ČR

JÓGA VÍKEND V HOTELU MONÍNEC – SRPEN 2023 s Andreou Lackovou

5.460 Kč
osoba

Popis zájezdu

Hotel Monínec*** leží na Javorové skále 80 km jižně od Prahy nedaleko města Sedlec-Prčice. Je nejvyšším bodem v ose Praha – Šumava ve výšce 723 m n. m. Z hotelu je krásný výhled na krajinu Českého Meránu a České Sibiře.

CO VÁS ČEKÁ?
 • jóga víkend v areálu Monínec
 • načerpání energie v horách
 • krásné ubytování
 • polopenze v ceně
 • praxe jógy s Andreou Lackovou
 • 1h bazén + vířivka

LEKCE

Lekce 75 minut. V každé procházíme úvodním zklidněním, při ranních lekcích mantrou a krátkou meditací, následuje ásanová praxe a končíme relaxací.
Pátek
17:30 – 18:45
téma lekce: propojení se sebou: Zbavit se všeho, co nás tíží, alespoň na víkend. V začátku lekce očistíme těla vykuřovadlem a epsomskou solí. Následně si udáme záměr víkendu. Projdeme praxí dechových technik a ásanovou praxí ve stylu jemné hatha jógy. Zakončíme relaxací a mantrou.
Sobota
7:45 – 9:00
téma lekce: jógové probuzení: Dáme prostor ranní meditaci a dechovým technikám, které rozproudí energii v těle a nastartují metabolismus. Lekce je zaměřená na stimulaci lymfatického systému a celkové odvodnění těla po ránu.
17:30 – 18:45
téma lekce: tekuté tělo: Plynulost, intuitivní pohyb a prožitek z něj, lekce ve stylu fasciální jógy, doplněná o základové ásany.
Neděle:
7:45 – 9:00
téma lekce: ukotvení se: Lekce zaměřená na chodidla a střed těla, protkaná prvky párové jógy. Pracujeme s automasážemi, vizualizacemi a dotekem pro uvolnění stresu a zadržovaných emocí z těla.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

POPIS UBYTOVÁNÍ

V hotelu je 84 lůžek. Hosté mohou využít wellness, restauraci s terasou, konferenční sál a salonek. Za hotelem je prostorné parkoviště. Od roku 2019 jsou atraktivní součástí hotelu Terasy Monínec s venkovním bazénem, dětským hřištěm a Café barem. Hotel nabízí komfort i pohodu uprostřed přírody a je vhodný pro relaxaci, soukromé akce i uspořádání firemních akcí, seminářů a konferencí.

POKOJE

Pro jógový víkend máme v rezervaci dvoulůžkové pokoje.

 • Bezplatný internet ve všech prostorách areálu
 • Parkování v bezprostřední blízkosti hotelu

Hotel disponujeme několika pokoji s velkorysou terasou a úchvatnou vyhlídkou do krajiny. Další pokoje mají severní směřování oken s výhledem do údolí, na jižní straně jsou pokoje směřovány do klidného lesa.

WELLNESS

V ceně pobytu je 1 hodina bazénu + vířivky. Sauny a ostatní služby je možné si uhradit na recepci. Vše si můžete užít za současného bezkonkurečního výhledu na zelenou nebo naopak zasněženou scenérii Českého Meránu.

Byla by velká škoda, kdybyste promeškali tuto uklidňující proceduru!

STRAVOVÁNÍ

Restaurace nabízí tradiční česká jídla i speciality pro mlsné jazýčky. Snažíme se používat místní suroviny, vylučujeme polotovary, dochucovadla a instantní náhražky. Při vytváření jídelníčků vycházíme z toho, že se nacházíme v lesích, takže v našich jídlech najdete houby, borůvky a další lesní plody.
Na podzim a v zimě zařazujeme zvěřinové maso. Možnost masité i nemasité varianty.

TERASY MONÍNEC

Od roku 2019 je součástí areálu také kaskádovitá platforma nazývaná Terasy Monínec. Nachází se přímo pod hotelem a její součástí je: Café Bar, navazující na hotelovou restauraci, vyhřívaný bazén a dětské hřiště.

AKTIVNÍ ODPOČINEK V OKOLÍ HOTELU

V létě si můžete zahrát tenis, nohejbal či volejbal na dvouch multisportovních antukových kurtech, které se nacházejí hned kousíček pod hotelem.

Check in: od 15:00

Check out: do 10:30

Ceník

CENA: 5.460 Kč / osoba / pobyt 

Cena zahrnuje: 2 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, jógový program (viz záložka Popis), wellness 1h v ceně, pronájem sálu na cvičení.

Cena při ubytování v jednolůžkovém pokoji = +1 200 Kč / osoba / pobyt

Dítě do 2 let zdarma.

Děti 2-12 let na pevném lůžku s 1 nebo více dospělými v pokoji vč. polopenze cena: 2190 Kč

Možnost zapůjčení dětské postýlky za poplatek 300 Kč / pobyt. Hotel má omezené množství, max. 10 ks, je třeba nahlásit předem! Postýlky jsou k zapůjčení vč. matrací bez lůžkovin.

Minimální počet účastníků: 11 platících osob + lektor

Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 2500 Kč / osoba

Doplatek do 2 měsíců před odjezdem (do 18. 6. 2023), poté se hradí celková částka pobytu.

 

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Andrea Lacková

Vedení lekcí jógy se věnuji již 12-tým rokem.  S jógou se však potkávám už od dětství, díky mojí rodině, která jí žije. Začínala jsem vedením lekcí hot jógy a postupně, jsem prošla dalšími kurzy a více prostoupila do praxe a všeho kolem ní. Od té doby jsem prošla kurzy různých stylů a technik, jak u nás tak v zahraničí. Nejsem škatulkovací typ, moje praxe je tedy takovou fůzí všech informací, které mi dávají smysl a fungují v mém těle.  Můžete se mnou zažít lekci power vinyasy i jemné jinové jógy. Na svých hodinách propojuji klasické techniky hatha jógy, relaxační a dechové techniky, prvky fyzio cvičení a fasciálního pohybu. Snažím se své lekce vést tak, aby klienti slepě nekopírovali pohyby ale naučili se chápat, jak funguje jejich tělo a jak si mají pozice modifikovat aby vyhovovali právě jim. Na pobytech se program vždy snažím skládat tak, aby vyhovoval skupině a měli jsme od všeho trochu. Na každé své lekci bych Vám ráda pomohla objevit  schopnost „zastavit se a všimnout si”, ať už půjde o lekce jemné nebo dynamické, v každé má zjemnění pozornosti své místo. Poslední roky se intenzivněji věnuji i stravě z pohledu ajurvédy a toho jak ovlivňuje naše fyzická i emoční těla.

Miluji cestování, přírodu, klid, volnost, lidi a jejich příběhy.

Setkat se se mnou můžete v Brněnském studiu Yoga Place nebo na eventech a pobytech.

Kontakty: andrea@yoga-place.cz

Web studia: www.yoga-place.cz

Termín pobytu

 • 2 dny / 2 noci v místě
 • Termín pobytu: 18. 8. – 20. 8. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování na 2 noci
 • polopenze
 • jógový program
 • 1h bazén + vířivka
 • sál na cvičení
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.