ČR

JÓGOVÝ A SEBEROZVOJOVÝ VÍKEND S LUCIÍ MUCALOVOU A SOŇOU TŘETINOVOU – Tee House Čeladná – ŘÍJEN 2024

5.590 Kč
osoba

Popis zájezdu

Přijměte naše pozvání na jógový a seberozvojový víkend v Beskydech – konkrétně v hotelu Tee House Čeladná.

Krásné ubytování s výhledem na okolní kopce, skvělé jídlo a wellness.

  CO VÁS ČEKÁ?
  • víkend v srdci Beskyd
  • ubytování v hotelu Tee House Čeladná
  • snídaně nebo možnost polopenze
  • vstup do wellness, SPA a fitness
  • jógový a seberozvojový program

  PROGRAM

  Co zažijete se Soňou?

  Na pobytu si užijete několik lekcí vedených ve stylu Vinyasa flow jogy, kde budeme plynule procházet z pozice do pozice s propojením našeho dechu a dále ve stylu Jin jogy, což je pomalejší praxe, kde tedy bude více prostoru pro vnímání sebe a našeho těla. Naše praxe se ponese v duchu zastavení se a setrvání v přítomném okamžiku. Součástí lekcí tedy budou i krátké meditace a dechová cvičení, která nám pomůžou přítomný okamžik lépe procítit. Chybět nebudou relaxace s vonnými esencemi a léčivými zvuky. Mým cílem je, abyste se během lekcí dokázali spojit více sami se sebou a odcházeli s příjemným, naplněným, inspirujícím pocitem uvnitř.

  Program si užijete v pátek večer, sobotu a neděli ráno.

  Nabízím také možnost individuálních lekcí 60 min / 1000,-Kč, termín si se mnou můžete domluvit přímo na místě pobytu nebo se neváhejte ozvat dopředu.

  Co zažijete s Luckou?

  Těšit se můžete na seberozvojový program s názvem LUXUS PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU.

  Celý seberozvojový program bude o zastavení se, setkání se se sebou a péči o vnitřní klid. Po celou dobu motivačních přednášek vám budu nabízet praktické a jasné tipy “jak zpomalit”, “jak si dobít energii v krátkém čase”, “co dělat s rozbouřenou a nezastavitelnou myslí”. Zažijete na vlastní kůži luxus přítomného okamžiku, zvědomíte si jeho benefity, díky kterých budete častěji ve spojení s vnitřním klidem.

  Program si užijete v pátek večer, sobotu a neděli ráno.

  Pokud si chcete dopřát ještě více seberozvoje, domluvte si se mnou koučovací setkání navíc, v délce 75 minut á 2 500 Kč. Domluvit se můžeme na místě pobytu nebo na luciemucalova@gmail.com.

  POPIS UBYTOVÁNÍ

  Tee House Čeladná nabízí ubytování v srdci beskydských hor a v prvotřídním standardu. Budova je součástí resortu Golf Čeladná a hosté tak mohou naplno využívat všech benefitů a možností vyžití v areálu mezi něž patří například hra na dvou mistrovských 18 jamkových hřištích prověřených PGA, klubová restaurace a bar s venkovním posezením, půjčovna elektrokol a zimní Snow Aréna s profesionálně upravenými běžkařskými tratěmi.

  https://www.teehouse.cz

  POKOJE

  Ubytování v moderně zařízených pokojích včetně balkonu s posezením zajišťuje komfort pro jednotlivce, páry i partu přátel.

  Součástí všech pokojů je navíc mini lednice s nápoji i kávovar pro přípravu kávy a čaje pro ubytované hosty zdarma. Nechybí ani Wi-Fi připojení a možnost parkovat přímo u hotelu.

  150 Kč dětská postýlka / noc vč. lůžkovin

  1 000 Kč / noc poplatek za domácího mazlíčka

  Děti do 5 let v doprovodu dospělé osoby mají ubytování a snídani zdarma

  V ceně ubytování není zahrnut poplatek za pobyt, který je odváděn Obecnímu úřadu Čeladná podle Vyhlášky obce o místních poplatcích. Tento poplatek činí 21 Kč za osobu / každý i započatý den pobytu, není-li tento dnem příchodu. Poplatku nepodléhají osoby mladší 18 let, držitelé průkazu ZTP, ZTP-P a jejich průvodci.

  STRAVOVÁNÍ

  Pro víkend jsou v ceně snídaně a možnost připlatit si večeře za + 540 Kč os/pobyt (prosíme dopředu o nahlášení), případně je možné se přes obědy a večeře stravovat ala carte.

