ČR

POHYBOVÝ A MOTIVAČNÍ VÍKEND VE ŠPINDLU – Hotel Harmony s Lucií Mucalovou a Katarínou Bednářovou

5.290 Kč
osoba

Popis zájezdu

Harmony Club Hotel se nachází cca 10 minut pěšky od centra Špindlerova Mlýna, přímo na sjezdovce a nabízí širokou škálu wellness a sportovních zařízení. Kryté parkoviště pro pohodlné a bezpečné parkování je přímo u hotelu.

Wellness centrum hotelu je velkolepé, v ceně ubytování je neomezený vstup do hotelového bazénu se dvěma whirlpooly s výhledem do přírody. Vstup do saunového světa s pěti druhy saun. Široká nabídka masáží včetně thajských a různých procedur je k dispozici celoročně dle ceníku.

CO VÁS ČEKÁ?
 • pohybový a motivační víkend ve Špindlerově Mlýně
 • aktivní program s Katarínou Bednářovou
 • přednášky s Lucií Mucalovou
 • polopenze
 • wellness v ceně pobytu
 • vstup do saunového světa

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?
 • pro všechny, kteří milují pohyb, hory a skvělé jídlo
 • pro osoby starší 16 let, muže, ženy, páry i známé i jednotlivce, kteří nemají s kým vyrazit
 • pobyt je určen pouze pro dospělé osoby

PROGRAM

Buďme k sobě laskavější

Pečující a motivační program o mysli, pohybu a výživě.

Pátek:

18:00 – 18:30: Zklidňující jóga pro vaši mysl i tělo (Katarína)

18:30 – 19:00: Laskavost v našem životě, motivační přednáška (Lucka)

Sobota:

8:00 – 8:30: Jógou k sebelásce (Katarína)

8:30 – 9:00: Protistresová relaxace (Lucka)

16:00 – 17:30: Láska k jídlu a sobě samé, motivační přednáška(Lucka + Katarína)

18:00 -18:30: CARDIO pro sexy tělo (Katarína)

18:30 – 19:00: Laskavé techniky do každého dne (Lucka)

Neděle:

8:00 – 8:30: Harmonizační jóga (Katarína)

8:30 – 9:00: Myšlením k úspěchu, motivační přednáška (Lucka)

POPIS UBYTOVÁNÍ

Komfortní ubytování přímo na sjezdovce Medvědín. Celkem 114 převážně dvoulůžkový pokojů s možností přistýlky. Harmony Club Hotel stojí přímo u sjezdovky, 10 minut chůze od centra města, a nabízí různá wellness a sportovní zařízení, lyžařskou školu a obchod s lyžařským vybavením.

WELLNESS

V hotelovém wellness centru můžete neomezeně využívat bazén se 2 vířivkami a výhledem na okolní krajinu. Od dubna do října budete mít také volný vstup na 2 hodiny do saunového světa s 5 druhy saun. Za příplatek jsou k dispozici i různé masáže a další procedury.

POKOJE

Pokoje v Hotelu Club Harmony mají TV s plochou obrazovkou, bezpečnostní schránku a vlastní koupelnu s župany a fénem. Ve všech jsou francouzská okna s výhledem na středisko sv. Petr nebo na Medvědín.

STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je polopenze- snídaně a večeře formou bohatého švédského stolu.

À la carte restaurace Harmony má letní terasu. Každé ráno se na místě servíruje snídaně formou bufetu. V hotelovém Lounge Baru si můžete dát nápoje, zákusky a občerstvení.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 5.290Kč / osoba / pobyt 

Cena zahrnuje: 2 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, program (viz záložka Popis), neomezený vstup do wellness, 120 min / os. / den vstup do saunového světa, vstup do posilovny zdarma, Wi-Fi, parkovné, pronájem sálu na cvičení

Příplatek při ubytování v jednolůžkovém pokoji = +1.200 Kč / osoba / pobyt

Minimální počet účastníků: 13 platících osob

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 30 Kč / osoba / noc

Pro závaznou rezervaci se hradí celková částka pobytu.

