Rakousko

SKI & JÓGA POBYT V RAKOUSKÝCH ALPÁCH – BŘEZEN 2023 se Zuzanou Šimečkovou

11.790 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ? 

 • jedinečná kombinace lyžování  v oblasti Zell am See – Kaprun a jógy se Zuzanou Šimečkovou
 • možnost návštěvy vyhlášených termálních lázní Tauern Spa v Kaprunu
 • ubytování na 5 dní/ 4 noci v tříhvězdičkovém rodinném hotelu v Niedernsillu
 • polopenze
 • český servis v hotelu
 • pojištění CK proti úpadku

Doprava: vlastní autem (možno se domluvit s dalšími klientkami na společné jízdě autem do Rakouska)

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Prodloužený víkend (středa – neděle) v Rakouských Alpách je vhodný pro všechny milovníky cvičení i lyžování na dlouhých zasněžených sjezdovkách Alp. Pobyt je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií, pro začátečníky i pokročilé. Možnost se nahlásit i v jedné osobě bez příplatku (doplnění dvoulůžkového pokoje s další klientkou – zajistíme).

POPIS UBYTOVÁNÍ

Gathof leží v oblasti Kaprunu – Zell am See, v centru městečka Niedernsill. Lyžování – Kaprun – Zell am See (140 km sjezdovek) nebo Kitzbuhel (200 km sjezdovek). Skibus jezdí do Kaprunu i Zell am See. Ski-vlak do Zell am See a Hollersbachu (Kitzbuhelské Alpy). Zastávka skibusu a skivlaku 100m od hotelu. Ubytování ve 2lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Pokoje jsou standardně zařízeny, vybaveny sprchou, WC, kabelovou TV s českými programy, rádiem, pokojovým trezorem. Hotel nabízí komplexní služby s příjemným českým servisem, plzeňské pivo, českou TV, WIFI, vláček ke sjezdovkám v Zell am See a Mittersillu (lanovka ke Kitzbuhelu) je pro lyžaře ZDARMA, horkovzdušné sušáky lyžařských bot, restaurace, jídelna, dětsky koutek a herna.

STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je POLOPENZE. Snídaně formou bufetu, večeře o třech chodech. 

JÓGA

Po každém dni stráveném na lyžích, snowboardu nebo procházkách v rakouských Alpách si společně užijeme 90 minut lekce yin nebo hatha jógy, abychom dopřáli našemu tělu i mysli regeneraci a protažení. Lekce proběhne vždy před večeří a konkrétní čas si upřesníme na místě podle aktuální situace.

Pokud jste jógu zatím neměli možnost praktikovat nebo jste tzv. „začátečník“, není se čeho bát. Lekce vedu podle aktuálního naladění skupiny a jsou vhodné pro jógové nováčky i pravidelné praktikanty. Všechny pozice lze upravit a modifikovat tak, aby je zvládli všichni s respektem ke svému tělu. Během pobytu budeme mít lekce v příjemném pomalejším tempu, které umožní tělu regenerovat po lyžařských výkonech na svahu. 🙂

Časy lekcí

22. 3. – středa – příjezd, přivítání, společná večeře

23. 3.  – čtvrtek – večerní lekce 90 min 17:30-19:00

24. 3. – pátek – večerní lekce 90 min 17:30-19:00

25. 3. – sobota – večerní lekce 90 min 17:30-19:00

26. 3. – neděle – odjezd

AKTIVITY

Lyžování v jednom z nejznámějších středisek rakouských Alp v Zell am See – Kaprunu (100% záruka sněhu na ledovci Kitzsteinhorn). Možnost návštěvy termálních lázní Tauern Spa v Kaprunu. Na hotelu zábava a herna pro dospělé: billiard, flipper, stolní fotbal, šipky, fotoplay apod., terasy s posezením, sklepní rustikální bar pro večerní party, sauna, solárium, bezplatné parkoviště, lyžárna.

HODNOCENÍ CK

Ideální a skvělá kombinace pro všechny milovníky pohybu. Příjemné ubytování ve skvělé poloze s českým servisem v místě. Nepřeberné lyžařské možnosti v okolí a skvělé termály.

TIP PRO VÁS:

Na jóga pobyt je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 11 790 Kč osoba / 5 dní / pobyt

Cena zahrnuje:

 • 4 noci ubytování s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji
 • jóga lekce
 • český servis na hotelu
 • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: pojištění od Union A30 Pandemic za 350 Kč / os. / pobyt.

Informace o pojištění ZDE

Necvičící osoba cena 10 790 Kč

Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 5 000 Kč / osoba.

Doplatek do 2 měsíců před odjezdem (do 22.1.)

Doprava: vlastní (možno se domluvit s dalšími klientkami na společnou jízdu autem do Rakouska).

Skipasy Zell am See – Kaprun (nákup na místě). Ceny skipasů ZDE.

Min počet účastníků: 9 osob + lektor.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Zuzana Šimečková

Je to pár let, co jsem si začala uvědomovat spojení těla, mysli a duše. Neexistuje pouze jedno nebo druhé. Jsme celek, který mě svou dokonalostí fascinuje čím dál víc. Fyzické tělo vnímám jako dokonalý systém, kterému je třeba se naučit naslouchat.

Právě jóga mě naučila vnímat své tělo a skrze něj pracovat s myslí. Díky tomu jsem postupně začala objevovat své skutečné Já. A přestože je jóga stále mnohými vnímána hlavně jako fyzické cvičení, nabízí nám mnohem víc než jen pevné a pružné tělo. Jógová praxe nás navrací do rovnováhy na spoustě úrovních a může pomoci i v případě různých zdravotních projevů.

Od roku 2016 jsem lektorkou Hatha jógy. Následně i jógy pro děti a rodiny, gravid jógy, jin jógy a hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues. Neustále se vzdělávám jak v oblasti jógy, tak v celostním přístupu k nám samotným.

Věnuji se terapii pomocí Bachových esencí, kterou jsem před několika lety vyzkoušela na vlastní kůži, když mi bylo nejhůř. Celkově je mi velmi blízké téma emocí. Ty jsem postupně začala vnímat jako úžasné učitele a ne nepřítele, kterého je třeba potlačit, když se hlásí o slovo. Své poznatky s radostí předávám všem, kteří o ně stojí.

Na konci roku 2019 jsem založila Open Mind Project, jehož misí je osvěta v oblasti zdraví a osobního rozvoje a také uvědomění, že každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. A hlavně – že každý z nás má vše, co potřebuje, vždy k dispozici. Uvnitř sebe.

Moc se na Vás všechny těším. Namaste. Zuzka.

zuzanasimeckova.cz

www.omproject.cz

zuzana.simecek@gmail.com

+420 603 172 031

Termín pobytu

 • 5 dní / 4 noci v místě
 • Termín pobytu: 22. 3. – 26. 3. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • 4 noci ubytování
 • polopenze
 • jóga lekce
 • český servis v hotelu
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.