Řecko

JÓGA ZÁJEZD NA SANTORINI – ZÁŘÍ 2023 se Zuzanou Šimečkovou

28.490 Kč
osoba

Popis zájezdu

Jógový pobyt na řeckém ostrůvku Santorini s lektorkou Zuzanou Šimečkovou.

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga zájezd za skvělou cenu v krásném hotelu na Santorini a to včetně letenky v ceně pobytu!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích v hotelu Makarios***
 • stravování formou bufetových snídaní v ceně s možností stravovat se v okolí pláže Kamari, u které se hotel nachází
 • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
 • jóga program s lektorkou Zuzanou Šimečkovou
 • český servis v místě

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Santorini je určen pro milovníky jógy i odpočinku. Hotel nabízí skvělé zázemí pro aktivní i pasivní dovolenou. Odpočinek na pláži Kamari či u bazénu, protažení těla, vyčištění hlavy a čas jen pro sebe sama.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

JÓGA LEKCE

Během pobytu si společně užijeme lekce hatha nebo jin jógy a meditace na pláži. Lekce budou probíhat 2x denně – ráno před snídaní a večer před večeří (konkrétní čas domluvíme na místě). V případě, že podnikneme společný výlet, program upravíme.
Mé lekce jsou pomalejší s důrazem na dech a prožití všech vjemů, které nám praxe jógových ásan nabízí. Lekce vedu s respektem k dané skupině a tak, abychom mohli načerpat přesně to, co aktuálně potřebujeme na všech úrovních našeho bytí.
Dopřejme si možnost ponořit se do sebe, naladit se na své tělo a nechme se vést tím, co si v danou chvíli žádá. Pojďme si uvědomit, že jsme celek, který je dokonalý takový, jaký právě teď je. Pojďme prostě jen chvíli být. Teď a tady. Na břehu moře. Sami se sebou a přece společně.

V den příjezdu a odjezdu není jógová praxe.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází 4 minuty od pláže Kamari v jihovýchodní části ostrova Santorini. Ubytování nabídne oázu klidu, ale zároveň skvělou dostupnost do letoviska Kamari – nachází se jen pár kroků od obchůdků a taverniček.

Hostům je k dispozici venkovní bazén a venkovní whirpool.

Atraktivní promenáda střediska Kamari vede souběžně mezi obchody na pobřeží a dlouhou pláží z tmavého písku a zve k příjemné romantické procházce v záři zapadajícího slunce.

POKOJE

Pro jóga pobyt máme v rezervaci dvoulůžkové pokoje. K dispozici jsou individuálně klimatizované pokoje, které mají telefon, SAT/TV, trezor, rádio, fén na vlasy, koupelnu s WC.

STRAVOVÁNÍ

Cena zahrnuje bufetové snídaně.

PLÁŽ

Hotel stojí zhruba 150 metrů od pláže Kamari z písečno oblázkové pláže. Pláž má tvar půlměsíce a díky tomu je z obou stran chráněna před velkými vlnami skálou z temné sopečné horniny.

TIP PRO VÁS:

Na tento jóga zájezd je možné se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

 

Ceník

CENA: 28 490 Kč / osoba

Příplatek za jednolůžkový pokoj: + 6 900 Kč / osoba / pobyt

Sleva pro necvičící osobu – 1000 Kč (27 490 Kč)

Třílůžkový pokoj – pouze v případě, že se 3 osoby dopředu domluví – cena 27 520 Kč / osoba ve třílůžkovém pokoji (na vyžádání)

Čtyřlůžkový pokoj – pouze v případě, že se 4 osoby dopředu domluví – cena 25 540 Kč / osoba ve čtyřlůžkovém pokoji (na vyžádání)

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Santorini – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji standard, snídaně, lekce jógy v hotelu nebo na pláži (v příletový a odletový den jóga), pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Na místě se hradí pobytová taxa 1,50 EUR / pokoj / noc

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 14 klientů + 1 lektorka

Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 7 000 Kč / osoba.

Doplatek je splatný do 3 měsíců před odletem (do 19. 6. 2023).

Předběžný letový řád:

Praha – Santorini  5:10 –   8:50

Santorini – Praha 9:40 – 11:35

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

www.mzv.cz

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Zuzana Šimečková

Je to pár let, co jsem si začala uvědomovat spojení těla, mysli a duše. Neexistuje pouze jedno nebo druhé. Jsme celek, který mě svou dokonalostí fascinuje čím dál víc. Fyzické tělo vnímám jako dokonalý systém, kterému je třeba se naučit naslouchat.

Právě jóga mě naučila vnímat své tělo a skrze něj pracovat s myslí. Díky tomu jsem postupně začala objevovat své skutečné Já. A přestože je jóga stále mnohými vnímána hlavně jako fyzické cvičení, nabízí nám mnohem víc než jen pevné a pružné tělo. Jógová praxe nás navrací do rovnováhy na spoustě úrovních a může pomoci i v případě různých zdravotních projevů.

Od roku 2016 jsem lektorkou Hatha jógy. Následně i jógy pro děti a rodiny, gravid jógy, hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues a jin jógy. Neustále se vzdělávám jak v oblasti jógy, tak v celostním přístupu k nám samotným.

Věnuji se terapii pomocí Bachových esencí, kterou jsem před několika lety vyzkoušela na vlastní kůži, když mi bylo nejhůř. Celkově je mi velmi blízké téma emocí. Ty jsem postupně začala vnímat jako úžasné učitele a ne nepřítele, kterého je třeba potlačit, když se hlásí o slovo. Své poznatky s radostí předávám všem, kteří o ně stojí.

Na konci roku 2019 jsem založila Open Mind Project, jehož misí je osvěta v oblasti osobního rozvoje a uvědomění, že každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. A hlavně – že každý z nás má vše, co potřebuje vždy k dispozici. Uvnitř sebe.

Během pobytu Vás provedu ranními a večerními lekcemi jógy, které jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří jógu už nějaký ten pátek praktikují. Pozice lze modifikovat tak, abychom je mohli provádět i v případě nějakého zdravotního omezení. Lekce vedu podle aktuálního nastavení a naladění dané skupiny a věřím, že každý si z nich odnese to, co zrovna potřebuje.

Moc se na Vás všechny těším. Namaste. Zuzka.

zuzanasimeckova.cz

www.omproject.cz

zuzana.simecek@gmail.com

+420 603 172 031

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 19. 9. – 26. 9. 2023
 • Termín pobytu: 19. 9. – 26. 9. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky
 • transfery letiště-hotel-letiště
 • 7x ubytování se snídaní
 • jógový program
 • služby českého delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.