Španělsko - Kanárské ostrovy

JÓGA NA FUERTEVENTUŘE – SRPEN 2021 s Danou Beierovou

28.790 Kč

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga zájezd za skvělou cenu v luxusním čtyřhvězdičkovém hotelu s All inclusive a to včetně letenky v ceně pobytu!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky v resortu Occidental Jandía Playa, který je u dlouhé písečné pláže Jandía
 • stravování formou All inclusive (zahrnuje snídaně, obědy, večeře, nápoje v ceně)
 • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
 • jóga program s lektorkou
 • cvičení jógy na terase hotelu
 • rozsáhlé zahrady s bazény v hotelovém komplexu, kde můžete odpočívat a relaxovat
 • dovolená s jógou a nádherná písčitá pláž oceněna certifikátem Modrá vlajka
 • Wi-Fi připojení v areálu hotelu ZDARMA

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Fuerteventuře je určen pro milovníky jógy i odpočinku. Hotel nabízí skvělé zázemí pro dovolenou s jógou. Odpočinek na pláži či u bazénu, protažení těla, vyčištění hlavy a čas jen pro sebe sama.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže, ale i pro děti (jógový program je však vhodný pouze pro dospělé osoby).

Pro děti i necvičící osoby nabízíme zvýhodněnou cenu.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Komplex se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, který je druhým největším ostrovem z Kanárských ostrovů. Nedaleko hotelu (cca 4 km) se nachází malá rybářská vesnička Morro Jable. Z letiště je to do hotelu cca 80 km. Personál vás přivítá ve vstupní hale s recepcí, která je hostům k dispozici 24 hodin denně. K hotelu náleží restaurace nabízející program All inclusive, a la carte restaurace a několik barů. Hotel nabízí denní i noční animační programy.

Hotel se nachází 300 metrů od překrásné písečné pláže Jandía a je od pláže oddělen komunikací. Pro vstup na pláž je možné použít podchod. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

K dispozici je wellness a fitness.

FOTOGALERIE z předchozích pobytů ZDE.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Yoga retreat probíhá v komfortně zařízených a klimatizovaných dvoulůžkových pokojích. Součástí každého z nich je vlastní sociální zařízení.

STRAVOVÁNÍ

Program All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Během dne je dále připravené lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 10 hod do 23 hod jsou rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

PLÁŽ

Hotel se nachází u písečné pláže Playa de Jandía. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

JÓGA LEKCE

Jógový program – Kanárské ostrovy

Tento týden budeme společně užívat moře, slunce, odpočinek a jógovou praxi. Čeká nás 6 lekcích, každá v délce 75 minut. Lekce budou probíhat před snídaní, abychom se společně po ránu naladili, rozproudili energii a začali jógou nový den. Přesný čas bude upřesněn na místě podle místní situace. Budeme praktikovat ve stylu vinyasa flow jógy, což je dynamičtější plynulý styl, ale úroveň lekcí bude přizpůsobena všem praktikujícím. Každá lekce bude mít záměr – téma, ásanovou praxi, pranajámu i meditaci.
S sebou si nezapomeňte vzít protiskluzovou jóga podložku. Pokud rádi používáte během praxe deku, blok či popruh, přibalte je také.
Změny v programu vyhrazeny dle aktuální situace během pobytu.

Praktikujete již delší dobu a máte pocit, že stagnujete? Máte nějaký konkrétní zdravotní problém, který by se dal řešit jógou? Chcete si v rámci dovolené dopřát jógu navíc? Dana je zkušená lektorka, která se věnuje studentům všem úrovní, a zároveň má praxi s jógovou terapií. V rámci pobytu si s ní můžete sjednat privátní lekci v ceně 900,- / 60minut.

HODNOCENÍ CK

Chcete si užít dovolenou u moře s jógou a programem all inclusive? Hotel je ideální volbou pro milovníky krásných nekonečných dlouhých písečných pláží. Nachází se kousíček od pláže a příjemnou procházkou podél moře od začátku střediska Morro Jable – Jandía, kde je nespočet obchodů, restaurací, barů, do centra letoviska vede krásná promenáda podél pobřeží oceánu. Krásná velká terasa na cvičení jógy v hotelu, doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 28.790 Kč / osoba

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Fuerteventura – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, informační schůzka s českou delegátkou, 7 nocí ubytování, all inclusive, terasa na cvičení jógy, lekce jógy s jóga lektorkou v hotelu nebo na pláži (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji: +5 400 Kč 

Příplatek za výhled na moře: + 1 600 Kč / osoba / pobyt

Cena osoba na přistýlce: – 2 700 Kč / osoba / pobyt

1. dítě do 11,99 let v doprovodu 2 dospělých osob  cena: 9 500 Kč / pobyt

Cena pro necvičící osobu: 28 040 Kč / osoba / pobyt

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 12 dospělých osob

Cena děti:

 • do 2 let – zdarma letenka (bez nároku na sedadlo), transfer (bez nároku na sedadlo), i pobyt, hradí pouze 500 Kč ubytovací taxy na místě, DŮLEŽITÉ: nesmí přesáhnout věk 2 let v průběhu pobytu, poté už hradí letenku viz níže
 • 1 dítě do 11 let včetně v doprovodu 2 dospělých osob na pokoji: 12.990 Kč / pobyt

Max obsazenost pokoje: 2 osoby nebo 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 2 dospělé osoby + 3. dospělá osoba na přistýlce

Záloha nyní: 10.000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden.

