Bali

JÓGA ZÁJEZD NA BALI – DUBEN 2019 s Veronikou Carmanovou(ID BA25)

28.990 Kč
osoba

Popis zájezdu

Kombinace ubytování:

 • 4 noci v Dragon Village v Ubudu vč. 3 vegetariánských pokrmů denně – snídaně, oběd, večeře
 • 6 nocí v krásné vile s privátním bazénem několik minut pěšky od pláže Bingin Beach, ubytování vč. snídaně

Cena dále zahrnuje také transfery letiště – hotel v Ubudu – vila u moře – letiště, 2 celodenní výlety po Bali s česky mluvícím indonésanem, 2x denně cvičení jógy (v den příletu a v dny výletů jóga není, nebo je na domluvě s jóga instruktorkou), pojištění CK proti úpadku.

POPIS DRAGON VILLAGE

Resort se nachází uprostřed tropické balijské krajiny ve středu Ubudu nabízející klidné ubytování uprostřed rýžových políček a kokosových palem. Filozofií resortu je úcta a napojení na přírodu, která jej obklopuje. Má vlastní bazén se slanou vodou. Stravovat se můžete v restauraci specializující se na bio a vegetariánské pokrmy (v ceně pobytu snídaně, oběd a večeře). Ve všech prostorech je k dispozici Wi-Fi. Nachází se cca 5 minut chůze do organické restaurace Sari a 20 minut pěšky od paláce a trhu v Ubudu. Posvátná opičí prales najdete 25 minut jízdy odsud a z letiště se k ubytování dopravíte do 90 minut. Pokoje a prostory ubytovací kapacity jsou chlazeny ventilátory a mají přírodní dřevěný interiér.

POPIS VILY

Krásná vila má 5 klimatizovaných ložnic (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice), 5 koupelen, nachází se pár minut pěšky od pláže Bingin na Bukitu, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče a další.

Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace, snídaně v ceně. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang a chrám Uluwatu.

Rezervace přijímáme již nyní!

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

nebo

Jóga instruktorka:

Veronika Carmanová

veronikajoga@centrum.cz

tel. 728454505

Ceník

 CENA: 28.990 Kč / osoba / pobyt

Cena zahrnuje: 10 nocí ubytování – 4x ubytování v Dragon Village v Ubudu a 6x ubytování ve vile, v ceně je snídaně (v Dragon Village také vegetariánský oběd a večeře), 2 x denně cvičení jógy ve vile/hotelu (v dny výletů, příletový a odletový den nebo v případě dalších objednaných výletů navíc v místě či doprovodného programu jóga není nebo je na domluvě dle pokynů jóga instruktorky),   transfery letiště – hotel – vila – letiště, 2 x celodenní výlet po Bali, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: zpáteční letenky (v případě zájmu Vám letenky zařídíme – nákup cca podzim 2018), cestovní pojištění vč. pojištění storna ze zdravotních důvodů 650 Kč osoba / pobyt

Záloha pro rezervaci: 13.000 Kč

Doplatek 2 měsíce před odletem

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

nebo

Jóga instruktorka:

Veronika Carmanová

veronikajoga@centrum.cz

tel. 728454505

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Veronika Carmanová

Dobrý den, jmenuji se Veronika Carmanová (čte se Karmanova) a Karmu mi z života už jen tak nikdo neodpáře. Je to takové mé čtvrté dítě. Mou nejdůležitějši  současnou jógovou inspirací je Acharya Venkatesh, Mysore, který mi pomáhá objevovat skryté síly lidské mysli.

Certifikovaná v Hatha józe od Jóga Vidya Gurukul, Nasik, Indie a inspirovaná Vinyasa Flow jógou, kterou jsem se naučila v USA, se vydávám vlastní cestou jógy. Ve svých hodinách kombinuji poznatky z obou kontinentů, psychodynamiku čaker, používám nauku meridiánů dle čínské medicíny a snažím se je aplikovat pro nás středoevropany tak, aby jsme každý z nás, pomalu a v bezpečí rozvinul svůj nejhlubší potenciál.

Kombinuji pozice, které jsou dostupné všem. V hodinách dynamicky používáme náš dech a pomalinku otevíráme naše tělo pomocí výdrže v pozicích. Systematicky stimulujeme náš nervový systém, pročišťujeme energetická pole, probíhá detoxikace vnitřních orgánů a otevíráme svá srdce. Jen na každém z Vás záleží, jak hluboko se chcete ponořit do světa jógy. V každém případě jóga nás vede k tomu, abychom se cítili lépe a byli lepšími bytostmi. Jak jedno čínské přísloví říká: Učitel nám otevře dveře, ale vejít do nich musíš sám.

Vzdělávání v datech:

2014 Intenzivní záklonový kurz (Mysore, Indie, A. Venkatesh)

2014 Vinyasa Yoga učitelský kurz ( USA, Seane Corn)

2013 Učitelský kurz Yin Yogy

2008–2012 Tradiční čínská medicína, obor Akupunktura

2010 Jóga pro těhotné, systém Andrey Smékalové

2010 Rekvalifikační kurz sportovních masáží

2010 Čínská tlaková  masáž – Tuina 2010 Moxování, baňkování

2009 Intenzivní učitelský kurz pod vedením Mr. Venkateshe, Mysore, Indie

2008 Ashtanga kurz, Yoga Sutras, NYC

2007 Učitelský kurz, Yoga Vidya Gurukul, Indie

2004–2007 Vinyasa Flow, Miami, USA

Ale toto jsou pouze certifikáty, kusy papíru, které bez aplikovaných znalostí nemají vůbec žádnou hodnotu. Nejcennějším učitelem je má  vlastní praxe, ať už na podložce, nebo učením a vy všichni, které potkávám na hodinách.

Děkuji vám za tu krásnou příležitost a těším se na vzájemné obohacování.

Termín pobytu

 • 11 dní / 10 nocí v místě
 • Termín letu: 18. 4. – 30. 4. 2019
 • Termín pobytu: 19. 4. – 29. 4.2019

Cena na osobu zahrnuje

 • 10x ubytování
 • snídaně
 • cvičení jógy
 • 2x celodenní výlet
 • transfery letiště-ubytování- letiště
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.