Bali

JÓGA ZÁJEZD NA BALI – BŘEZEN 2023 s Veronikou Carmanovou

30.990 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ?
 • yoga retreat na ostrově Bohů
 • kombinace ubytování: 5 nocí v krásném resortu v Puri Gangga v Ubudu s výhledem do džungle, dalších 5 nocí ve vile na pobřeží v balijském designu
 • v resortu Vám nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, k dispozici je yoga shala a bazén s lehátky
 • welcome drink při příjezdu do resortu
 • v druhé části pobytu ve vile ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením
 • výborné snídaně přímo v ubytování, dlouhý privátní bazén
 • 2 celodenní výlety po Bali v ceně pobytu s česky mluvícím balijcem
 • v Ubudu možnost návštěvy tradičních tanců kecak dance
 • transfery z letiště na ubytování a zpět
 • jógový program s lektorkou Veronikou Carmanovou
 • cvičení jógy v yoga shale přímo v zahradě vedle vily
 • vila se nachází cca 10 minut pěšky od pláže Bingin Beach (přístup po schodech)
 • v okolí další nádherné pláže, kterými je oblast jižní části Bali – Bukit proslulá
 • Wi-Fi připojení ve vile i na hotelu ZDARMA
 • v místě Vám doporučujeme nejlepší obchody a restaurace dle našich zkušeností

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt je určen pro každého, kdo sní o návštěvě tohoto magického ostrova a rád by svůj pobyt spojil s jógou. Resort i vila nabízí komfortní zázemí, kde si odpočinete od všedních starostí. Při lekcích jógy budete pečovat o své tělo i duši, prohloubíte svou praxi a novou energii můžete načerpat také na krásné pláži nebo v zahradě a u bazénu.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, pro muže i ženy.

POPIS UBYTOVÁNÍ
RESORT PURI GANGGA UBUD – 4 NOCI UBYTOVÁNÍ

Puri Gangga Resort je luxusní boutique resort v Ubudu, s nezapomenutelnou atmosférou místních kultur. Areál je obklopen nádhernými rýžovými terasami s výhledem na historický chrám.  Disponuje restaurací v areálu, SPA centrem, bazénem a jóga centrem. Ubytování ve dvoulůžkových pokojích se snídaní. Do centra Ubudu zajišťuje hotel zdarma transfery několikrát za den (cca 30 minut jízdy do centra).

VILA U MOŘE – 6 NOCÍ UBYTOVÁNÍ

Krásná vila má 5 klimatizovaných ložnic (3 x dvoulůžková ložnice, 2 x trojlůžková ložnice), 5 koupelen, nachází se 10-15 minut pěšky od pláže Bingin Beach na Bukitu (přístup po schodech), kde jsou ty nejznámější pláže se světlým pískem. Nechybí samozřejmě ani TV v každém pokoji, wifi, staff na každodenní úklid, možnost zařídit i kuchaře, řidiče a další.

Ve vile je vše zařízené s citem pro indonéský design. Je zde kompletně vybavená moderní kuchyně, kabelová TV, klimatizace, snídaně v ceně. V nedaleké blízkosti je i další pláž Padang Padang nebo chrám Uluwatu a další zajímavosti.

K vile náleží 25 metrů dlouhý privátní bazén, zahrada a vlastní yoga shala, ve které probíhají lekce jógy.

STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je snídaně podávaná z čerstvých surovin přímo v ubytování. Další stravování je možné zajistit v pěší vzdálenosti v okolí a to buď v tradičních warungách (levnější forma stravování s tradičními pokrmy) nebo v restauracích a kavárnách v západním stylu.

PLÁŽ

Vila se nachází cca 10 minut pěšky od pláže Bingin beach, na kterou je přístup po schodech. Pláž je kromě koupání proslulá také bistry a warungy, které ji lemují a ze kterých můžete sledovat západy slunce nad mořem.

Další písečné pláže se nachází v různých vzdálenostech od vily.

JÓGA LEKCE

Pokud vás jóga baví, s Veronikou jí můžete poznat do hloubky. Retreat, kdy je dostatek času na sebe  na odpočinek nám dává skvělou příležitost se  vyživit  do hloubky pod vedením zkušené lektorky a terapeutky.

Co zažijete:

– ranní meditace u moře

– dechová cvičení, která obnovují sílu a oslabený nervový systém

– jemné jógové rozcvičky určené na mobilitu kloubů – vhodné pro všechny

– dynamické jógové lekce se zaměřením na posílení středu, ale vždy umožňují jak začátečníkům nebo pokročilým si vybrat svou úroveň praxe

– aromaterapii

– zdravotní inspirace z tradiční čínské medicíny

– klidnou a odpočinkovou jin jógu se zaměřením na energetiku meridiánů

– mnohem více

Jóga lekce budou probíhat 2 x denně (ráno a večer), informace o jóga lektorce v záložce Jóga. V den příletu, odletu jóga a ve dnech výletů jóga není.

