ČR

VÝŽIVOVÝ A SEBEROZVOJOVÝ POBYT – Amenity Orlické hory – DUBEN 2023 s Lucií Mucalovou a Kristýnou Pilch

4.990 Kč
osoba

Popis zájezdu

„Výživový a seberozvojový pobyt pro ženy“ s názvem „Zdravou myslí a přirozenou stravou ke kráse a spokojenosti“

Otevřeme spolu cesty, jak se zdravou myslí a přirozenou stravou můžeme dojít k přirozené kráse sebe sama.

Co zažijete na pobytu s Kristýnou

Mezi zdravím a kvalitou výživy je velmi těsný vztah. Výživa v životě člověka má jak kvalitativní tak i kvantitativní charakter. Dlouhodobá a nevyhovující strava má za následek více než 40 % všech civilizačních onemocnění. Veškeré pozitivní změny životního stylu, hlavně pak výživy, jsou spojené s náročným hledáním nových způsobů, jak dojít k trvalé změně.

V posledních letech se čím dál tím více zdůrazňuje význam zdravé výživy člověka. Problém je však v tom, že většina lidí nemá jasno, co si pod pojmem zdravá výživa představit. Problematika obezity a výživy, spojená se snížením hmotnosti a prevencí před civilizačními nemocemi, se stala velkou senzací v oblasti reklamy a mediálních kampaní.

Pomohu Vám zorientovat se v základních zásadách ve stravování a společně si vyzkoušíme nastavit individuální jídelníček. Jak na to? Zcela jistě spolu najdeme řešení.

V dnešní uspěchané společnosti stále více z nás nejvíce přitahuje možnost hubnutí v co nejkratším čase. Jsou nyní v kurzu především možnosti redukce hmotnosti za pomoci doplňků stravy, podpůrných prostředků pro snížení hmotnosti a estetických úprav. Takový výběr je nejjednodušší, ale troufám si říci, že velmi často nevede k vysněnému cíli. Nikdo jiný nás lepší neudělá. Ale prozradím Vám, jak přirozenou stravou dosáhnout Vašeho ideálu krásy.

Program s Kristýnou – přednášky

Pátek večer (60 minut) – Co je vlastně přirozené stravování a jaké jsou zásady zdravého stravování? Těmito otázkami spolu otevřeme náš wellness víkend.

Sobota ráno (60 minut) – Jak přirozenou stravou dosáhnout vlastního ideálu krásy.

Sobota večer – (60 minut) – Uzavřeme spolu náš víkend vyváženým jídelníčkem, nastavením pohybové aktivity a necháme si prostor také pro dotazy.

Kristýna Pilch

Jmenuji se Kristýna Pilch a jsem absolventkou oboru Regenerace a výživa ve sportu na Masarykově univerzitě v Brně. Aktivně se odbornému poradenství věnuji od roku 2008. Díky mojí aktuálně nejkrásnější životní cestě, kterou je mateřství, jsem se začala více specializovat také na výživu těhotných a žen po porodu. Mimo to se zaměřuji na práci s dospělými lidmi, dospívajícími, dětmi i s celými rodinami.

Po dlouholetých zkušenostech s redukčními a udržovacími programy věřím, že spokojenost člověka tkví v kompletní změně životního stylu. Krokem vpřed je především zamyšlení se sám nad sebou a vlastnímu rozhodnutí na sobě neustále pracovat.

Je pro mne důležité, abych klienta při jeho změně doprovázela a pomohla mu překonat jednotlivé krizové situace, které při jeho redukčním období, případně udržovacím období nastanou. Právě taková spolupráce podpoří klienta, který se tak může radovat ze svých změn. Vyvážený jídelníček a kvalitní výběr potravin jsou u každého z nás základními kameny pro spokojený a zdravý život.

Co zažijete na pobytu s Lucií

Po celou dobu pobytu se budete zastavovat a dotýkat témat, která jsou spojená s péčí o zdravou mysl. Za pomocí otázek, seberozvojových technik, si budete moci, ještě více, zvědomit, kdo vlastně jste, co si v životě přejete, jak se v životě chcete cítit, pojmenujete si brzdy, které vás na této cestě mohou limitovat. Naše setkávání budou o přirozenosti, o tom, co je opravdu VAŠE, co vás od toho „vašeho“ odpojuje a vzdaluje a může to mít za následek nespokojenost, nepohodu v mysli a těle a neustálé dohánění toho, co by se mělo, jak by život měl „ideálně“ vypadat, jak by se měl „ideálně“ žít.

