ČR

JÓGA VÍKEND NA ZÁMKU LOUČEŇ – leden 2021 s Danou Beierovou

4.900 Kč
osoba

Popis zájezdu

Lednový jóga víkend v prostředí zámku Loučeň. Ubytování v krásném prostředí Maxmilian Lifestyle Resort.
CO VÁS ČEKÁ?
 • zimní jóga víkend na oslavu nového roku
 • ubytování v zámeckém prostředí Maxmilian Lifestyle Resort
 • dvoulůžkové nebo jednolůžkové pokoje s velmi komfortním a moderním vybavením
 • skvělá polopenze – snídaně formou bufetu a servírovaná 2chodová večeře
 • lekce jógy s Danou Beierovou
 • volný vstup wellness – sauna a bazén
 • možnost objednání masáží
PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?
 • pro všechny, kteří s námi chtějí přivítat nový rok
 • pro všechny, kteří si chtějí dopřát relaxační víkend v zámeckém prostředí
 • pro začátečníky i pokročilé v józe
 • pro ty, kteří mají chuť prohloubit svou praxi jógy
 • pro osoby starší 16 let, muže, ženy, páry i známé i jednotlivce, kteří nemají s kým vyrazit
JÓGA LEKCE

  Minimální počet účastníků: 14 osob

  Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

  U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.Změny v programu lekcí ze strany lektora jsou vyhrazeny.

  POPIS UBYTOVÁNÍ

  V dosahu dálnice, ale přesto v klidu a uprostřed zeleně, Maxmilian Lifestyle Resort je hotelový areál pro všechny, kteří touží po relaxu v komfortním prostředí. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti Zámku Loučeň a skvěle doplňuje tuto turistickou atrakci svými službami: 60 pokojů s celkovou kapacitou 136 lůžek, bazén,lobby bar, 2 restaurace, kongresové sály, parkoviště a wi-fi zdarma. Dopřejte si kvalitní odpočinek v místě, kde ráno slyšíte zpěv ptáků a večer uléháte, zatímco za okny šumí koruny staletých stromů. Najdete nás jen 55km z centra Prahy zde

  Našim zákazníkům nabízíme stále nové možnosti, jak využít svůj volný čas. Mimo ubytování je pro Vás připravena sauna, privátní sauna, plavecký bazén, privátní vířivka a široká nabídka masáží dle výběru.

  https://www.maxmilianresort.cz

  POKOJE

  Pro náš víkendový pobyt jsme pro Vás rezervovali dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje.

  Ubytování v našich apartmánech v areálu zámku Loučeň bude pro Vás přesně to pravé. Nabízíme ubytování spojené s volným pobytem v bazénu.

  Comfort Double Room

  Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí nebo 2 oddělenými postelemi, satelitní TV a posezením.

  Vybavení:

  Výhled do zahrady, Telefon, Satelitní programy, TV s plochou obrazovkou, Psací stůl, Posezení, Topení, Koberec, Skříň/Šatna, Věšák na prádlo, Fén, Toaletní potřeby zdarma, Toaleta, Koupelna, Vana nebo sprcha.

  Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve všech pokojích.

  STRAVOVÁNÍ

  Pro náš jógový víkend jsme pro Vás připravili polopenzi skládající se ze snídaně s bohatým bufetovým stolem a dvouchodové servírované večeře. Samozřejmostí je možnost výběru bezmasé a masité varianty.

  Restaurace Maxmilián se nachází v přízemí historické budovy hotelu a slouží primárně ubytovaným hostům. Ve vybraných dnech se tu vaří také pro návštěvníky zámku. Ala-carte menu je postavené na čerstvě připravovaných pokrmech. Stálý jídelní lístek doplňuje denní nabídka, ze které si naši hosté vybírají zpravidla polední menu. K dobrým pokrmům patří kvalitní vína a naše vinotéka nabízí výborná vína z Čech a Moravy a selekci vín, italských, rakouských a francouzských vinařů.

  Více infromací o gastronomii naleznete ZDE.

  RELAX

  Relaxace, odpočinek, chvíle pohody, ničím nerušené okamžiky. Odvezte si s sebou z pobytu ze zámeckého prostředí odpočaté nejen tělo, ale i duši. Bazén a sauna v hotelu Maxmilian Lifestyle Resort**** je pro vás připraveno sedm dní v týdnu.

