to vše začíná, na energetické úrovni.

Je úplně jedno, kolik Ti je let. Tedy je jedno, kolik dní jsi zatím strávila na planetě Zemi. Toto setkání nebude o fyzické úrovni, bude o mentální a psychické úrovni, která se projektuje do fyzické reality. A změna začíná právě na této úrovni. Na úrovni vědomí mládí.

Program

Ranní jóga a meditace 8:00 (60 min)

Po snídani obličejová jóga a filosofie sebedůvěry (45 – 60 min)

Večerní jóga a meditace 18:00 (60 – 120 min)

Po večeři self-masáže obličeje na dobrou noc (cca 30 – 40 min)

V den příjezdu a odjezdu jógová praxe není.

Jeden den je zcela volný, bez jógové praxe.

V den příjezdu a odjezdu není jógová praxe.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Moderní hotel v jižní části ostrova s krásnou vzrostlou zahradou s palmami. Hotel má výhodnou polohu nedaleko promenády a v dosahu k centru Caniço.

Hostům je v hotelu k dispozici bazén se slanou vodou. 50 metrů od hotelu se nachází pláž, další jsou v pěší vzdálenosti. V okolí se nachází mnoho restaurací, barů a obchodů (zastávka autobudu je 150 metrů od hotelu). Hotelový minibus do Funchalu (12 km) zdarma. Přírodní podmořská rezervace Garajau se nachází 2 km od hotelu.

Terasa s lehátky a slunečníky zdarma.

V okolí hotelu se nachází 2 golfová hřiště.

Wi-Fi v hotelu zdarma.

Cesta z letiště do hotelu trvá cca 20 min

VYBAVENÍ POKOJŮ

Pro jóga pobyt máme v rezervaci dvoulůžkové pokoje. Za příplatek je možné zarezervovat pokoj s výhledem na moře, případně jednolůžkový pokoj.

Pokoje jsou vybaveny satelitní TV, telefonem, čajovým/kávovým servisem, psacím stolem, minibarem a klimatizací. Ke každému pokoji pak patří i balkon s nábytkem. Každý pokoj má vlastní koupelnu s WC a fénem. Za poplatek si lze pronajmout trezor.

STRAVOVÁNÍ

Cena zahrnuje bufetové snídaně. Možnost dokoupení polopenze za příplatek.

PLÁŽ

Přímo u hotelu leží menší kamínková pláž s molem a schůdky. Přibližně 5 minut chůze se na konci promenády nachází písečná pláž.

V květnu se teploty pohybují okolo 22-25 stupňů, vše se krásně zelená a kvete. Skvělé období pro obdivování místní krásné přírody nebo památek, případně nákupů v městečkách. Užijte si ostrov mimo sezonu, kdy jsou uličky prázdné.

Pro aktivní z vás nabízí velké množství turistických stezek pro pěší turistiku.

Spoustu zajímavých zážitků můžete prožít při pochodech vavřínovým pralesem nebo hlubokými údolími, kterými protékají potůčky a říčky. Nebo po plošinách, kde se pasou krávy a ovce a kde místní obdělávají svá políčka.

TIP PRO VÁS:

Na tento jóga zájezd je možné se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

 

Ceník

CENA: 31 600 Kč / osoba

Polopenze: příplatek 5 180 Kč / os. / pobyt

Cena v jednolůžkovém pokoji: příplatek 9 500 Kč / os. / pobyt

Příplatek za výhled na moře: 1 100 Kč / osoba / pobyt

Cena dospělé osoby na přistýlce: sleva 2 400 Kč

 

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Madeira – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování, snídaně, lekce jógy s jóga lektorkami v areálu hotelu nebo na pláži (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Na místě se hradí pobytová taxa ve výši 1 € za dospělou osobu / noc. Maximální výše je však 5 € za osobu / pobyt.

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 16 dospělých osob + lektor

Cena děti:

 • od 0 do 11 let včetně v doprovodu 2 dospělých osob na pokoji: 11 000 Kč / pobyt (cena bez cvičebního programu – cvičební program není určen pro děti)

Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 7 000 Kč (týdenní splatnost) s doplatkem do 27. 3. 2023, poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Předběžné časy letů*:

odlet z Prahy: 12:20, přílet do Funchalu 15:55

odlet z Funchalu 16:40, přílet do Prahy 22:10

*časy letů se mohou měnit dle rozhodnutí aerolinky

Check in: od 14:00

Check out: do 12:00

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

www.mzv.cz

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: JUDITA CRISTOVAM BERKOVÁ

 • 950 hodin akreditovaného jógového vzdělání
 • Trenér licence A – nejvyšší možné jógové vzdělání uznávané po celém světě
 • 3 roky studium Jógové filosofie a jógové terapie na UK
 • Jógu praktikuje od roku 2010
 • Jógu vyučuje od roku 2014
 • Pořádá jógové pobyty po celém světě od roku 2018
 • Autorka knih: Poselství ásan (2019) a Jak se sledují znamení – příručka Čarodějky světla (2023)

