Bali

YOGA RETREAT NA BALI – ŘÍJEN 2023 s Veronikou Ševčíkovou

30.990 Kč
osoba

Popis zájezdu

BALI JE KONEČNĚ VŠEM OTEVŘENO BEZ OMEZENÍ! 

Požadavek na prokazování se certifikátem o očkování proti covid 19 byl zrušen a ostrov je otevřen i osobám, které neabsolvovaly očkování na covid 19.

CO VÁS ČEKÁ?
  • 10 denní intenzivní jóga pobyt s Veronikou v nádherném hotelu Puri Gangga v Ubudu a v luxusní vile pěšky od pláže u vyhlášeného surf spotu na Bingin pláži. Za těchto 10 dní zažijete kromě cvičení s Verčou, divoké vodopády, očistné prameny, chrámy bez davu turistů, procházky v rýžových terasách, surfování na nejlepších spotech na Bali, neskutečné jídlo, večeře při sunsetu, shopping i surfové párty.

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt je určen pro každého, kdo sní o návštěvě magického ostrova Bali a rád by svůj pobyt spojil s jógou i surfováním. Resort v Ubudu je vybrán tak, abyste zažili tradiční vesnické Bali bez davu turistů. A vila je v části, kde nemusíte používat skútr ani auto a pěšky máte nejen pláže, ale i butiky a restaurace.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy.

POPIS UBYTOVÁNÍ
RESORT PURI GANGGA UBUD – 3 NOCI UBYTOVÁNÍ

Pobyt startuje 3 noci v nádherném resortu Puri Gangga v Ubudu s výhledem do džungle, kde zažijete tradiční klidné Bali bez davu turistů

Během pobytu v Ubudu máte celodenní výlet na divoký vodopád Banyumala, zajedeme do chrámu Gunung Kawi a zažijete pravý tradiční očistný rituál s naším skvělým vtipným místním průvodcem Arthou 

Zajdeme si do centra Ubudu na nákupy suvenýrů, projdeme se rýžovými terasami a večer si dáme zdravou večeři v Zest Ubud

V resortu Puri Gangga Ubud jsou nádherné dvoulůžkové pokoje s terasou a výhledem do džungle, k dispozici je yoga shala a bazén s lehátky, spa i restaurace.

Přímo pěšky pod resortem je krásný malý chrám Gunung Kawi, kde nejsou žádní turisté a chrám má neskutečnou atmosféru.

VILA U MOŘE – PEŠKY OD PLÁŽE – 7 NOCÍ UBYTOVÁNÍ

Po 3 nocích v Ubudu se přejíždí na jih Bali, do vily na pláži Bingin Beach, kde jste ubytování ve vile ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Vila má 25 m privátní bazén a vlastní yoga shalu na zahradě.

Ráno po jóga praxi s Verčou si dáme snídani, kterou nám připraví personál ve vile a domluvíme si program na zbytek dne.

Na jihu jsou ty nejkrásnější pláže z celého Bali a přímo pěšky z vily je několik surfových spotů Bingin Beach nebo Dreamland. Vila se nachází cca 5 minut pěšky od pláže Bingin Beach (přístup je po schodech). 

Pěšky z vily máte nejen pláže, ale i spousta kaváren a butiků a skvělých restaurací na večeři např. Cashew Tree nebo Laggas.

Jeden večer si zajedeme na sunset na tradiční tance Kecak Dance do Uluwatu chrámu na útesu nebo se půjdeme podívat na vyhlášený surfový spot Uluwatu na západ slunce do krásné Terrazza restaurace či Single Fin, kde se můžete i vykoupat v plunge poolu s drinkem v ruce.

Během pobytu na jihu máte další celodenní výlet, který se většinou vymýšlí na místě dle dohody.

STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je snídaně podávaná z čerstvých surovin přímo v ubytování. Další stravování je možné zajistit v pěší vzdálenosti v okolí a to buď v tradičních warungách (levnější forma stravování s tradičními pokrmy) nebo v restauracích a kavárnách v západním stylu.

