Bali

JÓGA ZÁJEZD NA BALI – ŘÍJEN 2024 s Pavlou Galla Rožumberskou

32.490 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ?
  • 10 denní jóga pobyt s Pavlou v nádherném hotelu Puri Gangga v Ubudu (3 noci) a v luxusní vile pěšky od pláže Bingin (7 nocí). Za těchto 10 dní zažijete kromě cvičení s Pavlou divoké vodopády, očistné prameny, chrámy bez davu turistů, procházky v rýžových terasách, neskutečné jídlo, večeře při západu slunce nebo nákupy.

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt je určen pro každého, kdo sní o návštěvě magického ostrova Bali a rád by svůj pobyt spojil s jógou i odpočinkem. Resort v Ubudu je vybrán tak, abyste zažili tradiční vesnické Bali bez davu turistů. A vila je v části, kde nemusíte používat skútr ani auto a pěšky máte nejen pláže, ale i butiky a restaurace.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy.

POPIS UBYTOVÁNÍ
RESORT PURI GANGGA UBUD – 3 NOCI UBYTOVÁNÍ

Pobyt startuje 3 noci v nádherném resortu Puri Gangga v Ubudu s výhledem do džungle, kde zažijete tradiční klidné Bali bez davu turistů

Během pobytu v Ubudu máte celodenní výlet na divoký vodopád Banyumala, zajedeme do chrámu Gunung Kawi a zažijete pravý tradiční očistný rituál s naším skvělým vtipným místním průvodcem Arthou

Zajdeme si do centra Ubudu na nákupy suvenýrů, projdeme se rýžovými terasami a večer si dáme zdravou večeři v Zest Ubud

V resortu Puri Gangga Ubud jsou nádherné dvoulůžkové pokoje s terasou a výhledem do džungle, k dispozici je yoga shala a bazén s lehátky, spa i restaurace.

Přímo pěšky pod resortem je krásný malý chrám Gunung Kawi, kde nejsou žádní turisté a chrám má neskutečnou atmosféru.

VILA U MOŘE – PEŠKY OD PLÁŽE – 7 NOCÍ UBYTOVÁNÍ

Po 3 nocích v Ubudu se přejíždí na jih Bali, do vily na pláži Bingin Beach, kde jste ubytování ve vile ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Vila má 25 m privátní bazén a vlastní yoga shalu na zahradě.

Ráno po jóga praxi s si dáme snídani, kterou nám připraví personál ve vile a domluvíme si program na zbytek dne.

Na jihu jsou ty nejkrásnější pláže z celého Bali a přímo pěšky z vily je několik surfových spotů Bingin Beach nebo Dreamland. Vila se nachází cca 5 minut pěšky od pláže Bingin Beach (přístup je po schodech).

Pěšky z vily máte nejen pláže, ale i spousta kaváren a butiků a skvělých restaurací na večeři např. Cashew Tree nebo Laggas.

Jeden večer si zajedeme na sunset na tradiční tance Kecak Dance do Uluwatu chrámu na útesu nebo se půjdeme podívat na vyhlášený surfový spot Uluwatu na západ slunce do krásné Terrazza restaurace či Single Fin, kde se můžete i vykoupat v plunge poolu s drinkem v ruce.

Během pobytu na jihu máte další celodenní výlet, který se většinou vymýšlí na místě dle dohody.

STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je snídaně podávaná z čerstvých surovin přímo v ubytování. Další stravování je možné zajistit v pěší vzdálenosti v okolí a to buď v tradičních warungách (levnější forma stravování s tradičními pokrmy) nebo v restauracích a kavárnách v západním stylu.

PLÁŽ

Vila se nachází cca 10 minut pěšky od pláže Bingin beach, na kterou je přístup po schodech. Pláž je kromě koupání proslulá také bistry a warungy, které ji lemují a ze kterých můžete sledovat západy slunce nad mořem.

Další písečné pláže se nachází v různých vzdálenostech od vily.

JÓGA LEKCE

Bali je překrásný ostrov bohů s magickou energií, který věřím, že si zamilujete i vy.

Jóga zde plyne tak nějak sama a to i mimo podložku.

V naší společné praxi 2x denně – ráno před snídaní a večer při západu slunce tuto kouzelnou energii ostrova přivítáme i v našem těle.

