ČR

JÓGA A TREKKING V KRKONOŠÍCH – Amenity Špindlerův Mlýn – KVĚTEN 2024 s Kateřinou Hrubešovou

6.090 Kč
osoba

Popis zájezdu

Téma víkendu: Pevné tělo, zdravé tělo

Dnešní hektická doba v nás zanechává spoustu stresu a napětí. Časem může dojít i k blokaci prány (životadárné energie) v těle. Praktikováním jógy můžeme ale nalézt harmonii a svou pránu opět plně rozproudit.

Zastavte se a dopřejte si čas sami se sebou. Během jógového víkendu se naučíte čerpat více životní energie, získáte jógovou praxi, aktivně si odpočinete a zrelaxujete.

Lekce spojují dynamické a jemné prvky. Společně se vydáme na cestu za dobrým zdravím a celkovou rovnováhou.

Věnujte si tyto dny. Věřte, že vaše tělo i mysl vám poděkují.

JÓGA LEKCE

PÁTEK
večer 18:30 – 19:30 Jinové plynutí pro vnitřní klid a harmonii

Jemná flow pro uzemnění v přítomném okamžiku po náročném týdnu. Sekvence jednoduchý pozic, které nám dovolí rozpustit stres a uvolnit emoce. Během lekce se naladíme na nadcházející společné dny.

SOBOTA
ráno 7:30 – 8:45 ranní jógové plynutí pro zdravé tělo

Ranní jógová praxe na probuzení těla i mysli, včetně dechového cvičení a závěrečné relaxace. Budeme společně budovat vnitřní sílu a rozvíjet flexibilitu.

večer 17:00 – 18:30 jógové protažení a relaxace

Prodloužená lekce, ve které se zaměříme na správné provedení ásan, protáhneme ztuhlé svaly a uvolníme napětí. Závěr jógové praxe bude věnován restorativním pozicím, které pomáhají snížit úroveň stresu, zpomalit tepovou frekvenci a uvádějí nás do stavu klidu a relaxace.

NEDĚLE
ráno 7:30 – 8:45 ranní jógové plynutí pro šťastnou páteř

Jemná vlnivá lekce jógy pro vyživené klouby a šťastnou páteř. Tato sekvence jógy je velmi zdravotní a terapeutická. Přínosná pro začátečníky i pokročilé.

Každá lekce je zpestřena použitím esenciálních olejů, které se s jógou krásně propojují a umocňují její účinky.

Získejte nové poznatky na vaší jógové cestě!

CO VÁS ČEKÁ?
 • jóga víkend na krásném a klidném místě
 • ubytování ve velmi komfortním Amenity resortu ve Špindlerově mlýně
 • polopenze v ceně pobytu
 • wellness v ceně pobytu!
 • jógový program s Kateřinou Hrubešovou
 • spoustu možností kam se vydat na výlet

Minimální počet účastníků: 14 osob + lektor

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu. Změny v programu vyhrazeny.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hory, kopce, lesy. Krkonoše už dávno nejsou jen pro vrcholové sportovce, i když tu k aktivní dovolené vybízí každé roční období. Pokud máte rádi lyžování, cyklistiku nebo se rádi procházíte po hřebenech, tohle místo si zamilujete. Špindlerův Mlýn je ale skvělým místem i k odpočinku. Čeká vás tu chutná gastronomie, nádherné výhledy a wellness přímo v našem resortu.

Amenity hotel Špindlerův Mlýn byl postaven v roce 2016 s celkovou kapacitou 48 lůžek. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových nebo rodinných pokojích. Součástí hotelu je vyhřívaný krytý bazén, wellness centrum, bowling a restaurace s rozlehlou terasou.

V celém hotelu je vám k dispozici WiFi připojení zdarma. Venkovní parkovací stání v ceně. Amenity Hotel ve Špindlerově Mlýně je skvělou volbou pro ty, co mají rádi pohodlí a styl.

Útulné, moderně vybavení pokoje se servisem čtyřhvězdičkového hotelu. Kousek od lesa, jen pár kroků od sjezdovky Labská.

POKOJE

Moderní dvoulůžkový pokoj s výhledem do přírody. V tomto pokoji rádi ubytujeme i vaše domácí mazlíčky.

Vybavení:

• koupelna se sprchou • WC • fén • župan • přezůvky • satelitní TV s rádiem a budíkem • minibar s nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů • čajový a kávový set • bezpečnostní schránka • telefon

Cena zahrnuje:
• 1 parkovací místo • Wi-Fi • Snídaně formou bufetu

STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je polopenze. Bufetové snídaně + na večeře 2x poukaz v hodnotě 350 Kč pro výběr z ala carte menu.

