Španělsko - Kanárské ostrovy

JÓGA POBYT NA TENERIFE – ŘÍJEN 2019 s Martinou Masopustovou

24.000 Kč
osoba

Popis zájezdu

Poleťte s námi za jógou k moři! Dovolená s jógou pro celou rodinu. Odpočinek na pláži, ranní a večerní lekce, možnost All inclusive a letenka v ceně!

CO VÁS ČEKÁ?

  • jóga pobyt za skvělou cenu v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu s polopenzí nebo All inclusive a to včetně letenky!
  • ubytování ve dvoulůžkových pokojích v Gran hotel Turquesa Playa
  • stravování formou polopenze – v ceně (snídaně a večeře) nebo za příplatek All inclusive (snídaně, obědy, večeře, nápoje v ceně)
  • transfer z letiště do hotelu a zpět
  • jóga program
  • cvičení jógy v parku nebo na pláži
  • rozsáhlé zahrady s bazény v hotelovém komplexu, kde můžete odpočívat a relaxovat
  • dovolená s jógou a nádherná písčitá pláž Playa Jardin přímo pod hotelem
  • informační schůzka s českou delegátkou

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Tenerife je určen pro každého, kdo by svou dovolenou u moře rád spojil s jógou a zároveň si užil pohodlí a komplexních služeb – vše pro vás zařídíme! Hotel nabízí luxusní a komfortní zázemí, kde si odpočinete od všedních starostí. Při lekcích jógy budete pečovat o své tělo i duši a novou energii můžete načerpat na krásné pláži nebo v zahradě a u bazénů.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy, muže různých věkových kategorií. Pobytu se mohou zúčastnit i děti do 2 let.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází v severní části ostrova, ve vzdálenosti cca 25 km od letiště „Los Rodeos“ a 40 km od hlavního města Santa Cruz de Tenerife. Jižní letiště „Reina Sofia“ je vzdáleno 100 km. Nejbližší nákupní možnosti a restaurace mají hosté v bezprostřední vzdálenosti od hotelu. Centrum letoviska s mnoha restauracemi, kavárnami, obchody a bary je v dosahu 1 km od hotelu. Tmavá vulkanická pláž Playa Jardín, která je nejznámější pláží letoviska, je vzdálená pouhých 150 m od hotelu.

VYBAVENÍ POKOJŮ

V pokojích pro yoga retreat se nachází klimatizace, ventilátor, obývací část, kuchyň a koupelna. Většina pokojů má balkón s krásným výhledem. V pokojích je rozkládací pohovka. Je možné rezervovat oddělené ložnice. Také je zde k dispozici trezor a minibar. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize a WiFi (za poplatek). V koupelnách je sprchový kout, vysoušeč vlasů.

STRAVOVÁNÍ

Pro jóga pobyt nabízíme polopenzi, která zahrnuje snídaně a večeře podávané formou bufetu. Po předchozí rezervaci mají hosté možnost povečeřet i v jedné z restaurací a la carte. Za příplatek (3 tisíce Kč / osoba / pobyt) je možné objednat program all inclusive, který zahrnuje plnou penzi formou švédských stolů v hotelové restauraci, lehké občerstvení během dne, odpolední kávu, čaj, zákusky a zmrzlinu pro děti a nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby během dne.

PLÁŽ

Pláž s tmavým pískem Playa Jardín se rozkládá ve vzdálenosti pouhých 150 m od hotelu. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek (lehátka cca 3 EUR, slunečníky cca 2,5 EUR). Nachází se zde pouze veřejné pláže, tj. můžete jich v průběhu pobytu navštívit více.

JÓGA LEKCE

Jemná jóga s prvky ashtangy s relaxací, meditace na břehu oceánu.

Jóga lekce budou probíhat 2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce viz záložka JÓGA.

V den příletu, odletu jóga není.