HODNOCENÍ CK

Bali je proslulé svou nezapomenutelnou atmosférou. Už po výstupu z letadla na Vás dýchne klid a pohoda, kterou jsou místní obyvatelé proslulí. Zázemí resortu i vil je na velmi vysoké úrovni a umožní Vám se maximálně uvolnit a nasát vše, co ostrov nabízí. Při praxi jógy se budete soustředit jen sami na sebe.

TIP PRO VÁS:

Na jóga pobyt je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

FOTOGRAFIE Z PŘEDCHOZÍHO YOGA RETREATU NALEZNETE ZDE:
https://villasresorts.cz/galerie/jogabali/
BLOGY Z PŘEDCHOZÍCH YOGA RETREATŮ NALEZNETE ZDE:

https://villasresorts.cz/blog/

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 30.990 Kč / osoba / pobyt

Cena zahrnuje: 10 x ubytování na Bali (5 nocí v resortu Puri Gangga, 5 nocí ve vile), v ceně je snídaně, 2 x denně cvičení jógy ve vile (v příletový, odletový den a v dny výletů jóga není), transfery letiště – vila – letiště, česky mluvící delegátka během pobytu, 2 x celodenní výlet po Bali, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje: zpáteční letenky (v případě zájmu Vám letenky zařídíme, cena zpáteční letenky cca 20-25 tis. / osoba), cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů – Union A60 Pandemic za 1690 Kč / pobyt – informace o pojištění ZDE

Záloha nyní: 7.000 Kč /osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden.

Doplatek: 2 měsíce před odletem, tzn. do 10.1. 2023, poté se pro závaznou rezervaci hradí celková částka pobytu.

Nákup letenek: po naplnění min. počtu účastníků

Minimální počet osob: 15 + lektor

Informace k vycestování a návratu zpět do ČR sledujte na www.mzv.cz

Prosím, vezměte v úvahu, že v tuto chvíli je pro vstup na Bali povinné dokončené očkování na covid-19 (ukončené min. 14 dnů před příletem). Viz informace na mzv.cz

 

 

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Veronika Carmanová

Veronika Carmanová je majitelkou jógového studia Karma Yoga, v Praze na Vinohradech, kde se s ní můžete potkat osobně na lekcích, ale také třeba individuálních terapiích čínské medicíny. www.karmayoga.cz  Svou lásku pro funkční pohyb, ale také přístup zkušeného terapeuta tradiční medicíny promítá do všech svých lekcích. Jóga pro ní není jen ásanová rozcvička, ale komplexní přístup, který se v důsledku projeví v kvalitě našeho života. Na každém pobytu s Veronikou se  můžete těšit na meditační praxi s východem slunce, ranní hatha jógu která zahrnuje jak pranaymu, postupné rozhýbání celého těla, tak i fyzickou praxi zakončenou relaxací. Večerní lekce jsou ve jménu jin jógy, hlubokého odpočinku, energetická praxe pro meridiány a odpočinku s aromaterapií.

Pokud vás jóga baví, s Veronikou jí můžete poznat do hloubky. Retreat, kdy je dostatek času na sebe  na odpočinek nám dává skvělou příležitost se  vyživit  do hloubky pod vedením zkušené lektorky a terapeutky.

Co zažijete:

– ranní meditace u moře

– dechová cvičení, která obnovují sílu a oslabený nervový systém

– jemné jógové rozcvičky určené na mobilitu kloubů – vhodné pro všechny

– dynamické jógové lekce se zaměřením na posílení středu, ale vždy umožňují jak začátečníkům nebo pokročilým si vybrat svou úroveň praxe

– aromaterapii

– zdravotní inspirace z tradiční čínské medicíny

– klidnou a odpočinkovou jin jógu se zaměřením na energetiku meridiánů

– mnohem více

Co řekli klienti po pobytu s Veronikou:

Pobyt s tebou je více než jen praxe jógy, to je životní koučink. Děkuji za to.

– Bára H.

Milá Veroniko, chtěla jsem ti poděkovat, tvoje hodiny jógy jsou pro mě pohlazením.

– Katka P.

Vděčnost je pocit, který se rozlévá celým tělem- myslí- duší. Verunko,  díky za vše co umíš přenést do prostoru a našich srdcí.

– Míša C.

Termín pobytu

 • 11 dní / 10 nocí v místě
 • Termín letu: 9. 3. – 21. 3. 2023 (nebo dle letových řádů)
 • Termín pobytu: 10. 3. – 20. 3. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování na 10 nocí se snídaní
 • lekce jógy
 • 2 celodenní výlety
 • český delegát v  místě pobytu
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.