WELLNESS

Načerpejte sílu v našem hotelovém wellness ve Špindlerově Mlýně. K dispozici vám bude bazén s protiproudem a masážní lavicí, sauna, pára, Kneippův chodník i výběr relaxačních masáží.

V ceně pobytu je neomezený vstup do bazénu a 1 hod / os. / den vstup do wellness.

Bazén – Vyhřívaný, krytý bazén s vodními atrakcemi, protiproudem a masážní lavicí. Protáhněte si tělo po sportovním výkonu nebo nastartujte metabolismus na začátku dne.

Pára

Příjemná potní lázeň se zcela odlišným klimatem, než sauna. Není tak horká, proto nedochází k takovému prohřátí, neboť teplota v páře se pohybuje mezi 40 – 50°C s až 100% vlhkostí vzduchu. Je ideální pro uvolnění svalů a lepší prokrvení.

Sauna

Saunování je kombinovaná procedura, jejíž princip spočívá v přehřátí organismu a jeho následné rychlé zchlazení. Dochází tak k velkému snížení svalového napětí a zvětšení rozsahu pohybů jednotlivých kloubů. Dalším účinkem je postupné otužování.

Ochlazovací bazén

Po saunování se zchladíte v prostorném bazénu se studenou vodou, který perfektně dokončí celý saunovací rituál a otuží vaše tělo.

Kneippův chodník

Příjemné prohřívání nohou v telplé vodě je střídáno ochlazováním v ledové vodě, zatímco jsou vaše chodidla masírována oblázky. Po několika opakováních a osušení se v nohách začne postupně šířit vlna tepla, která prostoupí celé tělo. Touto procedurou dosáhnete nejen prokrvení nohou, ale celého krevního oběhu.

Masáže – Vyberte si některou z mnoha nabízených masáží a načerpejte novou energii. Ceník ZDE.

RESTAURACE

Restaurace Špindlerův Mlýn

Amenity restaurace není jen klasickou hotelovou restaurací. Moderní design, lokální suroviny a terasa s výhledem do krkonošské přírody dělají z restaurace místo, kam se rádi vrátíte. Vychutnejte si regionální kuchyni v moderním pojetí i sezónní speciality. Naši kuchaři kladou důraz na čerstvost a kvalitní suroviny v každém jídle.

Celková kapacita restaurace je 46 osob. Pokud počítáme terasu s přilehlou snídaňovou restaurací, tak se počet zvýší o dalších 60 dobře najedených osob.

Chuť je pro nás podstatná. Všechna jídla z naší kuchyně jsou vždy čerstvá.
Zaměřujeme se na kvalitu a šetrné zacházení s čerstvými surovinami, proto příprava pokrmů vyžaduje svůj čas. To je Amenity Restaurace Špindlerův Mlýn.

Jídelní lístek ZDE.

Nápojový lístek ZDE.

Vinný lístek ZDE.

Vychutnat si můžete také kvalitní kávu z liberecké pražírny Nordbeans.

_____________________

V případě zájmu o rezervaci nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 6.090 Kč / osoba / pobyt

Cena zahrnuje: ubytování na 2 noci, polopenze, jógový program, vstup do wellness na 60 min. / osoba / den, neomezený vstup do bazénu, Wi-Fi, parkovné, pronájem prostor na cvičení

Minimální počet účastníků: 14 platících osob.

Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 3000 Kč / osoba

Doplatek do 2 měsíců před odjezdem – do 3.3. 2024

Zaplacená částka je nevratná v případě zrušení ze strany klienta. V případě, že se účastník nemůže pobytu sám zúčastnit, je možné za sebe najít náhradníka.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: KATEŘINA HRUBEŠOVÁ

Pohyb mě provází celým životem. Jóga znamenala z počátku jen doplněk ke sportu. Jejímu kouzlu jsem propadla později. Psal se rok 2007 a mé kroky směřovaly do jógové shaly v Goteborgu. Ze začátku mě fascinovalo, jak pravidelné cvičení dovede tělo k větší síle, flexibilitě a mobilitě. Navštěvovala jsem lekce power jógy a hatha jógy, ale nakonec jediná ashtanga jóga mi dala řád a systém. Pravidelnou praxí jsem začala poznávat i jemnější aspekty jógy – vděčnost, pokora, koncentrace a dechové techniky. Díky tomu poznávám své tělo do hloubky a vnímám jeho nastavení i v běžném životě mimo podložku. Věřím, že praxe jógy nám může změnit pohled nejen na své tělo a mysl, ale hlavně na svět, ve kterém žijeme. Je to způsob života – strava, chování k sobě samému, přírodě a ostatním.

Termín pobytu

 • 3 dny / 2 noci
 • Termín pobytu: 3. 5. – 5. 5. 2024

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování na 2 noci
 • polopenze
 • jógový program
 • wellness v ceně
 • možnost masáží
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.