Bali

JÓGA ZÁJEZD NA BALI – ZÁŘÍ 2017 s Pavlou Rožumberskou(ID BA18)

27.990 Kč
osoba

Popis zájezdu

Privátní luxusní vila pro 12 osob v indonéském duchu se soukromou zahradou a bazénem, 7  min pěšky od pláže!

Čeká nás spirituální pobyt na krásném Bali, plný pozitivní energie pro znovunalezení své vnitřní síly. 11 dní plných harmonizační jógy, meditací, rituálů, relaxací, a to vše v kruhu žen, na překrásném Bukitu, kde se budeme věnovat pouze samy sobě! 

„ODMĚŇ SE A UŽIJ SI ČAS SAMA PRO SEBE V PŘEKRÁSNÉM A EXOTICKÉM KOUTĚ SVĚTA, KTERÝM OSTROV BALI JE.“ Pavla Rožumberská

LOKALITA

Krásná vila se nachází v klidné lokalitě na jihu Bali na Bukitu, pešky cca 7 minut od pláže Bingin, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Na pláži jsou také výborné rybí restaurace, kde je možnost obědů nebo večeří. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang a chrám Uluwatu. Vstup na samotnou pláž je po schodech.

UBYTOVÁNÍ – VILA

Privátní vila je zařízená s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace a v ceně je snídaně. Má celkem 5 klimatizovaných ložnic (3x dvoulůžková a 2x trojlůžková), 5 koupelen. Nechybí TV v každém pokoji, rychlá wifi, každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, pronájem skútru, auta, balijské masáže, řidiče a další. 

JAKÝ NÁS ČEKÁ PROGRAM? 

CVIČENÍ

 • 2 x denně lekce jógy při východu a západu slunce na pláži nebo u bazénu naší privátní vily

JÓGA

 • během pobytu vyzkoušíme různé styly jógy – od klidné relaxační Hathajógy přes Vinyása jógu, Jógu pro zdravá záda, Hormonální jógovou terapii

RELAXACE A MEDITACE

 • mysl zklidníme při relaxačních a meditačních technikách, rituály – budeme oslavovat naše dokonalá ženská těla

ŽENSKÁ TÉMATA

 • společné povídání a sdílení ženských příběhů a zkušeností týkajících se ženské cykličnosti, rodinných a partnerských vztahů, intimity, léčení jizev, odstranění obav a nejistot…

Věřím, že si společnou dovolenou na Bali užijeme. 

“Žijte svůj život v rovnováze”

Pavla Rožumberská

Check in na ubytování ve vile v den příjezdu od 18 hodin

Check out na ubytování ve vile v den odjezdu do 12 hodin

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu. V den příletu a ve dnech, kdy probíhají výlety neprobíhají lekce jógy.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Ceník

CENA ZA JÓGA ZÁJEZD 27.990 Kč / osoba

 • 2 x denně lekce jógy, relaxace a meditace 
 • osobní konzultace
 • 10 nocí ubytování v luxusní vile
 • snídaně ve vile
 • 2x celodenní výlet po Bali
 • česky/slovensky mluvící delegátka
 • pojištění CK proti úpadku
 • transfery letiště – vila – letiště

V den příletu a ve dnech, kdy probíhají výlety neprobíhají lekce jógy.

CENA NEZAHRNUJE:

 • zpáteční letenku (v případě zájmu pro Vás letenky rádi zařídíme my – cena cca 19 tisíc / osoba)
 • cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů (50 Kč / den)

 

Lektor

Pavla Rožumberská
průvodkyně pro ženy, které hledají samy sebe…

 

Ve svém životě se věnuji hledání sama sebe, svého vnitřního zdroje síly, pozitivní energie a vlastní sebelásky a sebehodnoty. Na této své spirituální cestě jsem si zároveň uvědomila, že je to i mým životním posláním. Že jsem schopná vlastní načerpané informace předávat ostatním ženám a pomáhat jim tak na jejich cestě ke šťastnějšímu a především plnohodnotně prožitému životu, v jejich ženské síle a kráse.
 
Už od dětství jsem se snažila být především hodná holka a tak jsem si vytvářela tlak na život a sebe sama, který mě přivedl až k dlouholetému užívání antidepresiv. Až když jsem přestala užívat hormonální antikoncepci a začala poprvé ve svém dospělém životě skutečně cítit své ženské tělo, začala jsem také vnímat svojí ženskou cykličnost. Tak začala má cesta k vlastnímu poznání svých emocí a sebelásce a já si konečně uvědomila, že už nemusím být tou hodnou holkou, protože jsem dospělá žena.  

Konečně jsme přestala žít život podle představ druhých a začala si ve svém životě dělat věci,  které chci především já. A tak, aniž bych to prvoplánově čekala, se mi začal pomalu plnit můj osobní sen. V současné době pořádám kurzy Hormonální jógové terapie, školím nové instruktory jógy, tvořím on-line programy pro ženy, s kolegyní vedeme vlastní jógové studio, píšu články do odborných časopisů a knih, natáčím videa a rozhovory… a vím, že to je jen začátek.

Nyní cítím, že přisel ten správný čas, abych mohla všechny načerpané informace předavát i Tobě a všem ženám, se kterými se mohu ve svém životě potkat. Jsou to vlastní zkušenosti, semináře kterými jsem osobně prošla, knihy, které jsem přečetla, filmy které jsem viděla, webináře, které jsem si poslechla, on-line kurzy, kterými jsem prošla a kterým osobně věřím a dávají mi obrovský smyl a mně samotné moc pomáhají. Proto jsem se rozhodla, pomoci i Tobě a co nejvíce ženám začít žít život podle svých vlastních představ, ve své ženské síle.

Cena na osobu zahrnuje

 • 2 x denně lekce jógy, relaxace a meditace
 • osobní konzultace
 • 10x ubytování ve vile
 • snídaně ve vile
 • 2x celodenní výlet po Bali
 • česky/slovensky mluvící delegátka
 • pojištění CK proti úpadku
 • transfery letiště – vila – letiště
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.