 

Autorka knihy Poselství ásan. Jógu praktikuje od roku 2010 a od roku 2014 ji vyučuje. Učí jógu v Praze, pořádá jógové zájezdy po celém světě, je autorkou jógových programů a navrhuje svoje vlastní jógové oblečení – JÓGOVÉ ŠATY. Je autorkou knihy POSELSTVÍ ÁSAN, která vyšla v říjnu 2019. Dále je autorkou jógového programu 10 DNÍ S JÓGOU, meditačního přístupu k ásanam v jógovém kurzu POSELSTVÍ ÁSAN, meditačního balíčku MEDITACE BOJOVNÍKA a TANEČNÍ MEDITACE 4 ARCHETYPŮ ŽENSTVÍ. Od září 2018 nastoupila tříleté studium UČITELE JÓGY PRVNÍ TŘÍDY, což je nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou. Je spoluzakladatelkou projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tanečení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech jako Přirozená antikoncepce, vědomé milování a Cesta Extáze, které se zaměřují na moudrost lidského těla.

Moc se na Vás těším!

Judita Berková

www.yogalifehappylife.cz

judita@yogalifehappylife.cz

petra@yogalifehappylife.cz

JÓGOVÉ ŠATY

www.milujemejogu.cz

MARCELA WINDSOR-TOPOLSKÁ

Marci Windsor Topolská

Lektorka Jógy, Osobní průvodkyně, Poselkyně, Multipotencialistka

 • S Jógou se seznámila v roce 2004, kdy systematicky a prožitkově 5 let studovala Astrologii, Archetypální Tarot a Aurarelax školu.
 • V roce 2010 dokončila studium ZTV a stala se lektorkou zdravotního cvičení a jógy se zaměřením na úplné jógové i pohybové začátečníky.
 • Vede pravidelné lekce a kurzy Daflex Jógy a Hatha Jógy.
 • Svou praxi si neustále prohlubuje sebevzděláním a praktikuje pránájámu, meditaci a sebehovory pro duševní pohodu.
 • Před několika lety objevila obličejovou jógu, kterou si začala cvičit ze zvědavosti pro sebe a nadchlo ji to táák, že si ji na začátku roku 2021 certifikovala a vytvořila vlastní program FACELIFT JÓGU, kde propojuje to nejlepší z obličejové jógy a hatha jógy.
 • Poskytuje on-line konzultace  Hvězdný PLÁN tvé DUŠE.
 • Její koníčky jsou grafika, bytový design, feng-shuej, telestezie a biotronika.
 • Marci je poselkyně, ta která nese zprávu.

Aktivity v letech 2008 – 2021:

V roce 2008 absolvovala masérský kurz a po prohloubení znalostí spoušťových bodu (Trigger Points) se specializovala na myofasciální terapie.

2012-2014 – Vytvořila pro tvůrkyni DAFLEX SYSTÉMU, Daflex Jógu, kde integrovala rehabilitační pomůcku do systému jógy s využitím při pohybovém omezení a přetížení, bederní páteře a dolních končetin. Lekce daflex jógy vede ve svém studiu do současnosti.

V letech 2012-2019 organizovala celkem 11 ročníku FESTIVAL ZDRAVÍ v Krnově, kde účinkovali přednášející a lektoři z celé ČR i zahraničí.

Pořádala 4 Ročníky originální sportovní soutěže ZLATÝ DESETIBOJ KRNOV, kde se utkala 5-ti členná družstva v 10ti netradičních disciplínách.

Založila spolek ROZKVĚT ZDRAVÍ, který byl pořadatelem mnoha akcí, přednášek a pobytů. Nyní se připravuje na on-line vzdělávání a poselství.

Nyní pracuje na projektech pro nové webové stránky, má rozepsanou knihu My Wisdom Tarot, jako poselství moudrosti a Bláznova proroctví pro Duši na cestě do svého středu.

www.yogakrnov.cz

facebook: @jogakrnov

instagram: @yogakrnov

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 25. 5. – 1. 6. 2023
 • Termín pobytu: 25. 5. – 1. 6. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky Praha – Madeira – Praha
 • transfery letiště-hotel-letiště
 • ubytování na 7 nocí
 • snídaně
 • jógový program
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.