  Restaurace Golf je součástí golfové klubovny, která se nachází vedle hotelu Tee House. Hoteloví hosté i hosté resortu zde mají k dispozici snídaně, po celý den si mohou vybrat z denní nabídky jídel, nebo jen tak posedět u dobré kávy či sklenky vína. Krédem restaurace je kvalitní servis, čerstvé suroviny a tradiční gastronomie.

  Součástí restaurace je oddělená zimní zahrada vhodná pro pořádání rodinných oslav či firemních školení a porad s kapacitou do 35 osob. Venkovní terasa u jezera nabízí příjemné letní posezení, jedinečné výhledy na západ slunce, oblíbené letní grilování a posezení u ohniště.

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Ceník

  CENA: 5 590Kč / osoba / pobyt 

  Příplatek za jednolůžkový pokoj +2600 Kč / pobyt (omezený počet, na vyžádání)

  Příplatek večeře: + 540 Kč os/pobyt

  Cena zahrnuje: 2 noci ubytování, snídaně, vstup do wellness, program (viz záložka Popis), pronájem sálu

  Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 3 000 Kč / os.

  Doplatek do 2 měsíců před odjezdem – do 18.8. 2024.

  Poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

  Lektor

  O LEKTORECH:

  Soňa Třetinová

  Moje jméno je Soňa a jsem lektorkou jógy, vystudovanou farmaceutkou a ráda se pohlížím na zdraví člověka v jeho komplexnosti. Miluju pohyb, zejména jógu a tanec, baví mě ale i silovější fitness praxe, mám ráda přírodu a zajímám se o oblasti týkající se prevence zdraví, biohacking a ráda prozkoumávám i další možnosti alternativních terapií.
  Jóga je pro mě velkou součástí života. Její filozofie je pro mě obrovskou inspirací k vlastnímu růstu a nastavení v běžném životě. V józe mě baví jak dynamické, tak klidnější lekce a komplexita všech pohybů těla včetně (a hlavně) napojení na naši vnitřní energii a dech. K lektorování jógy přistupuju vždy s respektem a ráda se neustále snažím vzdělávat a posouvat dál ať už formou osobní praxe nebo formou dalších kurzů a workshopů. Potkat mě můžete nejčastěji v několika pražských jógových studiích, v prostorách vašich kanceláři v rámci office jógy a nebo formou různých speciálních lekcí.

  Při předávání jógy je pro mě důležitá autenticita, tedy předávat vám s nejlepším svědomím znalosti, principy a slova, kterým já sama věřím a považuji je za funkční a nápomocné a energii, která z toho pak plynule vychází.

  WEB: www.sonatretinova.cz

  IG: soni_tretinova

  Lucka Mucalová

  Jmenuji se Lucie Mucalová. Jsem ikigai a životní koučka, párová poradkyně, likvidátorka neradosti a trčení v nečinnosti. Baví mě inspirovat ženy k nalezení vlastního vnitřního wellness a provázet je životními, vztahovými i pracovními změnami. Už více než 15 let.

  Ve své soukromé praxi i veřejných vzdělávacích kurzech, kterými prošly stovky klientů (online i offline, v ČR i v zahraničí), se opakovaně setkávám s manažerkami, podnikatelkami, ženami ve vedoucích pozicích, které jsou úspěšné, silné a schopné – ale vzdalují se samy sobě. Jsou zvyklé zatnout zuby. Vydržet. A být za to milované a obdivované…  Hodné holky vychované k tomu, źe tohle je nejvyšší životní hodnota.

  Setkat se se mnou můžete skrze články ve známých lifestylových časopisech, na ženských webových portálech nebo podcastech, do kterých jsem zvaná jako host.

  Pojďte se se mnou propojit, cest je několik.

  Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064518347351

  Instagram: https://instagram.com/koucka_lucie_mucalova?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA==

  A webové stránky:  www.luciemucalova.czwww.wellnesspromysl.cz

  Termín pobytu

  • 3 dny / 2 noci v místě
  • Termín pobytu: 18. 10. – 20. 10. 2024

  Cena na osobu zahrnuje

  • ubytování na 2 noci
  • snídaně
  • program
  • vstup do wellness
  Poradíme Vám

  Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

  PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

  odvarkova@villasresorts.cz

  +420 702 047 307

  Nezávazná poptávka

  Chráněno službou Google reCaptcha.