ČR

Víkendový jóga pobyt „Jak rozzářit svůj obličej a tělo“ v resortu Amenity Lipno – květen 2022 s Juditou Berkovou a Marcelou Windsor-Topolskou

6.290 Kč
osoba

Popis zájezdu

Amenity Lipno – Ráj pro sport i odpočinek

Lipno je oblíbená turistická destinace. A to nejen pro rodiny s dětmi, které se tu dokáží zabavit za každého počasí. Návštěvníky láká velká spousta turistických cílů v okolí i neuvěřitelně dlouhá cyklostezka kolem Lipenské přehrady, která je vhodná snad pro všechny druhy sportů. Lipno je ideálním místem pro několikadenní pobyty i v zimě. Lyžaře všech kategorií uspokojí hned tři skiareály v blízkém okolí.

CO VÁS ČEKÁ?
 • jóga víkend u Lipenské přehrady
 • načerpání energie
 • krásné ubytování
 • polopenze v ceně
 • praxe jógy s Juditou Berkovou
 • obličejová jóga s Marcelou Windsor-Topolskou
 • wellness a bazén v ceně!
PRO KOHO JE JÓGA POBYT VHODNÝ?
 • pro začátečníky i pokročilé v józe
 • pro všechny, kdo si rád rozšíří obzory
 • pro osoby starší 16 let, muže, ženy, páry i známé i jednotlivce, kteří nemají s kým vyrazit

PROGRAM:

Pátek
18:00 – 19:00 Večerní jóga prozáření těla a mysli (Judita)
Večeře
20:30 – 21:30 Zářivá rozcvička obličeje a první cviky obličejové sestavy (Marcela)

Sobota
8:00 – 9:00 Ranní jóga rozproudění energie v těle a v mysli (Judita)

11:00 – 12:30 FACE ROUTINE a FACELIFT MINDSET (Marcela)

18:00 – 19:00 Večerní jóga a meditace utišení neklidu v mysli a prozáření vědomí přítomnosti (Judita)
20:30 – 21:30 Zářivý krk a dekolt a zářivý obličej (Marcela)

Neděle
8:00 – 9:00 Ranní světelná jóga plná jemnosti (Judita)

Snídaně

do 10:30 check-out a opuštění pokojů
10:30 – 11:30 Masáže obličeje a opakování celé obličejové sestavy (Marcela)

OBSAH : 
 • FACELIFT JÓGA
 • ZÁŘIVÁ ROZCVIČKA OBLIČEJE
 • ZÁŘIVÝ KRK a DEKOLT
 • ZÁŘIVÝ OBLIČEJ
 • FACE ROUTINE
 • FACELIFT MINDSET
 • AFIRMACE
 • TIPY a DOPORUČENÍ
 • JÓGA PROZÁŘENÍ TĚLA
 • MEDITACE PROZÁŘENÍ MYSLI
 • JÓGA ROZPROUDĚNÍ ENERGIE V TĚLE

K OBLIČEJOVÉ JÓZE: Téma pobytu: 

JAK ROZZÁŘIT SVŮJ OBLIČEJ

Obličejová jóga podporuje přirozené omlazení obličeje pro zářivý vzhled, je vhodná pro všechny a její kouzlo můžete vědomě podporovat každý den.

Seznámíte se obličejovou jógou, poznáte jak zlepšit postavení krční páteře, naučíte se cviky pro zpomalení stárnutí a zjemnění vrásek.

Zaměříme se na:

CVIKY – pravidelné cvičení vhodných cviků FACELIFT JÓGY včetně krční páteře pro dlouhodobý efekt.

FACE ROUTINE  – denní rutina a hydratace, ruční masáže, které mají blahodárné účinky pro detoxikaci, zmírnění otoků, zjemnění vrásek a uvolnění přepětí, zejména v oblasti čela a krku.