A tato honba často vede k vyčerpání, pocitu zmaru a myšlenkám, že tohle nikdy nedokážu.

Ze všech stran se na nás valí doporučení, tipy jak žít šťastně, zaručené rady jak zhubnout, „dokonalé“ životní příběhy vyskakující na instagramu a celkově ve světě sociálních sítí.

Co si budeme povídat, někdy se v tom vyznat a hlavně, udržet si to své, bývá pořádná fuška. A já pevně věřím, že si ve společném čase můžete najít to, co učiní vaši mysl a tělo spokojenějším. Tento pobyt nenahrazuje terapeutickou nebo koučovací práci, může to být motivací a vašim pomyslným kompasem, jak svůj život uchopit dále.

Pojďte se zapojit do tohoto pobytu, který vás zase o nějaký kousek posune k odvaze, poslouchat více svůj hlas než vnitřního kritika, který se umí v hlavě přímo rvát o svá práva.

Pojďte z nepohody vytvářet pohodu, pojďte měnit to, co je pro vás důležité.  

Program s Lucií (motivační přednášky)

Sobota ráno (60 minut) – Aby člověk zářil, potřebuje vnitřní spokojenost

Sobota večer(60 minut) – Poznat sám sebe je „základovou deskou“ pro život

Neděle ráno – (60 minut) – Krása nedokonalosti. Práce s vnitřním kritikem.

Lucie Mucalová

Můžete mě potkat v roli koučky, terapeutky, párové poradkyně a lektorky. Pro své klienty jsem především partnerem a průvodcem v průběhu životních, vztahových i pracovních změn. Specializuji se na práci s jednotlivci a páry. Celou mou práci provází vztahy a hledání cesty k sobě, ať už mezi jednotlivci, v rámci týmu nebo jako pohled do svého nitra. Hledání cest k sobě má pro mě hluboký smysl, jelikož kvalita vztahů je klíčem ke spokojenému životu. Nikoho nehodnotím ani neříkám, co je a není dobře. Spíše vnímám celý příběh v souvislostech a pomáhám najít prostor pro změnu. Pravidelně přispívám do známých medií, převážně do ženských časopisů.

www.luciemucalova.cz

Facebook: Lucie Mucalová – koučka a lektorka

Instagram: Lucie Mucalová – koučka

_

Minimální počet účastníků: 13 osob

Za lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Uprostřed přírody, v srdci Orlických hor se nachází čtyřhvězdičkový hotelový resort s restaurací, bazénem a zázemím pro pořádání firemních akcí. Resort je ideálním výchozím bodem pro letní i zimní sportovní aktivity či pro odpočinek ve wellness s výhledem na okolní kopce.

POKOJE

Pro víkend jsme pro Vás připravili ubytování ve dvoulůžkových pokojích.

STRAVOVÁNÍ

Restaurace se zimní zahradou a terasou s výhledem na Orlické hory. Přijeďte ochutnat speciality regionální kuchyně a čerstvá polední menu laděná podle ročních období a sezónních surovin od místních dodavatelů. V zimě vás v zimní zahradě zahřeje parní krb a v létě si můžete užívat sluníčko na terase. Polopenze formou bufetu je zahrnuta v ceně pobytu.

WELLNESS

Načerpejte sílu v našem hotelovém wellness v Orlických horách. K dispozici vám bude bazén s protiproudem a masážními tryskami, vířivka, finská sauna, bylinná a parní sauna, Kneippův chodník, venkovní ochlazovací bazén, lehátka v odpočívárně i u bazénu a výběr relaxačních masáží.

AKTIVITY

Kam vyrazit v okolí Deštného v Orlických horách?

Oblast Orlické hory a Podorlicko je nabita divokou přírodou, pestrými aktivitami a zajímavými místy, které stojí za to navštívit. Deštné v Orlických horách je tak ideálním výchozím bodem pro nespočet výletů.

Kačenčina stezka

Již 300 let vládne v letním období Orlickým horám princezna Kačenka. Její pohádková cesta vedoucí v okolí Deštného v Orlických horách je plná zážitků a poznání. Můžete se těšit na osmnáct stanovišť s interaktívnimi prvky a úkoly pro celou rodinu a další pohádkové postavy, které vás budou provádět celou stezkou. Posbírejte všechny razítka, získejte odměny a postupte do slosování o hodnotné ceny. Kačenka je vládkyně hor, která nemá v českých zemích obdoby.

