Španělsko - Kanárské ostrovy

MOTIVAČNÍ A FITNESS POBYT NA FUERTEVENTUŘE – LISTOPAD s Lucií Mucalovou a Denisou Ozdobinski

27.590 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ?

 • motivační a fitness zájezd za skvělou cenu v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu s All inclusive a to včetně letenky v ceně pobytu!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky v resortu Occidental Jandía Playa, který je u dlouhé písečné pláže Jandía
 • stravování formou All inclusive (zahrnuje snídaně, obědy, večeře, nápoje v ceně)
 • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
 • fitness program a seberozvojové přednášky
 • cvičení na terase hotelu
 • rozsáhlé zahrady s bazény v hotelovém komplexu, kde můžete odpočívat a relaxovat
 • aktivní dovolená u nádherné písčité pláže oceněné certifikátem Modrá vlajka
 • Wi-Fi připojení v areálu hotelu ZDARMA

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Fitness a rozvojový pobyt na Fuerteventuře je určen pro milovníky pohybu i odpočinku. Hotel nabízí skvělé zázemí pro dovolenou v pohybu. Odpočinek na pláži či u bazénu, protažení těla, vyčištění hlavy a čas jen pro sebe sama.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže, ale i pro děti (program je však vhodný pouze pro dospělé osoby).

PROGRAM

Jak se nezbláznit v tomto hektickém světě! 

FIT, RELAX, MOTIVACE pro vaše TĚLO a MYSL s Lucií a Denisou.
Motivačně rozvojový a fitness pobyt v jednom. 

Čím vás provede Lucie?

Pojďte se vydat na cestu ke zklidnění mysli, ať už nestíháte, plníte očekávání druhých, těžce si ukrajujete čas pro sebe nebo se chcete zastavit, potkat se se sebou a opečovat sebe nejen po těle, ale i v mysli. Benefitem jsou i další ženy, pro které je péče o sebe důležitou součástí života. 

Zaměříme se na eliminaci stresu v životě, pobavíme se o tom, jak do něho vnést více klidu a vyrovnanosti. 

Těšit se můžete na sérii motivačních přednášek s lektorkou Lucií. Nahlédněte do programu, kde se dozvíte, na jaká témata si společně posvítíme. 

Čím vás provede Denisa?

Ladies fitness s Denisou Ozdobinski 🤩💪🏻

Fitness cvičení pro podporu zdravého vztahu k sobě, sebevědomí a eliminace stresu. Během pobytu se bude střídat několik tréninkových metod. Denisa je velmi vnímavá a empatická, proto si každý, ať už je pokročilý cvičenec nebo začátečník přijde na své. Můžete se těšit na nové zkušenosti, pořádnou dávku motivace a v neposlední řadě, skvělou atmosféru 💪🏻❤️

Čeká na Vás posilování s vlastní vahou těla. Během pobytu se vystřídá několik tréninkových metod. První trénink bude seznamovací, zaměřený na celé tělo. Nejprve mne bude zajímat Váš zdravotní stav a po té Vaše sportovní zkušenosti. Zjistím, co kdo zvládá a podle toho upravím tréninky na další dny 🙂

Osvědčilo se mi trénovat v podobě intervalů, tedy na čas. Protože jaký počet opakování v tréninku cvičenec zvládne, je čistě na něm. Pokročilý sportovec si dá dynamičtější tempo a začátečník pomalejší tak, aby to ucvičil. 

Další den nás může čekat kruhový trénink, další něco ve dvojici nebo ve skupině. 🙂 Ale nebojte, nikdo nikoho nebude nikam tahat nebo nosit. 😇 když budete mít třeba nohy unavené např. z výletu, zaměříme se jen na horní polovinu těla, břicho a nožky protáhneme 😊 

Pokud se stane, že se jako skupinka budete cítit vyloženě unavení a bolaví a domluvíme se všichni mezi sebou, je možné se jeden den pouze protáhnout.

 Každý jsme individuální a mým cílem není Vás jen zničit, ale něco naučit a předat. Takže někdo bude mít stejný cvik v těžší formě a někdo v lehčí. Tak aby si každý zacvičil a necítil se demotivovaný.

Ráda dám lidem zabrat, ale velmi nerada je vystavuji situacím, kde se cítí velmi nekomfortně. S lidmi pracuji už mnoho let a proto dokáži reagovat z minuty na minutu, aby to pro všechny bylo příjemné. Ráda dospělým dávám i tréninky formou hry, ale nebojte, ikdyž třeba vůbec necvičíte, mne se opravdu nemusíte bát. 😊

Budu mít pro Vás nachystaných pár svých ověřených tréninků, ale v závislosti na Vás jsem připravená se Vám v intenzitě cvičení přizpůsobit. Je to Vaše dovolená a chci abyste si ji na maximum užili. ☀️

30. 10. až 6. 11. 2022

První a poslední den bez programu. Přesné časy cvičení a motivačních přednášek si domluvíme na místě, najdeme možnost, ve které vám bude, co nejlépe. 

1. 11.

Ráno: Ladies fitness s Denisou (60 minut)

Večer: Jak si “řídit” stres, aby “nezřídil” nás (60 minut) – motivační přednáška

2. 11.

Ráno: Ladies fitness s Denisou (60 minut)

Večer: Jak si ukrojit vzácný čas pro sebe v narvaném dni (60 minut) – motivační přednáška

3. 11.

Ráno: Ladies fitness s Denisou (60 minut)

Večer: Protistresové techniky na každý den (60 minut) – motivační přednáška

4. 11.

Ráno: Ladies fitness s Denisou (60 minut)

Večer: Jak utišit mysl a inspirace pro kvalitnější spánek a regeneraci (60 minut) – motivační přednáška

5. 11. 