MINDSET – vychází z filosofie jógy, je založen na vědomé relaxaci a vizualizaci. Vědomím dechem dochází k detoxikaci toxinů v těle, díky vyrovnání jemnohmotné energie. Mind set je obohacený o AFIRMACE – Miluji svůj obličej.

Věřím že, si ji i Vy zamilujete pro její benefity a viditelný efekt

Těším se na Vás, Marci

edf

  Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

  U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit

  POPIS UBYTOVÁNÍ

  Moderně vybavené hotelové pokoje, vyhřívaný krytý bazén a servis čtyřhvězdičkového hotelu.

  POKOJE

  Pro jógový víkend máme v rezervaci dvoulůžkové pokoje.

  Moderní dvoulůžkový pokoj s balkonem. V tomto pokoji nelze ubytovat domácí mazlíčky.

  Vybavení: koupelna se sprchou, WC, fén, župan, přezůvky, satelitní TV s rádiem a budíkem, minibar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, čajový a kávový set, bezpečnostní schránka, telefon

  Cena zahrnuje: 1 parkovací místo zdarma (další za poplatek), Wi-Fi, snídaně formou bufetu, vstup do bazénu neomezený

  RESTAURACE

  Restaurace Blue Lipno

  Nekuřácká restaurace s krbem, bowlingem, dětským koutkem a prostornou venkovní terasou s výhledem na Lipno. Ochutnejte speciality regionální kuchyně a čerstvá polední menu laděná podle ročních období a sezónních surovin od místních dodavatelů. Speciality domácí i mezinárodní kuchyně, grilované pokrmy i jídla pro vegetariány. Nahlédněte do naší nabídky a přijďte si k nám pochutnat na kvalitních surovinách od místních dodavatelů. Součástí restaurace je sezónní zimní zahrada s kapacitou 80 osob. Den provoní vůní grilovaného masa a večer se mění na místo pro dlouhé debaty u skleničky dobrého vína.

  AKTIVITY

  Bowling

  Rodinná oslava nebo dobře strávené odpoledne? Zahrajte si bowling, který je součástí naší restaurace. K dispozici jsou 4 dráhy se systémem QUBICA AFM, které je možné upravit i pro nejmenší hráče.

  Naše bowlingové dráhy jsou jediné v okolí, doporučujeme vám proto si předem udělat rezervaci.

  Otevírací doba
  Po–Ne 11:00–22:00

  Rezervovat na tel. (+420) 380 731 780

  Cena – 390,- Kč / 1 hod.

  RY:BAR

  Náš volnočasový areál, který se nachází jen pár minut pěší chůze od našeho resortu, je určený všem milovníkům sportu, dobrého jídla i odpočinku. Najdete u nás vlek na wakeboard a vodní lyžování, vodní atrakce pro děti, půjčovnu her a bistro podávající rybí speciality a osvěžující nápoje. Areál je provozu jen v letních měsících.

  Stezka korunami stromů

  Vypravte se na stezku korunami stromů. Čeká vás vyhlídka na lipenské jezero, šumavskou přírodu a za dobrého počasí i na vrcholky rakouských Alp. Součástí stezky jsou naučné prvky, adrenalinové sekce pro děti a nejdelší suchý tobogán v České republice. Stezka je v provozu i v zimě.

  Adventure park

  V lesíku kousek od Černé v Pošumaví na vás čeká pořádná porce zábavy a adrenalinu. Vyberte si z celkem pěti různých tras. Některé jen otestují vaši připravenost, ke zdolání jiných budete muset zapojit svaly i hlavu. Otevřeno denně od 10 do 18 hodin.

  Floutrejl rodinná terenní cyklotrasa

  Vyzkoušejte novou 5 km dlouhou, lesem vedenou cyklotrasu speciálně navrženou pro bezpečnou jízdu na horském kole. Sjezd bez problému zvládnou i menší děti.

  Cyklo a in-line stezka

  Baví vás jízda na kole nebo kolečkových bruslích? Jezerní cyklo a in-line stezka s perfektním povrchem vede z Lipna nad Vltavou až do Frymburku. Trasa dlouhá 19 kilometrů kopíruje levý břeh Lipna a nabízí nádherné výhledy na jezero, pestré houpačky, zatáčky, krátká stoupání a bezpečné malé sjezdy.

