Bali

JÓGA ZÁJEZD NA BALI – DUBEN 2018 s Janou Najbrtovou(ID BA23)

28.990 Kč
osoba

Popis zájezdu

Team Katky Mrugalové a Villas&Resorts uvádí

JÓGA NA BALI S JANOU NAJBRTOVOU

Ubytování ve vile s privátním bazénem, pěšky od krásné pláže Bingin Beach.
2 x denně cvičení jógy s Janou Najbrtovou
2 x celodenní výlet po Bali v ceně!
Možnost lekcí surfování, golfu, potápění apod.
Česky mluvící delegátka během pobytu.

POPIS VILY

Krásná vila má 5 klimatizovaných ložnic (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice), 5 koupelen, nachází se pár minut pěšky od pláže Bingin Beach na Bukitu, kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče a další.

Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace, snídaně v ceně. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang a chrám Uluwatu.

V příletový den a v dny výletů jóga není.

Check in na ubytování ve vile v den příjezdu od 18 hodin

Check out na ubytování ve vile v den odjezdu do 12 hodin

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 28.990 Kč / osoba / pobyt

Cena zahrnuje: 10 x ubytování ve vile (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice s vlastním sociálním zařízením), v ceně je snídaně, 2 x denně cvičení jógy ve vile (v příletový den a v dny výletů jóga není), transfery letiště – vila – letiště, česky mluvící delegátka během pobytu, 2 x celodenní výlet po Bali, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: zpáteční letenky (v případě zájmu Vám letenky zařídíme, aktuální cena letenky s Cathay Pacific cca 19 tis. / zpáteční letenka), cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů (50 Kč/den)

Pro závaznou rezervaci záloha 13.000 Kč / os.

Doplatek do 27. 1. 2018

Lektor

O lektorce jógy: Jana Najbrtová

Moc mě těší, jmenuji se Jana Najbrtová. Jógu dělám od dětství a dalo by se říct, že je můj život. Jako malá jsem s ní začala s maminkou. Cvičily jsme doma, chodila jsem na dětské lekce a jezdila na tábory. Zpívala jsem mantry, kterým jsem nerozumněla. Tehdy jsem se zamilovala do jógy fyzické, do té akrobacie a musím se přiznat, že ji miluji pořád. Později jsem se zamilovala do pocitu, který provází její praxi. Jóga se mi v různých obměnách neustále vracela do života a měnila se. Časem jsem si uvědomila, že se něměnila jóga, měnila jsem se já a ten proces pořád pokračuje. Stále jsem objevovala nové a nové části, které se vzájemně prolínají, doplňují. Filozofie, terapie, náboženství, věci které stále studuji. Je pro mě velmi důležitá i zdravotní stránka jógy, proto se neustále vzdělávám na specializovaných kurzech v České republice i zahraničí a spolupracuji se špičkovými fyzioterapeuty a ortopedy na modifikaci pozic vhodných a přínosných pro každého. Ráda bych vás pozvala, aby jste nastoupili na tuto cestou poznání se mnou. Ať to bude jen doma, ve Vaší mysli, na soukromé, či studiové lekci, jste vždy vítáni.

Termín pobytu

  • 8 dní / 7 nocí v místě
  • Termín letu: 27. 3. – 8. 4. 2018
  • Termín pobytu: 28. 3. – 7. 4. 2018

Cena na osobu zahrnuje

  • snídaně
  • 10 nocí ve vile s bazénem
  • cvičení jógy
  • 2x celodenní výlet po Bali v ceně
  • česká delegátka
  • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.