ČR

VOŇAVÝ JÓGA VÍKEND V BOHEMIAN COTTAGE – ZÁŘÍ 2022 s Danou Beierovou

4.690 Kč
osoba

Popis zájezdu

Babí léto v překrásném Bohemian Cottage v Českém Švýcarsku.

Místo, kde Vás hned po příjezdu přivítá klid a vstřícní majitelé, kteří se postarají, abyste se celý víkend cítili jako v bavlnce.

V ubytování je naprosto vše pro aktivní i pasivní odpočinek – lekce jógy budou probíhat ve vybaveném sále na cvičení, po kterém budou připravené snídaně a večeře. V průběhu dne můžete odpočívat ve wellness nebo si naplánovat výlet na jednu z okolních atraktivit.

CO VÁS ČEKÁ? 

 • jóga víkend v krásném prostředí ubytování Bohemian Cottage
 • nádherná příroda
 • lekce jógy s Danou Beierovou
 • polopenze připravovaná s láskou

JÓGA PROGRAM

Příjezd v pátek od 15 hod

Tento prodloužený víkend věnujeme především sami sobě.

Hlavním tématem našeho programu bude „transformace“. Určitou formu přerodu zažíváme v tomto období, jak na vnější, tak na vnitřní úrovni. Končí letní dovolené a volnější režim, vracíme se zpět k pracovním povinnostem i stabilnějšímu režimu. Mění se počasí od teplého k chladnějšímu, kvůli tomu obměňujeme šatník i stravování. Pro mnohé z nás je začátek září novým začátkem, stejně důležitý jako nový rok. Uklízíme si nejen doma, ale i v hlavě a chceme začít s čistým štítem. Jinak. Lépe.

Součástí programu bude nejen ásanová praxe ve stylu vinyasa flow jógy, ale i dechové techniky a meditace. Lekce jsou od úrovně mírně pokročilí (nedoporučujeme pro začátečníky nebo těhotné).

Během dne bude čas na procházky v okolní přírodě, malé výlety, lenošení v houpací síti či relax ve finské sauně.

Pátek 18:30 – 19:30 večerní praxe – „jednoduchá a silná zároveň“

Sobota 8:00 – 9:15 ranní praxe – „přijmi zodpovědnost za svoje štěstí“

Sobota 17:30 – 18:30 večerní praxe – „nauč se odpočívat“

Neděle 8:00 – 9:15 ranní praxe – „najdi rovnováhu nejen na podložce“

poté společný brunch a v 10 hod check out

 

Změny v programu vyhrazeny.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Tento jóga víkend doporučujeme všem, kteří vyhledávají aktivní i pasivní odpočinek. Víkend s jógou je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií, pro začátečníky i pokročilé.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Vítejte na místě s jedinečnou atmosférou! Zastavte se, rozhlédněte se, nadechněte se….a taky vydechněte…Tady tvoříme autentický prostor k odpočinku, obnově sil a vzniku nových vizí. Věříme v soulad, jednoduchost, vyváženost a eleganci. Inspirací je nám příroda, umění a otevřené oči pro nevšední krásu každého dne. Záleží nám na Vaší spokojenosti, záleží nám na Vás!

O zahradě „Když se venku vytváří nálada“
Chovejte se v naší zahradě jako doma. Lenošte v houpacích sítích,  zkoumejte kaskádovou kořenovou čističku, poseďte na kamenné terase s grilem, relaxujte na dřevěné terase s výhledem do krajiny, osvěžte se v přírodním jezírku, přivoňte si k bylinkové zahrádce, projděte se bosí, ztište se, čtěte si básně, radujte se, zacvičte si, lehněte si do trávy, zajděte do lesa…a v noci pozorujte hvězdnou oblohu.