A to skrze jógové techniky pro flexibilitu, stabilitu středu těla, uvolnění toho, co je ztažené a posílení toho co ochabuje či bolí.

Při dynamických meditacích, relaxacích i rituálech pustíme vše, co nám již neslouží a napojíme se na to, co bychom rádi do svého života přivolali. K tomu nám magie ostrova Bali jistě pomůže.

Pavla 🙂

Jóga lekce budou probíhat 2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce v záložce Jóga. V den příletu, odletu jóga a ve dnech výletů jóga není.

HODNOCENÍ CK

Bali je proslulé svou nezapomenutelnou atmosférou. Už po výstupu z letadla na Vás dýchne klid a pohoda, kterou jsou místní obyvatelé proslulí. Zázemí resortu i vil je na velmi vysoké úrovni a umožní Vám se maximálně uvolnit a nasát vše, co ostrov nabízí. Při praxi jógy se budete soustředit jen sami na sebe.

TIP PRO VÁS:

Na jóga pobyt je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

FOTOGRAFIE Z PŘEDCHOZÍHO YOGA RETREATU NALEZNETE ZDE:
https://villasresorts.cz/galerie/jogabali/
BLOGY Z PŘEDCHOZÍCH YOGA RETREATŮ NALEZNETE ZDE:

https://villasresorts.cz/blog/

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA při rezervaci do 31.12.2023: 31 490 Kč / osoba / pobyt

CENA při rezervaci od 1.1.2024: 32 490 Kč / osoba / pobyt

Necvičící sleva 1000 Kč

Cena zahrnuje: 10 x ubytování na Bali (3 noci resort Puri Gangga, 7 nocí ve vile), v ceně je snídaně, lekce jógy ve vile (v příletový, odletový den a v dny výletů jóga není), transfery letiště – vila – letiště, česky mluvící delegátka během pobytu, 2 x celodenní výlet po Bali, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: zpáteční letenky (v případě zájmu Vám letenky zařídíme, cena zpáteční letenky cca 25-30 tis. / osoba), cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů – Union A60 Pandemic za 1690 Kč / pobyt – informace o pojištění ZDE

Záloha nyní: 7.000 Kč /osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden.

Doplatek: 3 měsíce před odletem, tzn. do 4. 7. 2024, poté se pro závaznou rezervaci hradí celková částka pobytu.

Nákup letenek: po naplnění min. počtu účastníků

Minimální počet osob: 13 + lektor

Informace k vycestování a návratu zpět do ČR sledujte na www.mzv.cz

Povinnost předkládat očkovací certifikáty byla zrušena.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: 

PAVLA GALLA ROŽUMBERSKÁ

“Jsem žena na cestě k vnitřní bohyni, průvodkyně světem jógy, rituálů a obřadů.”

Mou životní vášní je jóga, tanec a rituály. Vnímám je také jako svá životní poslání, skrze které téměř dvacet let pomáhám ostatním ženám nalézt jejich vnitřní zdroj energie, životní harmonii a pocit naplnění.

Jsem certifikovanou lektorkou Hormonální jógové terapie a dalších forem jógy – Hatha jóga, Power jóga, Vinyasa jóga, Yin-Yang jóga, Restorativní jóga, autorkou knihy a motivačních karet Proměna a několika onlinových programů se zaměřením na ženství, jógu a meditace.

Jsem milující matkou, manželkou, lektorkou, průvodkyní, ale především citlivou ženou s otevřeným srdcem na dlani.

pavla@rozumberskapavla.cz

www.pavlarozumberska.cz

tel: 604 510 981

Termín pobytu

  • 11 dní / 10 nocí v místě
  • Termín letu: 4. 10. – 16. 10. 2024 (nebo dle letových řádů)
  • Termín pobytu: 5. 10. – 15. 10. 2024

Cena na osobu zahrnuje

  • ubytování na 10 nocí se snídaní v hotelu Puri Gangga v Ubudu a v luxusní vile u pláže Bingin Beach
  • lekce jógy
  • 2 celodenní výlety po Bali
  • český delegát v  místě pobytu
  • pojištění CK proti úpadku
  • skupinové transfery z letiště na ubytování a zpět
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.