AKTIVITY:

V letních dnech se mohou hosté ochladit a zaplavat si v krytém nebo venkovním bazénu. Možnost relaxovat na slunné terase, kde jsou k dispozici lehátka a slunečníky. U bazénu je vířivá vana. V komplexu je možné se věnovat mnoha sportovním aktivitám – tenis, minigolf, golf, paddle tenis nebo lukostřelba. Pro fanoušky vodních sportů je v nabídce možnost potápění. Komplex nabízí také indoorové sportovní aktivity – fitness studio, stolní tenis, šipky, jógu a gymnastiku, za poplatek kulečník a squash. Dále wellness a relaxační programy – SPA a solárium, za poplatek mohou hosté využít také saunu, kosmetický salon a masáže. V nabídce je animační program, živá hudba, diskotéka, miniklub a kasino.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 24.000 Kč / osoba

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Tenerife – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování, polopenze, informační schůzka s českou delegátkou, terasa na cvičení jógy, lekce jógy s jóga lektorkou v parku nebo na pláži (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union za 288 Kč / osoba / pobyt

Jednolůžkový pokoj za příplatek 5.000 Kč / osoba

All inclusive příplatek 3.000 Kč / osoba (musí být vždy stejný typ stravy na celý pokoj)

Výhled na moře 1 300 Kč / osoba, 2 600 Kč / pokoj

Děti do 8 let na přistýlce v pokoji: platí jen letenku 8990 Kč

9-12 let na přistýlce: 50% z ceny

Dospělá osoba na přistýlce v pokoji – sleva 1200 Kč / pobyt

Dětská cena: 

 • do 2 let – zdarma letenka (bez nároku na sedadlo), transfer (bez nároku na sedadlo), i pobyt, hradí pouze 500 Kč ubytovací taxy na místě, DŮLEŽITÉ: nesmí přesáhnout věk 2 let v průběhu pobytu, poté už hradí letenku viz níže
 • do 8 let – zdarma, dítě platí pouze letenku
 • 9-12 – 50% z ceny

Minimální počet účastníků: 12 dospělých osob

Záloha nyní: 7.000 Kč / osoba (přihlašování na zálohy končí k 25. 7. – od tohoto datumu se pro závaznou rezervaci hradí celková částka pobytu)

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 7. 8. 2019 středa)

Check in: od 15:00

Check out: do 12:00

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: MARTINA MASOPUSTOVÁ

Jmenuji se Martina Masopustová,

je mi 44 let, mám dva syny a jednoho manžela.

Jógu cvičím asi 12 let, posledních 5 let jako lektorka. Zároveň mám svoji  psychoterapeutickou praxi.

Absolvovala jsem 200 hodinový výcvik v Astangha Vinjása józe pod vedením izraelského lektora Dorona Hanocha v Praze v Domě jógy Anděl, kde jsem získala osvědčení jako lektor jógy. Navštěvovala jsem přednášky a semináře v programu Jóga a jógová terapie na FTVS UK Praha. Velmi mě zaujala lektorka Lenka Oravcová, která přednáší na seminářích pro lektory o základních principech pohybu, a uvádí je do praxe pro mě velice zajímavým způsobem. Je to takový návrat k naší „miminkovské pohybové paměti“.

Kdybych měla nazvat styl jógy, který praktikuju… byla by to hatha jóga s prvky ashtanga vinjásy. Tedy pro laiky jemné cvičení s dynamičtějšími prvky, delší výdrže v pozicích, zaměření na dech, sebevnímání a prožívání. Propojení těla, duše a mysli.

Na Tenerife budeme praktikovat jógu 2x denně, budeme meditovat na pláži při zvuku šumění moře, budeme si užívat sami sebe, vnímat své tělo a pocity, najdeme možná cesty, jak sami sebe léčit.

„…začneme se soustředit na svůj dech, prohloubíme ho, uvědomíme si své tělo a pak jej pomalu rozpohybujeme… nakonec na nás čeká relaxace, při které možná odpluje naše mysl do sebeléčivých vod anebo jiných vesmírů….“

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 7. 10. – 14. 10. 2019
 • Termín pobytu: 7. 10. – 14. 10. 2019

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky Praha – Tenerife – Praha
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • 7 nocí ubytování
 • polopenze
 • lekce jógy s jóga lektorkou v parku nebo na pláži
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.