Španělsko - Kanárské ostrovy

JÓGA POBYT NA GRAN CANARII – ČERVEN 2023 s Nikolou Odvárkovou

30.490 Kč
osoba

Popis zájezdu

Přijměte pozvání na jógový pobyt na dalším z Kanárských ostrovů – tentokrát na nádherné Gran Canarii.

Oproti Fuerteventuře je ostrov o něco teplejší a mnohem méně na něm fouká.

Jedná se o třetí největší Kanárský ostrov sopečného původu, má krásné pláže různých barev a příjemné klima téměř po celý rok.

Bydlet budeme v ADULTS ONLY hotelu přímo u pláže s výbornými referencemi a ekologickým certifikátem. 

Praxe jógy bude probíhat na prostorné terase s výhledem na oceán.

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga zájezd za skvělou cenu s polopenzí / All inclusive a to včetně letenky v ceně pobytu!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích v ADULTS ONLY hotelu Corallium by Lopesan, který je přímo u pláže Playa de San Augustín
 • stravování formou polopenze nebo all inclusive za příplatek
 • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
 • jógový program (ranní a večerní lekce na terase hotelu)
 • velmi příjemné prostředí hotelu po rekonstrukci
 • dovolená s jógou na 3. největším Kanárském ostrově Gran Canaria

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Gran Canarii je určen pro milovníky jógy i odpočinku. Hotel nabízí krásné a klidné zázemí pro dovolenou s jógou. Užijte si čas pro sebe na pláži nebo u bazénů, společně se pak pověnujeme našemu tělu i duši při lekcích jógy. Oprostíme se od všedních starostí a stresů, poznáme nové lidi i nová místa, načerpáme energii ze slunce, oceánu i skvělého jídla.

Jste začátečník nebo naopak pokročilý v józe? Lekce budou vedené tak, aby je zvládli i začínající jogíni, těm pokročilým ráda nabídnu pokročilejší varianty.

JÓGA LEKCE

Na co se můžete v průběhu našeho pobytu těšit?

Dovolená s jógou nabízí dostatek času (nejen) pro naší společnou praxi jógy, ale také poznání nových přátel a místní kultury.

Věnovat se budeme především vinyasa józe, která plyne v rytmu našeho dechu. Zařadíme však i klidnější yinové lekce, které nám pomohou se více zastavit a ukotvit se v přítomném okamžiku.

Čeká nás 2x denně lekce a relaxace na terase hotelu, zařadíme i meditaci na pláži. Praxi pojmeme komplexně tak, abyste si z pobytu odvezli posílené, ale zároveň uvolněné tělo a s lehkostí proplout celým pobytem i návratem zpět domů.

Jeden den (většinou uprostřed pobytu) necháváme volnější pro případné skupinové výlety a také příletový a odletový den je většinou již bez praxe.

Společně také procestujeme ostrov dle nabídky fakultativních výletů, které si vybereme na místě dle vašeho zájmu.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel má oficiálně 3 hvězdičky (ale klidně bychom udělili i 4) a je velmi klidný, což je pro náš jógový pobyt velmi důležité. Hotel prošel nedávno kompletní rekonstrukcí poté, co jej koupil známý řetězec. Ten jinak vlastní obrovské hotely, tento je jeden z mála menších a proto je i krásně „vymazlený“. Hotel se nachází ve středisku San Augustín na jihu ostrova. 6 km od hotelu (zhruba hodinku pěšky nebo 10 minutek autem) se nachází známé písešné duny Dunas de Maspalomas. San Augustín je klidnější letovisko, kde najdete spíše menší hotely nebo apartmánové domy, takže je to ideální místo pro všechny hledající odpočinek a klid.

Hotel se nachází pouhých 20 min od letiště. Je zde světlá vstupní hala s recepcí, 2 restaurace, bary, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru u recepce, malý obchod a v 6. patře hotelu terasa, kadeřnictví, masáže, služby prádelny, parkoviště (placené). V subtropické zahradě jsou 2 bazény (se sladkou vodou, jeden v zimních měsících vyhřívaný), 2 jacuzzi, terasa na slunění s lehátky a slunečníky, bar u bazénu. Hotel pořádá v zahradě u bazénového baru či v lobby baru společenské večery s živou hudbou.

Pro yoga retreat jsme pro vás zarezervovali dvoulůžkové pokoje, které ještě voní novotou. Jsou krásně světlé v mořských barvách, každý z nich má balkon nebo terasu. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení.

Každý pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy (za příplatek), telefon, minibar (za poplatek), rychlovarná konvice, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (zdarma), vysoušeč vlasů, přípravky Corallium.

STRAVOVÁNÍ

V ceně jóga zájezdu je polopenze formou švédských stolů. Polopenze nezahrnuje nápoje. Polopenzi doporučujeme pro klienty, kteří si vystačí s bohatou snídaní a večeří nebo chtějí hodně jezdit na výlety a all inclusive by plně nevyužili.

V případě, že chcete mít stravování se vším všudy – doporučujeme All inclusive, které zahrnuje snídaně, obědy, večeře formou švédských stolů, snack v průběhu dne a k tomu nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Navíc i 1x večeře ala carte.