Eco je náš životní styl. Celé stavení má vlastní hlubinný vrt na vodu a kořenovou čistírnu odpadních vod, zahradničíme v souladu s ekologickým přístupem, tvoříme postupně vlastníma rukama, pěstujeme  léčivé rostliny, které zpracováváme do čajů a během kurzů učíme, jak s bylinami zacházet, zpracovávat je a používat jako domácí lékárničku. Používáme ekologické čistící a úklidové prostředky, třídíme odpad, kompostujeme, šetříme přírodní zdroje.
Žijeme moderně a šetrně k přírodě zároveň.

POPIS POKOJŮ

Cottage je rozdělena na přízemí, 1.patro a půdu (mezonet).
Ve společném přízemí je šatna, chodba s posezením u krbu,  sál na jógu a kurzy (35m2), 2x toalety, jídelna s kuchynírelaxační a wellness zóna.
V 1.patře se nachází 5 pokojů rozdělených do apartmánů s celkovým počtem 17 lůžek.

Mezonet apartmán II.

Kapacita: 4 lůžka

Popis: Menší apartmán. Obývací část s vybaveným kuchyňským koutem, posezením u stolu, komoda. Koupelna, sprchový kout, wc. Samostatná ložnice s manželskou postelí a dvěma jednolůžky se nachází nahoře v půdním prostoru. Vzhledem k mlynářským schodům do ložnice zvažte pobyt s velmi malými dětmi (schody máme zabezpečeny vrátky).

Foto ZDE

Mezonet apartmán I.

Kapacita: 4 lůžka

Popis: Menší apartmán. Obývací část s vybaveným kuchyňským koutem, posezením u stolu, komoda. Koupelna, sprchový kout, wc. Samostatná ložnice s manželskou postelí a dvěma jednolůžky se nachází nahoře v půdním prostoru. Vzhledem k mlynářským schodům do ložnice zvažte pobyt s velmi malými dětmi (schody máme zabezpečeny vrátky).

Foto ZDE

Velký apartmán

Kapacita: 6 lůžek, rozděleno do 2 ložnic, v každé ložnice je manželská postel a jednolůžková postel

Popis: Bydlete pohodlně v našem největším apartmánu, který má dvě oddělené ložnice se zkoseným stropem, v každé je manželská postel a jedno lůžko (celkem 6 míst), střešní okno s výhledem na nebe a indiánský lapač snů pro vaše příjemné snění.. V prostorné obývací části s vybaveným kuchyňským koutem si můžete posedět u velikého stolu či v křesle, odložit cokoli do prostorné komody. Samostatná koupelna je se sprchovým koutem, wc.

Foto ZDE

Balkón apartmán

Kapacita: 3 lůžka, 1 ložnice

Popis: Zajímavě řešený prostor s možností vyjít přímo z ložnice na terasu. Oddělená ložnice má tři lůžka. Obývací část je s vybaveným kuchyňským koutem, příjemným posezením u stolu, komodou a samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a wc.

Foto ZDE

______

Celý penzion je nekuřácký

Záměrně nemáme wifi, nechceme vás od světa odpojit, ale naopak na ten skutečný připojit

Domácí mazlíčky nechte, prosím, doma

V ceně ubytování jsou lůžkoviny a ručníky

V den příjezdu se můžete ubytovat od 15:00 (jsme rádi, pokud nám dáte vědět přibližný čas)

V den odjezdu prosíme o uvolnění pokoje do 10:00

STRAVOVÁNÍ

Pro víkendový pobyt s jógou pro Vás budou připravené snídaně a večeře, které budou probíhat vždy po lekcích jógy.

K dispozici budeme mít společnou kuchyň k posezení, relaxační místnost a zahradu, velký gril, terasu a koupací jezírko-přírodní biotop. V kuchyni je k dispozici samoobslužný bar: čaje z naší zahrady, caro, turecká káva v rámci pobytu zdarma. Kvalitní Nespresso a luxusní čaje 30,- regionální pivo, cider, vína dle ceníku – hradí se na místě.