  Království lesa

  Království lesa je zasvěceno hrám, dovádění a zdokonalování pohybových schopností. Bez ohledu na věk. Připravte si proto dostatek energie na desítky fantastických atrakcí.

  Bobová dráha Lipno

  Toužíte-li po zábavě a adrenalinu, pak určitě nesmíte vynecht bobovou dráhu na Lipně. Měří 1km, pyšní se 21 zatáčkami, 2 tunely a terénními zlomy. Dolů jedete korytem na speciálních bobech, kde si sami regulujete rychlost pomocí páky.

  Hrad Rožmberk

  Hrad Rožmberk patří mezi nejstarší hrady v České republice. První zmínka pochází z roku 1250. Jedná původně o komplex dvou hradů, z nichž se do dnes zachovala jen kamenná hláska zvaná Jakobínka. Z vyhlídky se pokocháte pohledem na romantickou okolní krajinu. Hrad je otevřen celoročně.

  Poštovní muzeum

  V areálu známého gotického kláštera vás přivítá rozsáhlá expozice dějin poštovnictví v Čechách, na Moravě a ve Slezsku od roku 1526 do současnosti. Největší sbírka kočárů a vozů z 19. století, historické poštovní stejnokroje a mnoho dalšího.
  Otevřeno je pouze do října.

  Výlety na nafukovacích paddleboardech, kánoích a raftech

  Poznejte krásy Českého Krumlova na plavbě po Vltavě. Vydejte se po vlastní ose, nebo se zkušeným instruktorem, případně si nechte dovést plavidlo na vámi zvolené místo. Zábava může začít.

  TIP PRO VÁS:

  Na jóga pobyt je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

  Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

  U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

  Informace, rezervace:
  Ing. Nikola Odvárková
  www.VillasResorts.cz
  tel. +420 702 047 307
  email: odvarkova@villasresorts.cz

  Ceník

  CENA: 6.290 Kč / osoba / pobyt 

  Cena zahrnuje: 2 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji, polopenze, jógový program, wellness 60min/den, neomezený vstup do bazénu, pronájem sálu na cvičení.

  Jednolůžkový pokoj není v nabídce.

  Minimální počet účastníků: 19 platících osob

  Pro závaznou rezervaci se hradí celková částka pobytu.

   

  Lektor

  O LEKTORECH: JUDITA BERKOVÁ & MARCELA WINDSOR-TOPOLSKÁ

  Lektorka: Judita Berková

  • Autorka knihy Poselství ásan
  • Jógová praxe od roku 2010
  • Vyučuje jógu od roku 2014
  • Instruktorské vzdělání (700 hodin)
  • Vytvořila program Jóga pro neslyšící
  • Pořádá jógové pobyty po celém světě
  • Navrhuje vlastí jógové oblečení (jógové šaty)
  • Od září 2018 tříleté studium UČITEL JÓGY PRVNÍ TŘÍDY = nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou

  Autorka knihy Poselství ásan. Jógu praktikuje od roku 2010 a od roku 2014 ji vyučuje. Učí jógu v Praze, pořádá jógové zájezdy po celém světě, je autorkou jógových programů a navrhuje svoje vlastní jógové oblečení – JÓGOVÉ ŠATY. Je autorkou knihy POSELSTVÍ ÁSAN, která vyšla v říjnu 2019. Dále je autorkou jógového programu 10 DNÍ S JÓGOU, meditačního přístupu k ásanam v jógovém kurzu POSELSTVÍ ÁSAN, meditačního balíčku MEDITACE BOJOVNÍKA a TANEČNÍ MEDITACE 4 ARCHETYPŮ ŽENSTVÍ. Od září 2018 nastoupila tříleté studium UČITELE JÓGY PRVNÍ TŘÍDY, což je nejvyšší mezinárodní jógové oprávnění vydané Univerzitou Karlovou. Je spoluzakladatelkou projektů La Que Sabe, který pořádá celodenní tanečení a jógová setkání a podporuje ženy v přijetí vlastního těla a ženskosti. Judita spolupracuje na dalších projektech jako Přirozená antikoncepce, vědomé milování a Cesta Extáze, které se zaměřují na moudrost lidského těla.

