ČR

JÓGA VÍKEND V RESORTU MONTANIE – LEDEN 2022 s Kateřinou Voňavkovou

6.280 Kč
osoba

Popis zájezdu

Jógový víkend s Kateřinou Voňavkovou v Jizerských horách.
Zázemím nám bude Montanie resort, který je prvním jizerskohorským resortem a navodí Vám pocit téměř jako byste byli v Alpách.
Vůni lesa a dřeva si budete užívat nejen venku, ale i v krásných horských pokojích s výhledem na přehradní nádrž Souš.
Montanie Resort je členem Amazing Places, což samo o sobě vypovídá o vysoké kvalitě! Přidejte se k nám na víkendovou dovolenou s jógou.
CO VÁS ČEKÁ?
 • jóga víkend v horské přírodě
 • načerpání energie v horách
 • krásné ubytování
 • polopenze v ceně
 • praxe jógy s Katkou Voňavkovou
 • neomezené wellness
PRO KOHO JE JÓGA POBYT VHODNÝ?
 • pro začátečníky i pokročilé v józe
 • pro všechny, kdo si rád rozšíří obzory
 • pro osoby starší 16 let, muže, ženy, páry i známé i jednotlivce, kteří nemají s kým vyrazit

PROGRAM

Leden je pro mnohé čas nových začátků, předsevzetí a vizí, a s tím spojeným očekáváním a tlakem na sebe. Může se ale stát pozvolným vstupem, obdobím nabírání sil a láskyplného rozjímání, protože povánoční čas k tomu přímo vybízí. My sami si vybíráme jakým způsobem nový rok přivítáme. Na společném víkendu se ponoříme do jógy…do sebe s lehkostí a úctou.Lekce budou klidné a přesto intenzivní. Budou obsahovat vše k čemu chladné zimní počasí láká.Neobávej se nálepky začátečník/pokročilý, odpoutej se od hodnocení. Jóga je pro každého, pro každý příběh i ten Tvůj.

pátek      18 -19,30h Jin jóga

sobota     8- 9,30h Jógové probuzení             17 – 19h Jin & Jang jóga

neděle     8 – 9h Ranní jóga

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Krásné horské ubytování v pokojích a apartmánech, které nemá v Jizerkách srovnání. Krásné místo pro víkendy s jógou. Bezkonkurenční lesní areál resortu při přehradní nádrži Souš. Ideální výchozí bod k cyklo i pěší turistice do celých Jizerských hor, nástupní místo upravované běžkařské zimní stopy.

Z původního rekreačního zařízení státu Darré vznikl pře 10 lety hotel Montanie. Své stálé hosty uchvacoval zejména bezprostředním kontaktem s jizerskohorskou přírodou, plnil svým jednoduchým uspořádáním a čistotou roli dobrého horského hotelu. Po deseti letech se nyní hotel mění v resort Montanie. Renovací, opravami, údržbou a novou koncepcí designu se jako zázrakem bývalý průměrný hotel stává bezkonkurenčním horským resortem, který nabízí nejlepší ubytování a zázemí v Jizerskýh horách.

Veškeré stavby v resortu jsou příjemně rozptýleny v části areálu a podstatnou část areálu tvoří vzrostlý smrkový les, plynule přecházející do státních lesů. Jednotlivé ubytovací stavby mají kapacitu 2 až 12 pokojů nebo apartmánů, přičemž každý ubytovací objekt je svým uspořádáním jedinečný.

Vášní majitelů resortu je dřevo. I to je důvod, proč jsme tento resort zvolili pro pobyty s jógou. Jako nezaměnitelný sjednocující prvek resortu je unikátní zevní dřevěný obklad obytných budov, ke kterému se využívá výlučně odpadní (palivové) dřevo z výroby trámů, hranolů a fošen. Dřevo najdete spolehlivě hned v několika podobách v každém pokoji či apartmánu. Nejenže máme dřevěná okna, naprostá většina pokojů má ušlechtilou podlahu z olejovaného dřeva, většina pokojů má část stěn obložené dřevěnými materiály. Z masivního dřeva jsou stoly, židle, lavice i solitérní dřevěné artefakty. Víkendový pobyt s jógou v nádherné přírodě Jizerských hor.

Důležité:

Vážení hosté, nacházíte se v srdci Jizerských hor uprostřed vzrostlých lesů a divoké přírody, berte prosím na vědomí, že pokrytí mobilního i datového signálu je u nás téměř nulové.

WELLNESS

Ubytovaným hostům je k dispozici také hotelové wellness zahrnující bazén, whirpool, saunu a relaxační zónu.V létě je možné využít také sluneční terasu.

Více informací o wellness najdete ZDE.