Adventure park

Lanový park • Adventure golf • Víceúčelové hřiště • Adventure půjčovna • Fotbalgolf • Pumptrack dráha • Workout hřiště

Pevnosti Dobrošov, Hanička, Skutina

Ve vojenských pevnostech Dobrošov, Hanička a Skutina je k vidění několik hlavních, dělostřeleckých srubů, muniční skladů, kasáren, ošetřoven, bunkrů a dalších součástí předválečného opevnění budovaného ve 30. letech 20.století. Náučné stezky vás provedou přes pevnosti a odkryjí historii předválečné doby.

Kostel Neratov

Celý Neratov je významným poutným místem již od druhé poloviny 17. století. Základní kámen Kostela Nanebevzetí Panny Marie položil majitel panství Johann Karl z Nostitz-Rhieneck 14. srpna 1723. Na konci 2. světové války kostel vyhořel a zbylo z něho jen torzo. Po roce 2020 dochází k jeho postupné rekonstrukci a proslavil se svou skleněnou střechou. Od roku 1992 je kostel zapsaný na seznamu kulturních památek.

Zámek Častolovice

Zámek Častolovice sahá svou historií až do 13. století, kdy zde stála původní vodní tvrz. Jan Bedřich z

Oppersdorfu a jeho žena Magdaléna z Donína nechali v letech 1588 – 1615 přestavit tuto tvrz na renesanční zámek.
V roce 1992 byl zámek v restituci navrácen současné majitelce Dianě Phipps Sternbergové. Ta na zámku žije a stále pracuje na jeho správě a zvelebování. Architektura zámku je složena s renesančních a ranně barokních prostorů. Můžete se těšit na fresky, renesanční a kazetové stropy, obrazy, zámeckou knihovnu, anglický park a zvěřinec.

Check in: od 14:00

Check out: do 10:00

V případě zájmu o rezervaci nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 4 990 Kč / osoba / pobyt 

Cena zahrnuje: 2 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, program (viz záložka Popis), neomezený vstup do bazénu, 60 min / os. / den vstup do wellness, Wi-Fi, parkovné, pronájem sálu na cvičení

Cena při ubytování v jednolůžkovém pokoji = +1 900 Kč / osoba / pobyt

 

Minimální počet účastníků: 14 platících osob

Pro závaznou rezervaci se hradí celková částka pobytu.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORECH:

Kristýna Pilch

Jmenuji se Kristýna Pilch a jsem absolventkou oboru Regenerace a výživa ve sportu na Masarykově univerzitě v Brně. Aktivně se odbornému poradenství věnuji od roku 2008. Díky mojí aktuálně nejkrásnější životní cestě, kterou je mateřství, jsem se začala více specializovat také na výživu těhotných a žen po porodu. Mimo to se zaměřuji na práci s dospělými lidmi, dospívajícími, dětmi i s celými rodinami.

Po dlouholetých zkušenostech s redukčními a udržovacími programy věřím, že spokojenost člověka tkví v kompletní změně životního stylu. Krokem vpřed je především zamyšlení se sám nad sebou a vlastnímu rozhodnutí na sobě neustále pracovat.

Je pro mne důležité, abych klienta při jeho změně doprovázela a pomohla mu překonat jednotlivé krizové situace, které při jeho redukčním období, případně udržovacím období nastanou. Právě taková spolupráce podpoří klienta, který se tak může radovat ze svých změn. Vyvážený jídelníček a kvalitní výběr potravin jsou u každého z nás základními kameny pro spokojený a zdravý život.

Lucie Mucalová

Můžete mě potkat v roli koučky, terapeutky, párové poradkyně a lektorky. Pro své klienty jsem především partnerem a průvodcem v průběhu životních, vztahových i pracovních změn. Specializuji se na práci s jednotlivci a páry. Celou mou práci provází vztahy a hledání cesty k sobě, ať už mezi jednotlivci, v rámci týmu nebo jako pohled do svého nitra. Hledání cest k sobě má pro mě hluboký smysl, jelikož kvalita vztahů je klíčem ke spokojenému životu. Nikoho nehodnotím ani neříkám, co je a není dobře. Spíše vnímám celý příběh v souvislostech a pomáhám najít prostor pro změnu. Pravidelně přispívám do známých medií, převážně do ženských časopisů.

www.luciemucalova.cz

Facebook: Lucie Mucalová – koučka a lektorka

Instagram: Lucie Mucalová – koučka

Termín pobytu

  • 3 dny / 2 noci v místě
  • Termín pobytu: 7. 4. – 9. 4. 2023

Cena na osobu zahrnuje

  • ubytování na 2 noci
  • polopenze
  • program
  • neomezený vstup do bazénu
  • 60 min wellness os. / den
  • Wi-Fi
  • parkovné
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.