PLÁŽ

Vila se nachází cca 10 minut pěšky od pláže Bingin beach, na kterou je přístup po schodech. Pláž je kromě koupání proslulá také bistry a warungy, které ji lemují a ze kterých můžete sledovat západy slunce nad mořem.

Další písečné pláže se nachází v různých vzdálenostech od vily.

JÓGA LEKCE

Každá naša lekce bude ina. Vzdy ju prisposobim levelu Vasej jogovej praxe + podmienkam v dany den (ako sa budete citit, ci bude spln, alebo nov, v aky cas budeme praktikovat a aka teplota vzduchu a vlhkosti zrovna bude, ci ste po narocnom vylete …).

Tematicky to budu lekce: na prijemne ‚dobre rano‘ – rozprudenie energie, uvolnenie stresu, lekce pro zdrava zada, lekce pro stihle telo a spravne fungujuci metabolizmus, lekce pre sportovcov, lekce pro prijemny spanok a regeneraci. 

U vsetkych lekcich sa budeme zamerievat na probuzení ohne agni (ktorý sídli v oblasti solárního centra) a dokaze spalovat zvýsenou produkci ámy – toxinu, nie len z potravy, ale i zadrzovaných negativnych myslenek a emoci. Dynamické lekce, Vás zahřeji, spálí toxiny těla i mysli a nastartuju odbourávaní tukových zásob. Pomůžu postupně formovat tělo, shodit přebytečná kila a cítit se sám se sebou spokojený.

Nebude chybat diskuse o ocistnych technikach + moje overene tipy z roznych vyzivovych smeroch, ktore mi pomahaju udrzovat telo zdrave a v skvelej kondici.

Namastíčko 🙏🏽 a už sa na Vás moc moc teším. Vidíme sa na podložkach.

Jóga lekce budou probíhat 2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce v záložce Jóga. V den příletu, odletu jóga a ve dnech výletů jóga není.

HODNOCENÍ CK

Bali je proslulé svou nezapomenutelnou atmosférou. Už po výstupu z letadla na Vás dýchne klid a pohoda, kterou jsou místní obyvatelé proslulí. Zázemí resortu i vil je na velmi vysoké úrovni a umožní Vám se maximálně uvolnit a nasát vše, co ostrov nabízí. Při praxi jógy se budete soustředit jen sami na sebe.

TIP PRO VÁS:

Na jóga pobyt je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

FOTOGRAFIE Z PŘEDCHOZÍHO YOGA RETREATU NALEZNETE ZDE:
https://villasresorts.cz/galerie/jogabali/
BLOGY Z PŘEDCHOZÍCH YOGA RETREATŮ NALEZNETE ZDE:

https://villasresorts.cz/blog/

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 30 990 Kč / 1330 EUR / osoba / pobyt

Necvičící osoba cena: 29 990 Kč / os. / pobyt

Cena zahrnuje: 10 x ubytování na Bali (3 noci v resortu Puri Gangga, 7 nocí ve vile), v ceně je snídaně, 2 x denně cvičení jógy ve vile (v příletový, odletový den a v dny výletů jóga není), skupinové transfery letiště – vila – letiště, česky mluvící delegátka během pobytu, 2 x celodenní výlet po Bali, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: zpáteční letenky (v případě zájmu Vám letenky zařídíme, cena zpáteční letenky cca 25 tis. / osoba), cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů – Union A60 Pandemic za 1690 Kč / 70 EUR / pobyt – informace o pojištění ZDE

Záloha nyní: 300 EUR /7 000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden (pouze do vystavení letenek, poté již změna jména na letenkách není možná).

Doplatek: 3 měsíce před odletem, tzn. do 7. 7. 2023, poté se pro závaznou rezervaci hradí celková částka pobytu.