  Moc se na Vás těším!

  Judita Berková

  www.yogalifehappylife.cz

  judita@yogalifehappylife.cz

  petra@yogalifehappylife.cz

  JÓGOVÉ ŠATY

  www.milujemejogu.cz

   

  MARCELA WINDSOR-TOPOLSKÁ

  Marci Windsor Topolská

  Lektorka Jógy, Osobní průvodkyně, Poselkyně, Multipotencialistka

  • S Jógou se seznámila v roce 2004, kdy systematicky a prožitkově 5 let studovala Astrologii, Archetypální Tarot a Aurarelax školu.
  • V roce 2010 dokončila studium ZTV a stala se lektorkou zdravotního cvičení a jógy se zaměřením na úplné jógové i pohybové začátečníky.
  • Vede pravidelné lekce a kurzy Daflex Jógy a Hatha Jógy.
  • Svou praxi si neustále prohlubuje sebevzděláním a praktikuje pránájámu, meditaci a sebehovory pro duševní pohodu.
  • Před několika lety objevila obličejovou jógu, kterou si začala cvičit ze zvědavosti pro sebe a nadchlo ji to táák, že si ji na začátku roku 2021 certifikovala a vytvořila vlastní program FACELIFT JÓGU, kde propojuje to nejlepší z obličejové jógy a hatha jógy.
  • Poskytuje on-line konzultace  Hvězdný PLÁN tvé DUŠE.
  • Její koníčky jsou grafika, bytový design, feng-shuej, telestezie a biotronika.
  • Marci je poselkyně, ta která nese zprávu.

  Aktivity v letech 2008 – 2021:

  V roce 2008 absolvovala masérský kurz a po prohloubení znalostí spoušťových bodu (Trigger Points) se specializovala na myofasciální terapie.

  2012-2014 – Vytvořila pro tvůrkyni DAFLEX SYSTÉMU, Daflex Jógu, kde integrovala rehabilitační pomůcku do systému jógy s využitím při pohybovém omezení a přetížení, bederní páteře a dolních končetin. Lekce daflex jógy vede ve svém studiu do současnosti.

  V letech 2012-2019 organizovala celkem 11 ročníku FESTIVAL ZDRAVÍ v Krnově, kde účinkovali přednášející a lektoři z celé ČR i zahraničí.

  Pořádala 4 Ročníky originální sportovní soutěže ZLATÝ DESETIBOJ KRNOV, kde se utkala 5-ti členná družstva v 10ti netradičních disciplínách.

  Založila spolek ROZKVĚT ZDRAVÍ, který byl pořadatelem mnoha akcí, přednášek a pobytů. Nyní se připravuje na on-line vzdělávání a poselství.

  Nyní pracuje na projektech pro nové webové stránky, má rozepsanou knihu My Wisdom Tarot, jako poselství moudrosti a Bláznova proroctví pro Duši na cestě do svého středu.

  www.yogakrnov.cz

  facebook: @jogakrnov

  instagram: @yogakrnov

  Termín pobytu

  • 3 dny / 2 noci v místě
  • Termín pobytu: 13. 5. – 15. 5. 2022

  Cena na osobu zahrnuje

  • ubytování
  • polopenzi
  • jógový program
  • wellness 60 min/ den
  • neomezený vstup do bazénu
  • wifi, parkovné, poplatky
  • sál na cvičení
  Poradíme Vám

  Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

  PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

  odvarkova@villasresorts.cz

  +420 702 047 307

  Nezávazná poptávka

  Chráněno službou Google reCaptcha.