ČR

JÓGA VÍKEND NA VYSOČINĚ – KVĚTEN 2024 s Nikolou Odvárkovou

5.590 Kč
osoba

Popis zájezdu

Jarní víkend s jógou na Vysočině s lektorkou Nikolou Odvárkovou.
Uprostřed lesa se nachází hotel, kde nenajdete téměř žádný signal, za to 100% napojení na okolní přírodu a lesy. Využijte tuto možnost načerpat nové síly a naladit se na sebe sama.

To vše umocní jóga lekce v dřevěném sále a pokud zrovna nebudete někde na procházce, můžete využít možnost detoxikovat své tělo v krásné cedrové sauně přímo u rybníka.

CO VÁS ČEKÁ?
 • víkend s jógou na Vysočině
 • ubytování v Reset hotelu Kouty
 • jóga program s lektorkou Nikolou Odvárkovou
 • snídaně v ceně (obědy ala carte, vegetariánské večeře – za příplatek)
 • možnost saunování za příplatek na místě
PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?
 • pro jógové nováčky i pokročilé v józe
 • pro ty, kteří potřebují ze svého těla propustit nahromaděný stres a tenzi nebo si jen chtějí odpočinout od každodenních povinností a načerpat novou energii
 • pro osoby starší 12 let, muže, ženy, páry, známé i jednotlivce, kteří nemají s kým vyrazit
JÓGA LEKCE

V jarním období nás mnohdy dostihne únava. Tělo je zatuhlé po dlouhé zimě, energie kolísá z nedostatku slunce a naše duše potřebuje vyživit. V prostředí mezi lesem na krásné Vysočině budeme mít možnost se zhluboka nadýchnout čerstvého vzduchu, rozhýbat naše tělo, energetické dráhy v něm, odložit to, co už nepotřebujeme a soustředit se na to, co si přejeme.

Protože kam jde naše pozornost, tam proudí energie.

 • Pátek  18:00 – 19:00 Vinyasa flow yoga pro uvolnění, protažení a napojení se na dech
 • Sobota  7:30-9:00 Ranní jóga na vlně dechu
 • Sobota 17:30 – 19:00 Prodloužená lekce yin yogy s pránájámou a závěrečnou meditací
 • Neděle  7:30-9:00 Ranní jóga na vlně dechu

Minimální počet účastníků: 13 osob

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel je situován v lesním areálu o velikosti 10 hektarů s vlastním rybníkem o rozloze 2,5 hektaru, v malebném údolí na úpatí vrchu Melechov. V těsné blízkosti chatek protéká potok, který napájí pstruhový rybník s jednou z nejčistších vod v Česku.

V areálu hotelu jsou Vám plně k dispozici dva tenisové kurty s umělým povrchem, dětské hřiště, trampolína, beachvolejbalový kurt, posilovna, ping-pong a sauna. Naši malí hosté mají k dispozici dětské hřiště a trampolínu. Pár set metrů od hotelu se v obci Kouty nachází soukromý rybářský revír – rybník Homole. Ulovit zde můžete pstruha, kapra, ale i candáta nebo sumce. Povolenky lze po předchozí dohodě vyzvednout na recepci hotelu.

V ubytování není téměř žádný signál. Využijte tuto možnost k odpojení se od moderních technologií a napojení se na sebe sama.

POKOJE

Hotel disponuje 22 pokoji s vlastním sociálním zařízením. Nabízíme tak příjemný nocleh na 56 lůžkách včetně přistýlek.

Hotel Kouty se nachází ve vlastním desetihektarovém přírodním areálu s jedním z nejčistších rybníků v oblasti a je obklopený opravdu krásným koutem panenské přírody. Malebnému údolí s potokem, rybníky, pastvinami a políčky kraluje vrch Melechov (715 m), pokrytý mohutným lesním masivem s mnoha magickými místy a prastarou energií, kterou zde využívali už staří Keltové. Čisté okolní prostředí – slunce, voda, vzduch, skály, louky a lesy – vše ve spojení s magií přírody – nabízí ideální podmínky pro odpočinek a regeneraci sil fyzických i duševních.