Nákup letenek: po naplnění min. počtu účastníků

Informace k vycestování a návratu zpět do ČR sledujte na www.mzv.cz

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Veronika Ševčíková

Čaro jógy som objavila pred 17 rokmi v Londýne a hneď som jej úplne prepadla. Za mňa, je to jeden z najlepších nástrojov na zlepšenie kvality života, priateľ v ťažkých chvíľach, ale zároveň aj najväčší podporovateľ a tvorca naších snov. A to snažím svojím učením predávať. S ľahkosťou, a s úsmevom na tvári. 😄Jóga to nie sú príkazy = to je radosť, z postupného poznávania samých seba a dosahovania svojích vizí.

Mne jóga do života priniesla surfovanie, oceán a cestovanie. Stala som sa ROXY ambassadorkou a cestujem po surfarských destináciach (Sri lanka, Bali, Dominikána, Francia, Portugalsko, Lanzarote …) a učím jógu surfařov na brehu oceánov. Ale moja základňa je v PRAHE, tu sa pravidlne (medzi cestovaním), môžme stretávať na lekcích v TOP jogovych studiach, na sukromkach, workshopoch, na streche Lucerny, či v krásnych priestoroch palácov, záhrad a terás, kde jogujeme pod záštitov Narodni Galerie Praha. A samozrejme sa vidíme vo všetkých TOP bistrách na dobrom jedle, kavickach a pokece. Dobré jedlo to je moja závislosť, ktorú milujem. A ktorú si na maximum užijeme spoločne na Bali.

 

AMBASADOR

ROXY – dámské oblečení pro sport i volný čas

Malabo – oblečení na jógu, meditační jógové šperky

KarmaPasion – podložky a pomůcky na jógu

VZDĚLÁNÍ

Instruktor powerjógy – Power yoga akademie, Praha

Registered yoga teacher, RYT 200, Yoga allience – 1yoga.sk, Ashtanga yoga, Bratislava

2016 –  Ashtanga yoga teachers training s Jarom Pávkem, Level 2 v Prakriti, Bratislava

2016 – Ashtanga yoga teachers training s Jarom Pávkem, Level 1 v Prakriti, Bratislava

2015 –  Ashtanga yoga teachers training s Jarom Pávkem, Level 1 v Prakriti, Bratislava

2015 – Ashtanga yoga teachers training, Level 1 s Petrou Vonšovskou a Jarom Pávkem v AYSP, Praha

2014 – Ashtanga yoga course s Radha a Prem Carlisi v Ashtanga yoga, Bali research centre, Bali – Ubud

2014 – Power yoga akademie, Václav Krejčík v Praze, Umění jógového dotyku a asistence v asánách

2013 – Power yoga akademie, Václav Krejčík v Praze, Osobní trenér jógy

2013 – Power yoga akademie, Václav Krejčík v Praze, Instruktorský kurz jógy pro těhotné

2012- Triyoga, Ashtanga yoga workshop s Davidem Swensonem, Londýn

2012 – Power yoga akademie, Václav Krejčík v Praze, Instruktorský kurz vinyasa jógy

2012 – Power yoga akademie, Václav Krejčík v Praze, Master training powerjógy

2011- Power yoga akademie, Václav Krejčík v Praze, Instruktor powerjógy

2007 – Ashtanga yoga course with Charlie Taylor,  Yoga  place – Bethnal Green, London

https://www.veronikasevcikova.com/

https://www.instagram.com/veronika__sevcikova/

https://www.facebook.com/veronika.sevcikova.756

 

Termín pobytu

  • 11 dní / 10 nocí v místě
  • Termín letu: 7. 10. – 19. 10. 2023
  • Termín pobytu: 8. 10. – 18. 10. 2023

Cena na osobu zahrnuje

  • ubytování na 10 nocí se snídaní v hotelu Puri Gangga v Ubudu a v luxusní vile u pláže Bingin Beach
  • lekce jógy s Veronikou
  • 2 celodenní výlety po Bali
  • český delegát v  místě pobytu
  • pojištění CK proti úpadku
  • transfery z letiště na ubytování a zpět

 

Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.