Bali

JÓGA ZÁJEZD NA BALI – ÚNOR 2024 s Martinou Ježkovou a Simonou Josefovou

34.590 Kč
osoba

Popis zájezdu

BALI JE KONEČNĚ VŠEM OTEVŘENO BEZ OMEZENÍ! 

Požadavek na prokazování se certifikátem o očkování proti covid 19 byl zrušen a ostrov je otevřen i osobám, které neabsolvovaly očkování na covid 19.

Bali Spirit Yoga Retreat 

Indonéský „ostrov bohů“ se stal synonymem jógy: oáza, kde se džungle setkává s mořem, kde je tělesná a duchovní pohoda středem každodenního života. Těchto 11 jógových dnů  na Bali vám dodá pocit nabití a inspirace autentickým zážitkem.

To, co najdete na Bali, je autentický kulturní zážitek do duchovního světa, sebeléčení s meditací, jógou, otevíráním čaker a pránájámou.

Všem, kteří sdílejí tuto životní cestu Bali, nabídne zážitek hluboké krásy, milosti, autenticity, zdraví, lidského tepla, respektu a péče. Přijďte se naučit tisíce let starou  praxi Jógy.

Nechte se hýčkat jedinečnou pohostinností, vřelostí a laskavostí místních Balijců; omlaďte své tělo i mysl světově oblíbenými balijskými lázeňskými procedurami a přitom budete obklopeni bujnou tropickou zelení a zažijte 100% autentickou balijskou hinduistickou kulturu a šamanské léčebné rituály. Udělejte z tohoto útočiště zvláštní požitek pro sebe nebo své blízké.

Jógu může cvičit každý, protože ásany lze přizpůsobit individuálním potřebám. Jóga je součtem mnoha poznatků o lidech materiálním, duchovním, emocionálním a energetickém světě, ve kterém žijí. Jóga toto vše přináší na podložku: pohyb, dech a uvědomění vede k porozumění a odtud k poznání a změně.

CO VÁS ČEKÁ?
 • yoga retreat na ostrově Bohů
 • kombinace ubytování: 7 nocí ve vile na pobřeží v balijském designu + 3 noci v krásném resortu v Puri Gangga v Ubudu s výhledem do džungle
 • v resortu Vám nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, k dispozici je yoga shala a bazén s lehátky
 • welcome drink při příjezdu do resortu
 • v druhé části pobytu ve vile ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením
 • výborné snídaně přímo v ubytování, dlouhý privátní bazén
 • 2 celodenní výlety po Bali v ceně pobytu s česky mluvícím balijcem
 • v Ubudu možnost návštěvy tradičních tanců kecak dance
 • transfery z letiště na ubytování a zpět
 • jógový program
 • cvičení jógy v yoga shale přímo v zahradě vedle vily
 • vila se nachází cca 10 minut pěšky od pláže Bingin Beach (přístup po schodech)
 • v okolí další nádherné pláže, kterými je oblast jižní části Bali – Bukit proslulá
 • Wi-Fi připojení ve vile i na hotelu ZDARMA
 • v místě Vám doporučujeme nejlepší obchody a restaurace dle našich zkušeností

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt je určen pro každého, kdo sní o návštěvě tohoto magického ostrova a rád by svůj pobyt spojil s jógou. Resort i vila nabízí komfortní zázemí, kde si odpočinete od všedních starostí. Při lekcích jógy budete pečovat o své tělo i duši, prohloubíte svou praxi a novou energii můžete načerpat také na krásné pláži nebo v zahradě a u bazénu.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy.

POPIS UBYTOVÁNÍ
VILA U MOŘE – 7 NOCÍ UBYTOVÁNÍ

Krásná vila má 5 klimatizovaných ložnic (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice), 5 koupelen, nachází se 10-15 minut pěšky od pláže Bingin Beach na Bukitu (přístup po schodech), kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče a další.

Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace, snídaně v ceně. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang nebo chrám Uluwatu a další zajímavosti.

K vile náleží 25 metrů dlouhý privátní bazén, zahrada a vlastní yoga shala, ve které probíhají lekce jógy.