Ráno: Ladies fitness s Denisou (60 minut)

Večer: Jak a proč být k sobě laskavější (60 minut) – motivační přednáška

V den příjezdu a odjezdu program není.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Komplex se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, který je druhým největším ostrovem z Kanárských ostrovů. Nedaleko hotelu (cca 4 km) se nachází malá rybářská vesnička Morro Jable. Z letiště je to do hotelu cca 80 km. Personál vás přivítá ve vstupní hale s recepcí, která je hostům k dispozici 24 hodin denně. K hotelu náleží restaurace nabízející program All inclusive, a la carte restaurace a několik barů. Hotel nabízí denní i noční animační programy.

Hotel se nachází 300 metrů od překrásné písečné pláže Jandía a je od pláže oddělen komunikací. Pro vstup na pláž je možné použít podchod. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

K dispozici je wellness a fitness.

FOTOGALERIE z předchozích pobytů ZDE.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Pobyt probíhá v komfortně zařízených a klimatizovaných dvoulůžkových pokojích. Součástí každého z nich je vlastní sociální zařízení.

STRAVOVÁNÍ

Program All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Během dne je dále připravené lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 10 hod do 23 hod jsou rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

PLÁŽ

Hotel se nachází u písečné pláže Playa de Jandía. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

HODNOCENÍ CK

Chcete si užít aktivní dovolenou u moře s programem all inclusive? Hotel je ideální volbou pro milovníky krásných nekonečných dlouhých písečných pláží. Nachází se kousíček od pláže a příjemnou procházkou podél moře od začátku střediska Morro Jable – Jandía, kde je nespočet obchodů, restaurací, barů, do centra letoviska vede krásná promenáda podél pobřeží oceánu. Krásná velká terasa na cvičení v hotelu, doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

TIP PRO VÁS:

Na tento pobyt u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný instruktor během pobytu.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 27.590 Kč / osoba

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Fuerteventura – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, informační schůzka s českou delegátkou, 7 nocí ubytování, all inclusive, terasa na cvičení, program s lektorkami v hotelu nebo na pláži (v příletový a odletový den program není), pojištění CK proti úpadku

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji: +3 800 Kč 

Příplatek za výhled na moře: + 1 600 Kč / osoba / pobyt

Cena osoba na přistýlce: – 2 000 Kč / osoba / pobyt

1. dítě do 11,99 let v doprovodu 2 dospělých osob  cena: 12 990 Kč / pobyt

 

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 14 dospělých osob + 2 lektorky

Cena děti:

 • do 2 let – zdarma letenka (bez nároku na sedadlo), transfer (bez nároku na sedadlo), i pobyt, hradí pouze 500 Kč ubytovací taxy na místě, DŮLEŽITÉ: nesmí přesáhnout věk 2 let v průběhu pobytu, poté už hradí letenku viz níže

Max obsazenost pokoje: 2 osoby nebo 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 2 dospělé osoby + 3. dospělá osoba na přistýlce

Záloha nyní: 10.000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden.

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 30.8. 2022), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Check in: od 14:00

Check out: do 12:00

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORECH:

Denisa Ozdobinski

Jmenuji se Denisa Ozdobinski a od malička jsem aktivně sportovala a věnovala se tanci. Ve 12 letech jsem se dostala na taneční konzervatoř v Brně. Hned po konzervatoři ale přišla moje vášeň – Pole dance, čemuž se aktivně věnuji již 11 let. Za dobu soutěžení v tomto sportu se mi povedlo získat 16 zlatých medailí, 4 zápisy v České knize rekordů a mnoho dalších ocenění.

V roce 2018 jsem se dostala k fitness a několikrát jsem stála na stupni vítězů v kategorii Sport a Fitness model.

Momentálně už 9. rokem provozuji brněnské studio One2one. Mojí hlavní naplní práce je trenérství, lektorování a vystupování na show.

Jsem také spoluzakladatelkou online portálu Fitplayce (dříve Pole dance online).

Jako poselství beru pomoci lidem měnit přístup sám k sobě, svému tělu, motivovat a inspirovat.

www.one2onestudio.cz

www.poledanceonline.cz

https://instagram.com/denisakudlackovapole?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://www.facebook.com/kudlackovadenisa/

 

Lucie Mucalová

Můžete mě potkat v roli koučky, terapeutky, párové poradkyně a lektorky. Pro své klienty jsem především partnerem a průvodcem v průběhu životních, vztahových i pracovních změn. Specializuji se na práci s jednotlivci, páry a týmy. Celou mou práci provází vztahy a hledání cesty k sobě, ať už mezi jednotlivci, v rámci týmu nebo jako pohled do svého nitra. Hledání cest k sobě má pro mě hluboký smysl, jelikož kvalita vztahů je klíčem ke spokojenému životu  Nikoho nehodnotím ani neříkám, co je a není dobře. Spíše vnímám celý příběh v souvislostech a pomáhám najít prostor pro změnu. Pravidelně přispívám do známých medií, převážně do ženských časopisů.

www.luciemucalova.cz

Facebook: Lucie Mucalová – koučka a lektorka

Instagram: Lucie Mucalová – koučka

Možnost doplatkových služeb s domluvením přímo v místě konání akce.

Individuální trénink s Denisou – 60 minut – 1 000 Kč/1 osoba

Individuální koučink s Lucií – 60 minut – 1 500 Kč

 

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 30. 10. – 6. 11. 2022
 • Termín pobytu: 30. 10. – 6. 11. 2022

Cena na osobu zahrnuje

 • letenka Praha – Fuerteventura – Praha
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • ubytování na 7 nocí
 • all inclusive
 • program
 • informační schůzka s českým delegátem
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.