WELLNESS

Privátní wellness za příplatek – hradí se na místě:

Milujete pravou finskou saunu? Kapacita 6 osob. Teplota 90C. Sauna – 250 Kč / osobu / 1 použití (min. 3 platící na jeden cyklus) včetně  celé relaxační zóny osušek a prostěradel.

Vířivka (jacuzzi) až pro 4 osoby. Teplota 37C. Cena 1200,- na víkend jednorázově – dělí si mezi sebou ti, kdo ji používají, cena včetně  celé relaxační zóny osušek a prostěradel.

Relaxace v přírodě je styl, který u nás zažijete. Oblíbili jsme si horkou lázeň v koupacím sudu (hottube), Teplota 37-40C. Kapacita  6 osob, nutné objednat týden předem, cena 1300 Kč. V provozu pouze v zimě.

Biotop
Celý rok nabízíme osvěžení v přírodním koupacím jezírku na zahradě.  Vstup zdarma. Nejlepší relaxací je však zpěv ptáků a pohled do krajiny, který je z jakéhokoliv okna či terasy na Bohemian Cottage doslova famózní!

Možnost objednání masáží – nutné objednat předem na tomto kontaktu: Mgr. Kateřina Hrazdírová,  +420605541023

Více informací o masážích ZDE

(Služby wellness nabízíme pouze našim hostům. Rezervace privátního wellness během pobytu na vstupní tabuli u wellnessu.)

Výlety nebo kurzy nordic walking a chůze na sněžnicích s Alešem, cena od 2000,-, také je potřeba předem dohodnout.

HODNOCENÍ CK

Krásné menší ubytování, pronajímané vždy jen pro naše skupiny v srdci Českého Švýcarska. Krásná příroda, vřelí majitelé a útulné ubytování s možností wellness zajistí maximální prožitek z celého pobytu.

TIP PRO VÁS:

Na jóga pobyt je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Bezpečnost: Každý ubytovaný nese zodpovědnost za splnění aktuálních požadavků vlády ČR, která se týkají covidových opatření.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 4.690 Kč / osoba

Cena zahrnuje: 2 noci ubytování, polopenze, jóga program, pronájem sálu na cvičení

Minimální počet účastníků: 12 osob + lektorka

Pro závaznou rezervaci se hradí celková částka pobytu.

Na místě se po příjezdu hradí rekreační poplatek 40 Kč / os. / pobyt

Check-in od 14 hod

Check-out do 10 hod

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: DANA BEIEROVÁ

Dana Beierová – lektorka vinyasa flow a slow flow jógy.

Dana se józe věnuje přes 17 let. Ve svých lekcích propojuje dynamickou vinyasu s prvky terapie, soustředí se na sladění dechu s pohybem, nalézání vnitřního klidu a ukotvení se v přítomném okamžiku. Lekce mohou být silné i jemné, fyzicky náročné i odpočinkové, podle potřeby a záměru praktikujících. Jsou určené pro všechny – ať dlouhodobě praktikující, tak úplné začátečníky. Díky svým bohatým zkušenostem vás provede lekcí s lehkostí a přiměřeností. Jejím záměrem je pomoci svým studentům v sobě objevit vnitřní sílu a nadhled. Najít sám sebe.

Dana vystudovala učitelský kurz v USA pod vedením mezinárodně uznávaného učitele Maxe Stroma, který je dodnes pro ni velkou inspirací na podložce i v každodenním životě. Později studovala 300hodinový Svastha Yoga Therapy Program s Ganeshem Mohanem. Lektorování se věnuje více jak 10 let a od roku 2013 vede Jóga studio Poděbrady.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Termín pobytu

 • 3 dny / 2 noci v místě
 • Termín pobytu: 9. 9. – 11. 9. 2022

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování na 2 noci
 • polopenze
 • jógový program
 • možnost wellness (za příplatek)
 • pronájem sálu na cvičení
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.