 • Areal nabizí 100 000 m² klidu a volně navazuje na okolní lesy a louky.
 • Hotel je obklopen lesy, loukami a pstruhovým rybníkem.
 • V okolí nejsou žádné rušné silnice.

Pro jóga víkend jsme pro Vás připravili ubytování ve dvoulůžkových pokojích.

STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je snídaně. Pro obědy a večeře je možné využít nabídku hotelové restaurace:

https://www.hotelkouty.cz/restaurace/

Obědy budou zajišťovány ala carte. Večeře jsou za příplatek, budou tvořeny jednotným vegetariánským menu pro zachování odlehčené stravy a téma víkendu.

„Milujeme jídlo, nejraději vaříme z kvalitních, lokálních a bio surovin.

Vaříme z kvalitních, nejraději lokálních a nejlépe z bio surovin. Jsme otevření všem nejrůznějším kuchyním a způsobům přípravy pokrmů. V naší nabídce najdete i jídla připravovaná na ohni, zdravá, vegetariánská, či veganská. Zastoupení zde má nejenom česká, ale i světová kuchyně.

Snídaně jsou obvykle podávány formou švédského stolu, obědy a večeře formou menu. Inspirujeme se sezónními čerstvými surovinami a přizpůsobujeme jim menu restaurace.“

SAUNA

Sauna provoněná cedrem, pohupující se na hladině s výhledem do kouzelné přírody. Užijte si pravou finskou saunu, relaxaci pod širým nebem na čerstvém vzduchu  ve finském stylu.

Netradiční design cedrové sauny zaujme  na první pohled. Sauna se tiš pohupuje na hladině  a nabízí svým návštěvníkům útočiště, kde si mohou odpočinout a znovu se spojit s přírodou. Velká prosklená okna vytváří další spojení s venkovním prostředím, poskytují úžasný výhled na vodní hladinu a nabízí místo k rozjímání a relaxaci.

Vůně cedru předčí všechny éterické oleje a  bude Vás provázet ještě dlouho po saunování.

Netradiční design sauny

Vnitřní prostor sauny tvoří prohřívárna s kapacitou až pro dvanáct osob, odpočívárna, ochlazovací sprcha, malá šatna s úložným prostorem na odkládání menších věcí. Teplota v sauně se pohybuje od 80 do 95°C a vlhkost je 10-20%.

Z paluby se po schodišti dostanete na střechu, která slouží pro venkovní relaxaci a vyhřívání se na slunci. A nepostradatelné jsou také schůdky do rybníku.

V současné době ještě není na plovoucí sauně zajištěna kapacita pro převlékání a hygienu před saunou. K těmto účelům prosím využívejte sprchy, toalety a převlékárnu u Hotelu Kouty. Veškeré informace Vám budou poskytnuty na recepci hotelu při rezervaci a vyzvedávání osušek a prostěradel.

Pro skupiny osob lze objednat privátní program Saunování a péče o tělo. Na co se můžete těšit?

Propojení účinků sauny s péčí o tělo i duši. Tři hodiny relaxace při saunových ceremoniálech, peelingy propojené s přírodní energií a vůní vykuřovadel a éterických olejů. Na závěr se můžete těšit na muzikoterapii.

Používáme pouze za studena lisované přírodní oleje, přírodní éterické oleje, jíly a místní byliny. V Čechách je saunování zatím v začátcích, ale obliba tohoto zdravého způsobu života a relaxace stále roste.

Prohlédněte si balíčky saunování v našem ceníku zde.

