Bali

Hotel Bali Spirit – Ubud(ID BA20)

Cena
Cena na vyžádání

Popis zájezdu

Jen kousek od centra Ubudu, u řeky Wos a obklopen stovkami kokosových palem a rýžovými políčky, se nachází hotel Bali Spirit. Hotel nabízí velmi klidné prostředí s tradiční balijskou architekturou a vybavením využívající především přírodní materiály, které je doplněno o luxusní prvky a prvotřídní hotelové služby.

Každý pokoj v hotelu nabízí nádherný výhled do okolní přírody.

Krásný hotel Bali Spirit Hotel & Spa se nachází v blízkosti centra Ubudu, 1 hodinu jízdy od mezinárodního letiště Ngurah Rai. Nabízí wellness centrum, venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Hotel Bali Spirit má krásné pokoje zařízené v tropickém stylu a vybavené lednicí a příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy. Každý pokoj má vlastní balkon nebo zahradní terasu s krásným výhledem do okolí.

Bali Spirit Hotel & Spa poskytuje široký výběr služeb, mimo jiné služby praní prádla a čištění oděvů. Pro relaxaci si můžete dopřát masáž nebo využít místnost určenou k cvičení jógy a meditaci. Na místě se nachází také řezbářská galerie a lékárna.

Restaurace River Forest má výhled do říčního údolí a nabízí širokou škálu pokrmů indonéské, čínské a mezinárodní kuchyně. V hlavním hotelovém baru si můžete dát nápoje a lehké občerstvení.

Bali Spirit Hotel je vzdálen 5 minut jízdy od centra Ubudu a tržiště. V jeho blízkosti se nachází také různá muzea a starověké ubudské chrámy.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

Cenovou nabídku vám rádi zpracujeme na základě vašich požadavků.

V případě zájmu Vám zajistíme také zpáteční letenky na Bali nebo cestovní pojištění od společnosti Union včetně pojištění proti stornu zájezdu ze zdravotních důvodů.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Termín pobytu

Celoročně dle Vámi poptávaného termínu.

Cena na osobu zahrnuje

  • snídaně
  • denní pokojová služba
  • Wi-Fi
  • parking
  • transfery letiště – ubytování – letiště
  • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.