RESORT PURI GANGGA UBUD – 3 NOCI UBYTOVÁNÍ

Puri Gangga Resort je luxusní boutique resort v Ubudu, s nezapomenutelnou atmosférou místních kultur. Areál je obklopen nádhernými rýžovými terasami s výhledem na historický chrám.  Disponuje restaurací v areálu, SPA centrem, bazénem a jóga centrem. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní. Do centra Ubudu zajišťuje hotel zdarma transfery několikrát za den (cca 30 minut jízdy do centra).

STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je snídaně podávaná z čerstvých surovin přímo v ubytování. Další stravování je možné zajistit v pěší vzdálenosti v okolí a to buď v tradičních warungách (levnější forma stravování s tradičními pokrmy) nebo v restauracích a kavárnách v západním stylu.

PLÁŽ

Vila se nachází cca 10 minut pěšky od pláže Bingin beach, na kterou je přístup po schodech. Pláž je kromě koupání proslulá také bistry a warungy, které ji lemují a ze kterých můžete sledovat západy slunce nad mořem.

Další písečné pláže se nachází v různých vzdálenostech od vily.

JÓGA LEKCE

V rámci našeho programu ti nabízíme ranní a večerní lekce jógy.

Stimulující směs lekcí (Hathayoga, Vyniasayoga), meditace, pránájáma, aromaterapie, léčivé nástroje, zpívání manter, pohybové a meditační lekce a zvukové koupele.

Rozmazlující  procedury, které rozplynou každé napětí ve vašem těle.

Bali je ten nejlepší ostrov, kde je možné uvolnit si tělo, mysl i ducha.

Přidejte se k nám a poleťte za dobrodružstvím, které Jóga nabízí.

S láskou a vděčností.

Martina & Simona

HODNOCENÍ CK

Bali je proslulé svou nezapomenutelnou atmosférou. Už po výstupu z letadla na Vás dýchne klid a pohoda, kterou jsou místní obyvatelé proslulí. Zázemí resortu i vil je na velmi vysoké úrovni a umožní Vám se maximálně uvolnit a nasát vše, co ostrov nabízí. Při praxi jógy se budete soustředit jen sami na sebe.

TIP PRO VÁS:

Na jóga pobyt je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

FOTOGRAFIE Z PŘEDCHOZÍHO YOGA RETREATU NALEZNETE ZDE:
https://villasresorts.cz/galerie/jogabali/
BLOGY Z PŘEDCHOZÍCH YOGA RETREATŮ NALEZNETE ZDE:

https://villasresorts.cz/blog/

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 34 590 Kč / osoba / pobyt

Cena zahrnuje: 10 x ubytování na Bali (7 nocí ve vile + 3 noci v resortu Puri Gangga), v ceně je snídaně, 2 x denně cvičení jógy ve vile (v příletový, odletový den a v dny výletů jóga není), skupinové transfery letiště – vila – letiště, česky mluvící delegátka během pobytu, 2 x celodenní výlet po Bali, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: zpáteční letenky (v případě zájmu Vám letenky zařídíme, cena zpáteční letenky cca 25 tis. / osoba), cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů – Union A60 Pandemic za 1690 Kč / 70 EUR / pobyt – informace o pojištění ZDE

Záloha nyní: 7 000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden (pouze do vystavení letenek, poté již změna jména na letenkách není možná).

Doplatek: 3 měsíce před odletem, tzn. do 21.11. 2023, poté se pro závaznou rezervaci hradí celková částka pobytu.

Nákup letenek: po naplnění min. počtu účastníků

Informace k vycestování a návratu zpět do ČR sledujte na www.mzv.cz

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORKÁCH JÓGY: Martina Ježková & Simona Josefová

MARTINA JEŽKOVÁ

,,Já jsem“

žena, maminka a nyní i babička, jmenuji se Martina Ježková.

Žiji v srdci Českého ráje v Turnově.

Nevlastním jógové studio, ale i přesto jsem lektorkou (průvodkyní)Jógy. Své lekce vedu v hotelu Karel 4.

Jsem zaměstnaná v Sociálních službách a to již 16 let.

Jógu žiju …..

Škála představ o tom, co je jóga, je stejně široká a různorodá, jako jsou rozmanití lidé, kteří jógu praktikují.

