Španělsko - Kanárské ostrovy

JÓGA NA FUERTEVENTUŘE – KVĚTEN 2024 s Nikol Maio

30.900 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga zájezd za skvělou cenu ve 4* hotelu s All inclusive a to včetně letenky v ceně pobytu!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky v resortu Occidental Jandía Playa, který je u dlouhé písečné pláže Jandía
 • stravování formou All inclusive (zahrnuje snídaně, obědy, večeře, nápoje v ceně)
 • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
 • jóga program s lektorkou
 • cvičení jógy na terase hotelu
 • rozsáhlý komplex s bazény, kde můžete odpočívat a relaxovat
 • dovolená s jógou a nádherná písčitá pláž oceněna certifikátem Modrá vlajka
 • Wi-Fi připojení v areálu hotelu ZDARMA

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Fuerteventuře je určen pro milovníky jógy i odpočinku. Hotel nabízí skvělé zázemí pro dovolenou s jógou. Odpočinek na pláži či u bazénu, protažení těla, vyčištění hlavy a čas jen pro sebe sama.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže, ale i pro děti (jógový program je však vhodný pouze pro dospělé osoby).

POPIS UBYTOVÁNÍ

Komplex se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, který je druhým největším ostrovem z Kanárských ostrovů. Nedaleko hotelu (cca 4 km) se nachází malá rybářská vesnička Morro Jable. Z letiště je to do hotelu cca 80 km. Personál vás přivítá ve vstupní hale s recepcí, která je hostům k dispozici 24 hodin denně. K hotelu náleží restaurace nabízející program All inclusive, a la carte restaurace a několik barů. Hotel nabízí denní i noční animační programy.

Hotel se nachází 300 metrů od překrásné písečné pláže Jandía a je od pláže oddělen komunikací. Pro vstup na pláž je možné použít podchod. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

K dispozici je wellness a fitness.

FOTOGALERIE z předchozích pobytů ZDE.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Yoga retreat probíhá v komfortně zařízených a klimatizovaných dvoulůžkových pokojích. Součástí každého z nich je vlastní sociální zařízení.

STRAVOVÁNÍ

Program All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Během dne je dále připravené lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 10 hod do 23 hod jsou rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

PLÁŽ

Hotel se nachází u písečné pláže Playa de Jandía. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

JÓGA LEKCE

Čeká nás spolu ranní meditace a praxe, kde budeme střídat jemnou a fasciální jógu. V odpoledních lekcích se spíše uvolníme v jinových pozicích a jednou si uděláme delší rituální praxi shakti prana flow. Budeme se opečovávat a hýčkat.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

HODNOCENÍ CK

Chcete si užít dovolenou u moře s jógou, ubytováním v hotelu v první řadě u oceánu a s programem all inclusive? Hotel je ideální volbou pro milovníky dlouhých písečných pláží. Nachází se kousíček od pláže a příjemnou procházkou podél moře od začátku střediska Morro Jable – Jandía, kde je nespočet obchodů, restaurací, barů, do centra letoviska vede krásná promenáda podél pobřeží oceánu. Krásná velká terasa na cvičení jógy v hotelu, doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 30 900 Kč / osoba

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Fuerteventura – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, informační schůzka s českou delegátkou, 7 nocí ubytování, all inclusive, terasa na cvičení jógy, lekce jógy s jóga lektorkou v hotelu nebo na pláži (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji: +4 000 Kč 

Příplatek za výhled na moře: + 1 600 Kč / osoba / pobyt

Cena osoba na přistýlce: – 2 000 Kč / osoba / pobyt

1. dítě do 11,99 let v doprovodu 2 dospělých osob  cena: 13.990 Kč / pobyt (bez jógového programu)

Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 7 000 Kč, doplatek 2 měsíce před odletem do 11.3.2024

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 13 dospělých osob

Check in: od 14:00

Check out: do 12:00

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

Informace prosím vždy sledujte na portálu mzv.cz

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Nikol Maio

Józe a stylům body and mind se věnuji 19 let od studia na FTVS a našla jsem zalíbení v propojení tradičních stylů s novodobými zdravotními potřebami dnešní populace. Posledních 10 let jsem naplno pohybový terapeut a individuálně nebo skupinově pomáhám lidem ke kvalitnějšímu pohybu a tím i životu tak, že se naučí správně dýchat, změní pohybové stereotypy a získají tipy, jak o své tělo i mysl pečovat.  Jsem certifikovanou lektorkou mnoha stylů a na denní bázi se věnuji zdravé terapeutické józe, jin józe, shakti prana flow, józe v sítích, zdravotnímu cvičení s různými pomůckami a fasciální józe, o které jsem napsala i knihu Fascinující jóga. Jsem zároveň školitelkou nových jógových lektorů.  Na jógových výletech se můžete těšit na zdravou jemnou nebo terapeutickou jógu, fasciální, jin jógu a rituální shakti prana flow.
Jsem mamkou dvou krásných dětí a máme mezinárodní rodinu spojenou s Portugalskem odkud jsem získala mé příjmení. Moc ráda cestuji a pokud mohu propojit dvě věci, které moc ráda dělám cestování s jógou, tak je to splněný sen, který si můžete splnit se mnou a přitom si užít krásný čas pro sebe.

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 12. 5. – 19. 5. 2024
 • Termín pobytu: 12. 5. – 19. 5. 2024

Cena na osobu zahrnuje

 • letenka Praha – Fuerteventura – Praha
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • ubytování na 7 nocí
 • all inclusive
 • jógový program
 • informační schůzka s českým delegátem
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.