POKOJE

K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje nebo jednolůžkové pokoje (za příplatek) s moderním vybavením a výraznými prvky dřeva. V pokojích najdete především klid, pěkné výhledy na různé světové strany a široký výběr různých uspořádání pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny novými nadstandardně velikými lůžky 1x 2,1m se zdravotními matracemi, mají luxusní koupelny všechny vybavené skleněnými sprchovými kouty a bidety.

STRAVOVÁNÍ

Panoramatická restaurace je součástí resortu Montanie ve výšce 777 m. n. m.

Pár metrů nad hladinou vodní nádrže Souš, na kterou je výhled ze všech oken. Panoramatická restaurace je luxusní večerní restaurace pro bydlící hosty z objektů A,B,F,G . V případě volné kapacity také po předchozí rezervaci pro ostatní hosty. Rustikální restaurace s barem a posezením u krbu (denní a veřejná restaurace) má celodenní provoz, podávají se zde snídaně hotelovým hostům a je otevřena po celý den nebydlícím hostům. V těsné blízkosti obou restaurací se nachází také vstup do hotelové vinárny, kde si můžete sami vybrat víno k večeři, posedět přímo ve vinárně, nebo se zúčastnit resortem pořádaných degustací.

Pro víkendový pobyt s jógou jsme pro Vás připravili polopenzi, kterou máte v ceně pobytu. Obědy je možné v případě zájmu zajišťovat v hotelové restauraci.

AKTIVITY

Jóga pobyty jsou samy o sobě aktivní záležitostí, ale jako vždy přinášíme tipy i pro milovníky sportu. Jizerské hory jsou již vyhlášeným rájem pro pěší turistiku, jízdní kola, běžky (přímo před hotelem jedno z nástupišť na Jizerskou magistrálu, fotografování přírody, ale i pozorování zvěře včetně jelenů. I sjezdovému lyžování se můžete věnovat přímo v Desné, či nedalekém Harrachově. Přímo před hotelem je kvalitní v délce více než dvou km zcela hladká a Soušskou vodní nádrž obkreslující asfaltová komunikace využívaná in line bruslaři.

HORSKÁ CHATA SMĚDAVA – (německy Wittighaus) leží v nadmořské výšce 847 m u sezónně otevřené Smědavské silnice (následně Soušské silnice), která překonává hřeben Jizerských hor mezi Hejnicemi a osadou Souš u Soušské přehrady. Chata leží zhruba mezi vrcholy Jizera (1 122 m) a Plochým vrchem (939 m) v blízkosti Černých jezírek a rašelinišť Jizery.

Check in: od 14:00

Check out: do 10:00

V případě zájmu o rezervaci nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 6.280 Kč / osoba / pobyt 

Sleva pro necvičící: 5.780 Kč / pobyt

Cena zahrnuje: 2 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, jógový program (viz záložka Popis), neomezené wellness, pronájem sálu na cvičení.

Cena při ubytování v jednolůžkovém pokoji = 7780 Kč / osoba / pobyt

Minimální počet účastníků: 15 platících osob

Pro závaznou rezervaci se hradí celková částka.

Důležité informace: 

 

Informace vyplývající z nařízení vlády pro poskytování ubytovacích služeb:

Poskytovat ubytovací služby bude možné všem, kteří nemají žádné příznaky

onemocnění covid-19 a prokáží, že splňují jednu z následujících podmínek:

.           Klienti, kteří podstoupili obě dávky očkování proti onemocnění

covid-19 a zároveň od poslední dávky uplynulo alespoň 14 dnů, mohou být

ubytováni bez dalšího testování. Nutné doložit písemným potvrzením.

.           Ubytování bez testování je možné i v případě, že klient prodělal

onemocnění covid-19, uplynula doba nařízené izolace a od prvního pozitivního

PCR nebo POC antigenního testu neuběhlo více než 180 dnů. Nutné písemné

doložení vystavené zodpovědnou osobou.

.           V případě, že klient podstoupil první dávku očkování, doplní potvrzení o něm

zároveň negativním výsledkem PCR testu ne starším než 72 hod.

Nutné ve všech společných prostorách nasazený respirátor či jiný ochranný prostředek. Desinfekce při vstupu do budovy, restaurace, terasy.

 

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: KATEŘINA VOŇAVKOVÁ

Své lekce složené z meditace, pranájámy, ásan a relaxace Káťa vede intuitivně s ohledem na denní dobu, vnitřní rozpoložení a fyzickou kondici klientů. Její jógovou cestu velkou měrou ovlivnilo dlouhodobé poznávání Asie, které ji kromě osobního vývoje prohloubilo praxi v meditačních technikách získaných v několika meditačních centrech. Stejně jako v životě se i v učení jógy inspiruje vlastním nitrem v propojení s vnějším světem.

Termín pobytu

 • 3 dny / 2 noci v místě
 • Termín pobytu: 21.1. – 23.1.2022

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování na 2 noci
 • polopenze
 • jógový program
 • neomezené wellness
 • sál na cvičení
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.