Výběr jídel je bohatý, vyberou si i klienti s různými omezeními ve stravě (vegetarián, vegan, alergie na lepek či laktózu).

V den odjezdu je posledním jídlem snídaně.

PLÁŽ

Hotel se nachází u písečné pláže Playa de San Augustín. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

DALŠÍ INFORMACE

Přibližná délka letu – 5 hod (přímý let se SmartWings Praha – Las Palmas), v ceně příruční zavazadlo 8 kg + odbavené 23 kg.

Východ slunce v červnu je okolo 6. hod ranní a západ okolo 20. hod večerní.

Cca týden před odletem bude založena WhatsApp skupinka, abychom se dopředu pozdravili a poznali, případně mohli ladit jakékoliv dotazy a přípravy před odletem.

V případě zájmu bude dopředu domluven také sraz na letišti, abychom celý proces odbavení a letu mohli absolvovat společně. Pokud nemáte dobrou angličtinu, nemusíte mít strach – navzájem si pomůžeme a navíc cestování na Kanárské ostrovy je velmi jednoduché.

Na místě pro nás již bude připraven transfer, který nás odveze až do hotelu. O naše blaho v místě se bude starat má kolegyně a průvodkyně Lucie Viková, přes kterou bude možné na místě objednat také výlety.

Nejste si jisti, zda si nechat polopenzi nebo zvolit raději All inclusive? 

– v polopenzi jsou v ceně zahrnuté švédské stoly na snídani a večeři, bez nápojů

– All inclusive zahrnuje také obědy a snack v průběhu dne, navíc všechny nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby + 1x ala carte večeře

Jsou na místě k dispozici jógové pomůcky?

– Nejsou, vezměte si prosím své vlastní. Potřebovat budete jógovou podložku, deku nebo šátek na relaxaci a případně bloček (doporučujeme ten z Decathlonu – je lehoučký).

Jsou na Kanárských ostrovech aktuálně nějaká omezení spojené s covid-19?

– Ne, v tuto chvíli se na Kanárské ostrovy cestuje zcela bez omezení, jako dříve. V tuto chvíli je povinná rouška pouze ve zdravotnických zařízeních nebo v MHD.

HODNOCENÍ CK

Chcete si užít dovolenou u moře s jógou a v klidnějším a menším hotelu? Tento hotel je ideální volbou pro milovníky odpočinku, skvělého jídla a ubytování přímo u pláže. Nachází se od centra letoviska, kde jsou nákupní možnosti. Krásná velká terasa na cvičení jógy v hotelu.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 30 490 Kč / osoba

Cena zahrnuje: letenky Praha – Gran Canaria – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování, polopenze, terasa na cvičení jógy, lekce jógy s jóga lektorkou v hotelu nebo na pláži (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Příplatek za All inclusive + 3 100 Kč (obě osoby na pokoji musí mít vždy stejný typ stravy)

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji: +3 100 Kč  (na vyžádání)

Příplatek za částečný výhled na moře: + 1 400 Kč / osoba / pobyt (musí se vždy dopředu domluvit obě osoby na pokoji)

 

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 11 dospělých osob + lektor

 

Záloha nyní: 7 000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden (platí pouze do zakoupení letenek, poté již změna jména podléhá poplatku, změna jména na letence je možná nejpozději 48 hod před odletem).

Doplatek: 3 měsíce před odjezdem (do 3. 3. 2023), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Předběžné letové řády:

03.06.2023 PRG 12,00 - LPA 16,10 hod
10.06.2023 LPA 17,10 – PRG 22,55 hod

Check in: od 14:00

Check out: do 12:00

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Nikola Odvárková

Photo by: Pavla Plíhalová

Jóga mne vrací do nejkrásnějších míst na planetě. Na druhé straně světa. I tady u nás doma. Byla se mnou vždy a všude. Když při praxi zavřu oči, téměř vždy mne má mysl vezme zpět na místa, kde jsem nechala část sebe. Nebo které nechalo část sebe ve mě.

Vracím se na rušnou uličku na Srí Lance, kde je to stejný počet kroků na pláž, jako do mé oblíbené kavárny. Na cestu, po níž jsem na kole jezdila skrze resort ve Vietnamu. Na útes na Bali, ze kterého jsme sledovali surfaře. Na pláž na Rhodosu, kde byly tak jemné vlny, že skoro nebyly slyšet. Do nejkrásnější yoga shaly na Filipínách s dechberoucím výhledem (doslova, na vrcholek ostrůvku, kde se nacházela, vedly desítky schodů!) na okolní ostrovy. Nebo na Maltu, kde jsem ráno cvičila za zvuků mečících koz od sousedů ..

a tak se těším, kam mě zanese dál.

Ze všeho nejradši ale mám, když mne zanese zpátky k sobě. Protože to je to, co nejvíc potřebujeme, když se snažíme vybalancovat pracovní a osobní život a zároveň jít za svými sny.

Mou radostí a vášní jsou koně, proto mi dělá obrovskou radost náš nový projekt Jóga mezi koňmi

Photo by: Pavla Plíhalová

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 3. 6. – 10. 6. 2023
 • Termín pobytu: 3. 6. – 10. 6. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky
 • skupinové transfery
 • ubytování v hotelu
 • polopenze
 • jógový program
 • český servis v místě
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.