Doplatek: 1 měsíc před odjezdem (do 1. 7.2021), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Check in: od 14:00

Check out: do 12:00

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

PŘED CESTOU NA KANÁRSKÉ OSTROVY:

NOVINKA: Česká republika je nově napojena na centrální evidenci EU a začala vystavovat jednotné digitální certifikáty (EU Digital Covid Certificate). Od 1.7.2021 bude možné cestovat pouze s těmito certifikáty. Do 30.6.2021 lze cestovat i s původně vystavovanými certifikáty. Podrobné informace najdete ZDE
PŘED ODLETEM Z ČR NA KANÁRSKÉ OSTROVY aktuálně platí následující povinnosti:
 •  vyplnit Zdravotní formulář (tzv. FCS health control form)
  Zdravotní formulář lze vyplnit elektronicky nebo v bezplatné aplikaci SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH (ke stažení pro iOS a Android), a to nejdříve 48 hod před odletem. Po vyplnění údajů Vám bude vygenerován QR kód, kterým se prokážete po příletu do destinace. V případě, že si chcete QR kód vygenerovat dříve než na letišti (doporučujeme), uveďte číslo sedačky 88L. Není nutné následně opravovat na konkrétní sedačku, kterou obdržíte při odbavení na letišti.  Manuál k vyplnění povinného elektronického formuláře naleznete ZDE.
 • mít negativní antigenní nebo PCR test
  Antigenní test nesmí být starší 48 hodin a PCR test nesmí být starší 72 hodin před datem a hodinou příletu na ostrov. Výsledek je nutné doložit digitálním certifikátem EU (TEST).  TIP: Pro naše klienty jsme otevřeli nové testovací centrum v těsné blízkosti letiště Václava Havla Praha v obchodním centru POP.

VÝJIMKY z testování (nikoli z vyplňování Zdravotního formuláře) mají:

 • děti do 11,9 let
 • ti, kdo nemoc prodělali
  Platí pouze za předpokladu, že cestující tuto skutečnost doloží digitálním certifikátem EU (RECOVERY) a že od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu uplynulo alespoň 11 dní, ale ne však více než 180 dní)
 • ti, kdo mají dokončené očkování 
  Platí pouze za předpokladu, že cestující tuto skutečnost doloží digitálním certifikátem EU (VACCINATION), a že od poslední dávky uplynulo alespoň 14 dní.

PŘED ODLETEM Z ČR NA KANÁRSKÉ OSTROVY od 19. července 2021 platí následující povinnost:

 •  vyplnit Zdravotní formulář (tzv. FCS health control form)
  Zdravotní formulář lze vyplnit elektronicky nebo v bezplatné aplikaci SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH (ke stažení pro iOS a Android), a to nejdříve 48 hod před odletem. Po vyplnění údajů Vám bude vygenerován QR kód, kterým se prokážete po příletu do destinace. V případě, že si chcete QR kód vygenerovat dříve než na letišti (doporučujeme), uveďte číslo sedačky 88L. Není nutné následně opravovat na konkrétní sedačku, kterou obdržíte při odbavení na letišti.  Manuál k vyplnění povinného elektronického formuláře naleznete ZDE.
Poskytovatelé ubytování na Kanárských ostrovech však nadále u všech osob starších 11,9 let požadují na recepci předložení jednoho z následujících certifikátů:
 •  certifikát o negativním výsledku antigenního nebo PCR testu
  Výsledek testu nesmí být starší než 72 hodin před datem a hodinou příletu na ostrov a je nutné ho doložit digitálním certifikátem EU (TEST). TIP: Pro naše klienty jsme otevřeli nové testovací centrum v těsné blízkosti letiště Václava Havla Praha v obchodním centru POP.
 • certifikát o prodělané nemoci
  Tuto skutečnost je nutné doložit digitálním certifikátem EU (RECOVERY) a musí být splněny tyto lhůty:
  – od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu uplynulo alespoň 11 dní
  – od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu neuplynulo více než 180 dní
 • certifikát o očkování
  Tuto skutečnost je nutné doložit digitálním certifikátem EU (VACCINATION) a musí být splněny tyto lhůty:
  a) od první dávky očkování před příletem na ostrov uplynulo alespoň 15 dní, ale ne více než 4 měsíce
  b) od dokončeného kompletního očkování před příletem na ostrov uplynulo alespoň 14 dní, ale ne více než 8 měsíců

 

PRO NÁVRAT ZPĚT DO ČR:

NOVINKA: Česká republika je nově napojena na centrální evidenci EU a začala vystavovat jednotné digitální certifikáty (EU Digital Covid Certificate). Od 1.7.2021 bude možné cestovat pouze s těmito certifikáty. Do 30.6.2021 lze cestovat i s původně vystavovanými certifikáty. Více info ZDE.