 

Lektor

O LEKTORECH:

Lucie Mucalová

Můžete mě potkat v roli koučky, terapeutky, párové poradkyně a lektorky. Pro své klienty jsem především partnerem a průvodcem v průběhu životních, vztahových i pracovních změn. Specializuji se na práci s jednotlivci, páry a týmy. Celou mou práci provází vztahy a hledání cesty k sobě, ať už mezi jednotlivci, v rámci týmu nebo jako pohled do svého nitra. Hledání cest k sobě má pro mě hluboký smysl, jelikož kvalita vztahů je klíčem ke spokojenému životu  Nikoho nehodnotím ani neříkám, co je a není dobře. Spíše vnímám celý příběh v souvislostech a pomáhám najít prostor pro změnu. Pravidelně přispívám do známých medií, převážně do ženských lifestylových časopisů a internetových portálů.

www.luciemucalova.cz

Facebook: Lucie Mucalová – koučka a lektorka

Instagram: Lucie Mucalová – koučka

 

Katarína Bednářová

Som matka 2 detí, športovkyňa, ktorá zmenila svoj život. Pracovala som v korporáte na vysokej funkcii, ale vzdala som toho a vedela som, že koníček ktorý mi dával energiu, endorfíny a úsmev na tvári sa stane mojím živobytím. Odvtedy ubehlo už 14 rokov – neľutujem, trávim čas s ľuďmi, ktorí chcú pre svoje zdravie urobiť maximum. Napĺňa ma vidieť šťastné tváre, radosť v očiach, sršiacu energiu a úľavu od bolesti mojich klientov. Zároveň pracujem s nimi na ich reálnej vytúženej postave zábavnou zdravou a nestresujúcou cestou. Moji heslom je MILOVAŤ SVOJE TELO …A TO JE CIEĽ, pretože ak sa do neho zamilujete pochopíte jeho princíp. Aby som mohla, čo najviac pomôcť realizovať to, čo klienti potrebujú a očakávajú, rozhodla som sa študovať lekársku fakultu NUTRIČNÍ TERAPEUT. Unavovalo ma vidieť a počúvať, ako si ľudia ničia svoje zdravie, nezmyslami, kde ich váha rapídne klesá a po diéte dôjde k jojo efektu. Mojim klientom doporučujem zdravú racionálnu stravu, povzbudzujem ich, vnímam ich pocity, potreby v každodennom živote a na základe toho pripravujem jedálničky na mieru, také ktoré nevedú k únave, k depresiám, ale naopak postupným, správnym a primeraným tempom vedú k očakávanej postave. Taktiež školím veľké korporačné spoločnosti pre MULTISPORT, kde patrím medzi VIP lektorov. Vediem prednášky i v angličtine na téma výživa, ergonómia a som lektorkou pilates, jógy, zdravá záda, tabata a HIIT. V minulosti som bola kondičná trénerka pre brnenský florbalový klub a taktiež pre nádejného motocyklového jazdca, ale skrz zlepšenie služieb sa predovšetkým venujem mojim individuálnym klientom. Rada pracujem s ľuďmi a preto vediem aj hodiny v 2 komerčných fitness centrách v Brne. Neustále sa vzdelávam a viem, že vzdelanie v športe a výžive sú motor pre lepšie a kvalitnejšie služby klientom.

Možnost doplatkových služeb s Lucií (životní koučink) i Katarínou (oblast výživy), domluvení přímo v místě konání akce.

Termín pobytu

 • 3 dny / 2 noci v místě
 • Termín pobytu: 25. 11. – 27. 11. 2022

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování na 2 noci
 • program s lektorkami
 • polopenze
 • neomezený vstup do bazénu a wellnesss
 • denně dvouhodinový vstup do saunového světa
 • vstup do posilovny zdarma
 • Wifi
 • parkovné
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.