AKTIVITY

V areálu hotelu jsou Vám plně k dispozici dva tenisové kurty s umělým povrchem, dětské hřiště, trampolína, beachvolejbalový kurt, posilovna, ping-pong a sauna. Naši malí hosté mají k dispozici dětské hřiště a trampolínu. Pár set metrů od hotelu se v obci Kouty nachází soukromý rybářský revír – rybník Homole. Ulovit zde můžete pstruha, kapra, ale i candáta nebo sumce. Povolenky lze po předchozí dohodě vyzvednout na recepci hotelu.

Více informací na webu:

https://www.hotelkouty.cz/aktivity/

Check in: od 14:00

Check out: do 10:00

V případě zájmu o rezervaci nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 5 590 Kč / osoba / pobyt 

CENA v jednolůžkovém pokoji: +1000 Kč

třílůžkový pokoj sleva: -600 Kč/za celý pokoj / 200 Kč / os. ve třílůžkovém pokoji

Cena zahrnuje: 2 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, snídaně, jógový program (viz záložka Popis), pronájem sálu na cvičení

Minimální počet účastníků: 13 platících osob + lektor

Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 3000 Kč / os., doplatek 2 měsíce před odjezdem.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Nikola Odvárková

Jóga mne vrací do nejkrásnějších míst na planetě. Na druhé straně světa. I tady u nás doma. Byla se mnou vždy a všude. Když při praxi zavřu oči, téměř vždy mne má mysl vezme zpět na místa, kde jsem nechala část sebe. Nebo které nechalo část sebe ve mě.

Vracím se na rušnou uličku na Srí Lance, kde je to stejný počet kroků na pláž, jako do mé oblíbené kavárny. Na cestu, po níž jsem na kole jezdila skrze resort ve Vietnamu. Na útes na Bali, ze kterého jsme sledovali surfaře. Na pláž na Rhodosu, kde byly tak jemné vlny, že skoro nebyly slyšet. Do nejkrásnější yoga shaly na Filipínách s dechberoucím výhledem (doslova, na vrcholek ostrůvku, kde se nacházela, vedly desítky schodů!) na okolní ostrovy. Nebo na Maltu, kde jsem ráno cvičila za zvuků mečících koz od sousedů ..

a tak se těším, kam mě zanese dál.

Ze všeho nejradši ale mám, když mne zanese zpátky k sobě. Protože to je to, co nejvíc potřebujeme, když se snažíme vybalancovat pracovní a osobní život a zároveň jít za svými sny.

Mou radostí a vášní jsou koně, proto mi dělá obrovskou radost náš projekt Jóga mezi koňmi

Jaké pobyty nás společně čekají?

22. 9. – 24. 9. 2023 Víkendový pobyt Jóga mezi koňmi

8. 12. – 10. 12. 2023 Jóga víkend v Amenity resortu Špindlerův Mlýn

3. 5. – 5. 5. 2024 Jarní jóga víkend v hotelu Kouty 

Na jakých pobytech jsme se již společně mohli potkat?

8. 9. – 10. 9. 2023 Víkendový pobyt Jóga mezi koňmi

4. 8. – 6. 8. 2023 Jóga víkend v Krásné Samotě

16. 6. – 18. 6. 2023 Víkendový pobyt Jóga mezi koňmi

3. 6. – 10. 6. 2023 Yoga retreat na Gran Canarii

19. 5. – 21. 5. 2023 Víkendový pobyt Jóga mezi koňmi

21. 4. – 23. 4. 2023 Jóga víkend v Orlických horách

23. 9. – 25. 9. 2022 Víkendový pobyt Jóga mezi koňmi

2. 9. – 4. 9. 2022 Víkendový pobyt Jóga mezi koňmi

20. 5. – 22. 5. 2022 Víkendový pobyt Jóga mezi koňmi

22. 10. – 24. 10. 2021 Víkendový pobyt Jóga mezi koňmi

Photo by: Pavla Plíhalová

Termín pobytu

 • 3 dny / 2 noci v místě
 • Termín pobytu: 3. 5. – 5. 5. 2024

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování na 2 noci
 • snídaně
 • jógový program
 • pronájem sálu na cvičení
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.