 

Na základě aktuálně platného Ochranného opatření MZČR při návratu z Kanárských ostrovů do ČR aktuálně platí následující povinnosti:

 

NOVINKA: Česká republika je nově napojena na centrální evidenci EU a začala vystavovat jednotné digitální certifikáty (EU Digital Covid Certificate). Od 1.7.2021 bude možné cestovat pouze s těmito certifikáty. Do 30.6.2021 lze cestovat i s původně vystavovanými certifikáty. Více info ZDE.

 

Na základě aktuálně platného Ochranného opatření MZČR při návratu z Kanárských ostrovů do ČR aktuálně platí následující povinnosti:

 

PŘED ODLETEM Z OSTROVŮ:

 • vyplnit Příjezdový formulář ZDE
 • mít negativní antigenní test nebo PCR test 
  Výsledek antigenního testu nesmí být starší než 48 hodin před odletem, výsledek PCR testu nesmí být starší než 72 h. Na každém z ostrovů jsou našim klientům k dispozici naše partnerská odběrová místa za zvýhodněnou cenu.

PO PŘÍLETU DO ČR:

 • podstoupit kontrolní PCR test
  Test je možné podstoupit nejdříve 5. den po příletu, nejpozději však 14. den po příletu. Do výsledku testu je nutné dodržet samoizolaci. TIP: Pro naše klienty jsme otevřeli nové testovací centrum v těsné blízkosti letiště Václava Havla Praha v obchodním centru POP, které je otevřeno nonstop.
VÝJIMKY:
 • pro děti do 5,9 let:
  Vyplnit příjezdový formulář – NEMUSÍ
  Podstoupit testy na ostrovech – NEMUSÍ
  Podstoupit testy po příletu do ČR – NEMUSÍ
 • pro ty, kdo nemoc prodělali (pouze za předpokladu, že cestující tuto skutečnost doloží digitálním certifikátem EU (RECOVERY), a že od prvního pozitivního výsledku RT-PCR testu uplynulo alespoň 11 dní, ale ne však více než 180 dní):
  Vyplnit příjezdový formulář – MUSÍ
  Podstoupit testy na ostrovech – NEMUSÍ
  Podstoupit testy po příletu do ČR – NEMUSÍ
 • pro ty, kdo mají dokončené očkování (pouze za předpokladu, že cestující tuto skutečnost doloží digitálním certifikátem EU (VACCINATION), a že od poslední dávky uplynulo alespoň 14 dní):
  Vyplnit příjezdový formulář – MUSÍ
  Podstoupit testy na ostrovech – NEMUSÍ
  Podstoupit testy po příletu do ČR – NEMUSÍ

 

Informace prosím vždy sledujte i na portálu mzv.cz:

https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/aktualni_doporuceni_a_varovani/podminky_navratu_do_cr_ze_zahranici.html

 

 

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY:

Dana Beierová – lektorka vinyasa flow a slow flow jógy.

Dana se józe věnuje přes 17 let. Ve svých lekcích propojuje dynamickou vinyasu s prvky terapie, soustředí se na sladění dechu s pohybem, nalézání vnitřního klidu a ukotvení se v přítomném okamžiku. Lekce mohou být silné i jemné, fyzicky náročné i odpočinkové, podle potřeby a záměru praktikujících. Jsou určené pro všechny – ať dlouhodobě praktikující, tak úplné začátečníky. Díky svým bohatým zkušenostem vás provede lekcí s lehkostí a přiměřeností. Jejím záměrem je pomoci svým studentům v sobě objevit vnitřní sílu a nadhled. Najít sám sebe.

Dana vystudovala učitelský kurz v USA pod vedením mezinárodně uznávaného učitele Maxe Stroma, který je dodnes pro ni velkou inspirací na podložce i v každodenním životě. Později studovala 300hodinový Svastha Yoga Therapy Program s Ganeshem Mohanem. Lektorování se věnuje více jak 10 let a od roku 2013 vede Jóga studio Poděbrady.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 1. 8. – 8. 8. 2021
 • Termín pobytu: 1. 8. – 8. 8. 2021

Cena na osobu zahrnuje

 • letenka Praha – Fuerteventura – Praha
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • ubytování na 7 nocí
 • all inclusive
 • jógový program
 • informační schůzka s českým delegátem
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.