  Bazén

  Jako ranní osvěžení či po procházce parkem můžete využít hotelového bazénu. Bazén o rozměrech 4 x 10 m má teplotu vody mezi 26 – 28°C. Bazén je k dispozici v určené provozní době ráno a odpoledne a pro hotelové hosty je v rámci ceny za ubytování. V blízkosti bazénu jsou připraveny lehátka a osušky. Nechte vaše starosti uplavat …

  Sauna

  Sauna má blahodárné účinky na zdraví člověka a je výborná jako prevence. Při pravidelném saunování se zvyšuje obranyschopnost a zlepšuje se kondice. Společná hotelová sauna se nachází v prostorách bazénu. Saunu mohou hoteloví hosté navštívit od 15:00 – 23:00 a stejně jako bazén, její využití je zdarma v rámci ceny za ubytování.

  Privátní sauna

  Sauna využívá suchého, horkého vzduchu o teplotě 60 – 120°C. Doporučená doba pobytu v sauně je 10 – 15 minut. Máte-li pocit horka, je třeba se schladit proudem studené vody. V rámci prostorů privátní sauny vám je k dispozici sprchový kout a pohodlná lehátka pro váš příjemný a ničím nerušený odpočinek. Privátní sauna je pro všechny hosty k dispozici kdykoli po objednání na recepci hotelu.

  Pro 2 osoby na 2 hodiny – 600 Kč. Aby vaše chvíle oddychu byly o to příjemnější je pro vás v ceně, mimo vstupu do sauny pro dvě osoby na dvě hodiny, dále připraveno:

  • zapůjčení županů
  • zapůjčení osušky a prostěradla
  • ovocná mísa
  • jednorázové pantofle
  • pitný režim

  Masáže

  Kdo by nemiloval masáže. Uvolnění celého těla, ale i mysli můžete zažít pod rukama zkušené masérky. Stačí si vybrat a zarezervovat termín na recepci hotelu a pak už se stačí jen těšit. Masáže nejsou časově omezené. Vyberte si z naší široké nabídky masáží, viz CENÍK MASÁŽÍ.

  V případě zájmu o rezervaci nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Ceník

  CENA: 4.900 Kč / osoba / pobyt ve dvoulůžkovém pokoji

  CENA: 6.300 Kč / osoba / pobyt v jednolůžkovém pokoji

  Cena zahrnuje: 2x ubytování, polopenze (bohatá bufetová snídaně + servírovaná dvouchodová večeře), jógový program s Danou Beierovou (viz záložka Popis), neomezený vstup do nového wellness – bazén a sauna, komentovaná prohlídka zámku, vstup do zámeckých zahrad a labyrintu, pronájem sálu na cvičení, pojištění CK proti úpadku.

  Cena pro necvičící: 4.450 Kč / pobyt

  Minimální počet účastníků: 14 platících osob

  Záloha nyní: 2.500 Kč / osoba 

  Zaplacená záloha je nevratná.

  Doplatek: do 13. 11. 2020 (na začátku listopadu budeme zasílat doplatkové faktury)

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Lektor

  O LEKTORCE JÓGY:

  Dana Beierová – lektorka vinyasa flow a slow flow jógy.

  Dana se józe věnuje přes 17 let. Ve svých lekcích propojuje dynamickou vinyasu s prvky terapie, soustředí se na sladění dechu s pohybem, nalézání vnitřního klidu a ukotvení se v přítomném okamžiku. Lekce mohou být silné i jemné, fyzicky náročné i odpočinkové, podle potřeby a záměru praktikujících. Jsou určené pro všechny – ať dlouhodobě praktikující, tak úplné začátečníky. Díky svým bohatým zkušenostem vás provede lekcí s lehkostí a přiměřeností. Jejím záměrem je pomoci svým studentům v sobě objevit vnitřní sílu a nadhled. Najít sám sebe.

  Dana vystudovala učitelský kurz v USA pod vedením mezinárodně uznávaného učitele Maxe Stroma, který je dodnes pro ni velkou inspirací na podložce i v každodenním životě. Později studovala 300hodinový Svastha Yoga Therapy Program s Ganeshem Mohanem. Lektorování se věnuje více jak 10 let a od roku 2013 vede Jóga studio Poděbrady.

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Termín pobytu

  • 3 dny / 2 noci v místě
  • Termín pobytu: 15. 1. – 17. 1. 2021

  Cena na osobu zahrnuje

  • bufetová snídaně
  • servírovaná 2chodová večeře
  • jóga program
  • volný vstup do sauny
  • volný vstup do bazénu
  • pronájem sálu na cvičení
  • komentovaná prohlídka zámku
  • vstup do zámeckých zahrad a labyrintu
  • pojištění CK proti úpadku
  Poradíme Vám

  Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

  PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

  odvarkova@villasresorts.cz

  +420 702 047 307

  Nezávazná poptávka

  Chráněno službou Google reCaptcha.