ČR

JÓGA VÍKEND V ORLICKÝCH HORÁCH – resort Amenity – DUBEN 2024 s Anetou Borovičkovou – OBSAZENO!

5.890 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ?
 • víkend s jógou v Orlických horách
 • jóga program s lektorkou
 • polopenze
 • wellness v ceně pobytu

  JÓGA LEKCE

  Pátek 

  17:30 – 19:00 Osvěžující flow jóga

  Sobota

  8:00 – 9:15 Twist & shine: ranní jóga pro dobré trávení

  17:00 – 18:30 Element dřeva: jarní jin jóga

  Neděle

  8:00 – 9:00 Ranní pozdravy slunce

  Minimální počet účastníků: 13 osob + lektor

  Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

  U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

  POPIS UBYTOVÁNÍ

  Nový resort v Orlických horách vznikl rekonstrukcí hotelového komplexu s původním jménem Alfa Resort. Od léta 2019 do jara 2021 probíhá v resortu  rozsáhlá rekonstrukce, zejména hlavní ubytovací části a wellness zóny. V tomto období bude resort pro návštěvníky uzavřen. Pod novým jménem Amenity Hotel & Resort Orlické hory přivítáme první návštěvníky na jaře 2021.

  POKOJE

  Pro jóga víkend jsme pro Vás připravili ubytování ve dvoulůžkových pokojích.

  STRAVOVÁNÍ

  Restaurace se zimní zahradou a terasou s výhledem na Orlické hory. Přijeďte ochutnat speciality regionální kuchyně a čerstvá polední menu laděná podle ročních období a sezónních surovin od místních dodavatelů. V zimě vás v zimní zahradě zahřeje parní krb a v létě si můžete užívat sluníčko na terase. Polopenze formou bufetu je zahrnuta v ceně víkendu s jógou.

  WELLNESS

  Načerpejte sílu v našem hotelovém wellness v Orlických horách. K dispozici vám bude bazén s protiproudem a masážními tryskami, vířivka, finská sauna, bylinná a parní sauna, Kneippův chodník, venkovní ochlazovací bazén, lehátka v odpočívárně i u bazénu a výběr relaxačních masáží.

  AKTIVITY

  Kam vyrazit v okolí Deštného v Orlických horách?

  Oblast Orlické hory a Podorlicko je nabita divokou přírodou, pestrými aktivitami a zajímavými místy, které stojí za to navštívit. Deštné v Orlických horách je tak ideálním výchozím bodem pro nespočet výletů.

  Kačenčina stezka

  Již 300 let vládne v letním období Orlickým horám princezna Kačenka. Její pohádková cesta vedoucí v okolí Deštného v Orlických horách je plná zážitků a poznání. Můžete se těšit na osmnáct stanovišť s interaktívnimi prvky a úkoly pro celou rodinu a další pohádkové postavy, které vás budou provádět celou stezkou. Posbírejte všechny razítka, získejte odměny a postupte do slosování o hodnotné ceny. Kačenka je vládkyně hor, která nemá v českých zemích obdoby.

  Adventure park

  Lanový park • Adventure golf • Víceúčelové hřiště • Adventure půjčovna • Fotbalgolf • Pumptrack dráha • Workout hřiště

  Pevnosti Dobrošov, Hanička, Skutina

  Ve vojenských pevnostech Dobrošov, Hanička a Skutina je k vidění několik hlavních, dělostřeleckých srubů, muniční skladů, kasáren, ošetřoven, bunkrů a dalších součástí předválečného opevnění budovaného ve 30. letech 20.století. Náučné stezky vás provedou přes pevnosti a odkryjí historii předválečné doby.

  Kostel Neratov

  Celý Neratov je významným poutným místem již od druhé poloviny 17. století. Základní kámen Kostela Nanebevzetí Panny Marie položil majitel panství Johann Karl z Nostitz-Rhieneck 14. srpna 1723. Na konci 2. světové války kostel vyhořel a zbylo z něho jen torzo. Po roce 2020 dochází k jeho postupné rekonstrukci a proslavil se svou skleněnou střechou. Od roku 1992 je kostel zapsaný na seznamu kulturních památek.

  Zámek Častolovice

  Zámek Častolovice sahá svou historií až do 13. století, kdy zde stála původní vodní tvrz. Jan Bedřich z

  Oppersdorfu a jeho žena Magdaléna z Donína nechali v letech 1588 – 1615 přestavit tuto tvrz na renesanční zámek.
  V roce 1992 byl zámek v restituci navrácen současné majitelce Dianě Phipps Sternbergové. Ta na zámku žije a stále pracuje na jeho správě a zvelebování. Architektura zámku je složena s renesančních a ranně barokních prostorů. Můžete se těšit na fresky, renesanční a kazetové stropy, obrazy, zámeckou knihovnu, anglický park a zvěřinec.

  Check in: od 14:00

  Check out: do 10:00

  V případě zájmu o rezervaci nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Ceník

  CENA:  5 890 Kč / osoba / pobyt 

  Necvičící sleva 500 Kč – 5390 Kč

  Cena zahrnuje: 2 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, jógový program (viz záložka Popis), neomezený vstup do bazénu, 60 min / os. / den vstup do wellness, Wi-Fi, parkovné, pronájem sálu na cvičení

  Cena při ubytování v jednolůžkovém pokoji = +1 900 Kč / osoba / pobyt

  Minimální počet účastníků: 14 platících osob+lektor

  Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 3000 Kč / osoba.

  Doplatek do 2 měsíců před odjezdem – 12.2. 2024., poté se hradí celková částka pobytu.

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Lektor

  O LEKTORCE JÓGY: Aneta Borovičková

  – lektorka hatha a jin jógy

  Jóga mi pomáhá vrátit se k sobě, když je toho na mě “venku” moc, pomáhá mi k odpočinku i otevřenější mysli, každý den. Jóga je pro mě velkým pomocníkem a průvodcem životem, který mi mnohokrát pomohl a nikdy nepřestanu být vděčná, že mi do života přišla. Vždycky jsem si přála, abych mohla lidem pomáhat k tomu, aby se měli a cítili hezky. A díky józe snad můžu. Mému srdci nejbližší jsou jemné jógové flow s prostorem pro dech a zastavení se, věřím ale, že i v jemnosti může být síla. Mám za sebou školu Hatha jógy v pražském studiu Karma Yoga, kurz jin jógy s francouzskými učiteli Sebastianem Pucelle a Murielle Burellier a spoustu dalších workshopů a seminářů s jógovými tématy, která mě zajímají.

  Kontakt na mě: yogana.cz / borovickovaneta@gmail.com / IG @anetabor

  Termín pobytu

  • 3 dny / 2 noci v místě
  • Termín pobytu: 12. 4. – 14. 4. 2024

  Cena na osobu zahrnuje

  • ubytování na 2 noci
  • polopenze
  • wellness
  • jógový program
  Poradíme Vám

  Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

  PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

  odvarkova@villasresorts.cz

  +420 702 047 307

  Nezávazná poptávka

  Chráněno službou Google reCaptcha.