Cesta, jež mě zavedla k Józe byla také rozmanitá, leč přínosná. Započala již před dvaceti léty při intenzivním kurzu PowerYogy v akademii Vaška Krejčíka. Od té chvíle jsem se na té cestě nezastavila a neodbočila, stále se rozvíjím a podporuji svůj směr.

Svou praxi jsem posílila při cestování po jižní a jihovýchodní Asii, kde jsem měla příležitost nahlédnout a na vlastní  tělo i mysl zažít co je podstatou Jógy.

Jóga se pro me stala životní cestou a velmi mne inspiruje. Je pro mě pomocníkem k sebepoznávání. Díky ní se cítím blíže k sobě.

Stále objevuji svou podstatu a rozvíjím svou jedinečnost.

Naučila mě dýchat a poslouchat své tělo.

Je to nekonečná cesta, stále je v ní co objevovat … V jógu věřím a jsem si jistá, že v životě mi může jen dát.

Je pro mne přístavem, dodává mi klid a sílu, ukazuje mi mé hranice a dovoluje mi posouvat se dál, rozšiřuje nejen mé vědomí, ale i vnímání světa a všech bytostí na zemi.

Na svých lekcích učím Power Yogu & Hathayogu. Do svých lekcí vkládám své srdce i zkušenosti. Kladu důraz na propojení dechu s pohybem, ale i správné provedení jógových ásan. S pomocí hudby, meditace a vědomého dýchání probouzíme pomalu naše těla, připravujeme je na ásanovou praxi, kterou ukončíme relaxací s aromaterapií a zpěvem manter.

Prožívám každý moment přítomného okamžiku, učím se vnímat sebe nejen při praxi, ale i ve svém běžném životě mimo podložku.

,,Vydej se na cestu a cesta se sama ukáže.“

Jsem stále nadšená, překvapená a šťastná, když slyším, jak má cesta jógy pomáhá v životě různým lidem. Dává to doopravdový smysl tomu, co dělám.

Nej… nej…

motto považuji větu jeho svátosti Dalajlámy „Smyslem, života je být šťastný a užitečný.“

V užitečnosti se cítím naplněná, pak jsem šťastná.

S láskou a vděčností Martina

Kontaktní údaje:

machmara@email.cz

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008158688391

https://www.facebook.com/yogainspirace/

https://www.instagram.com/martina_jezkova/

SIMONA JOSEFOVÁ

Pohyb, zdravý životní styl a péče o druhé mě provází celý můj život.

Na začátku jsem se stala instruktorkou zdravotního cvičení a při svojí profesi porodní asistentky instruktorkou cvičení pro těhotné a gynekologicky nemocné ženy, absolvovala jsem kurz školy pánevního dna při Národním centru ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů v Brně.

A potom vstoupila do mého života jóga, která i když nebyla láskou na první pohled, si mne získávala více a více, až se stala mojí hlavní a milovanou profesí.

Jsem lektorkou jógy v Energy Studiu Vaška Krejčíka v Praze, kde se podílím i na organizaci a programu studia. Vyučuji jógu budoucí lektory v Power Yoga Akademii, natáčím jógová videa pro kanál jóga virtuál a píši články o józe do časopisu Jóga Dnes.

Své mnohaleté zkušenosti z profese porodní asistentky předávám budoucím maminkám na předporodních kurzech, které vedu v kombinaci s gravidjógou.

Jsem maminkou tří kluků, babičkou jedné holčičky a manželkou báječného muže, který mě vždy podporoval a díky kterému jsem mohla zrealizovat své sny.

Jóga je pro mne nejen profesí, je životní cestou, její praxe mě učí žít jógu ve všem, co dělám a pobývat s vděkem v přítomném okamžiku. Je cestou, na které jsem učitelem a zároveň věčným studentem.

Simona Josefová – lektorka jógy (vitální jóga, powerjóga, vinjása, hathajóga, gravidjóga, jógová terapie, restorativní jóga).

https://www.instagram.com/simonajosefova/

Termín pobytu

 • 11 dní / 10 nocí v místě
 • Termín letu: 21. 2. – 4. 3. 2024 (nebo dle letových řádů)
 • Termín pobytu: 22. 2. – 3. 3. 2024

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování na 10 nocí se snídaní
 • lekce jógy
 • 2 celodenní výlety
 • český delegát v  místě pobytu
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.