Turecko

FIT POBYT V TURECKU – KVĚTEN 2024 s Denisou Ozdobinski a Renatou Fatkhulislamovou

24.990 Kč
osoba

Popis zájezdu

Fit pobyt v Turecku – hotel Club Nena, Side s All inclusive.

Aktivní dovolená se vším všudy!

Letenky jsou již zahrnuté v ceně pobytu.

CO VÁS ČEKÁ?

 • fit zájezd za skvělou cenu s All inclusive a to včetně letenky v ceně pobytu!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích
 • stravování formou bohatých švédských stolů
 • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
 • fit program (ranní a večerní lekce)
 • hotel přímo u pláže

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Fit zájezd v Turecku je určen pro milovníky pohybu i odpočinku. Hotel nabízí skvělé zázemí pro aktivní dovolenou. Užijte si čas pro sebe na pláži nebo u bazénu. A poté se věnujte cvičení, které je pro vás připraveno.

FIT PROGRAM

Program s Denisou:

Ladiess fitness workout: 

Fitness cvičení pro podporu zdravého vztahu k sobě, sebevědomí a eliminace stresu. Během pobytu se bude střídat několik tréninkových metod. Denisa je velmi vnímavá a empatická, proto si každý, ať už je pokročilý cvičenec nebo začátečník přijde na své. Můžete se těšit na nové zkušenosti, pořádnou dávku motivace a v neposlední řadě, skvělou atmosféru ❤ Čeká na Vás posilování s vlastní vahou těla. Během pobytu se vystřídá několik tréninkových metod. První trénink bude seznamovací, zaměřený na celé tělo. Nejprve mne bude zajímat Váš zdravotní stav a poté Vaše sportovní zkušenosti. Zjistím, co kdo zvládá a podle toho upravím tréninky na další dny 🙂 Osvědčilo se mi trénovat v podobě intervalů, tedy na čas. Protože jaký počet opakování v tréninku cvičenec zvládne, je čistě na něm. Pokročilý sportovec si dá dynamičtější tempo a začátečník pomalejší tak, aby to ucvičil. Další den nás může čekat kruhový trénink, další něco ve dvojici nebo ve skupině. 🙂 Ale nebojte, nikdo nikoho nebude nikam tahat nebo nosit. 😉 Každý jsme individuální a mým cílem není Vás jen zničit, ale něco naučit a předat. Takže někdo bude mít stejný cvik v těžší formě a někdo v lehčí. Tak aby si každý zacvičil a necítil se demotivovaný. Ráda dám lidem zabrat, ale velmi nerada je vystavuji situacím, kde se cítí velmi nekomfortně. S lidmi pracuji už mnoho let a proto dokáži reagovat z minuty na minutu, aby to pro všechny bylo příjemné. Ráda dospělým dávám i tréninky formou hry, ale nebojte, ikdyž třeba vůbec necvičíte, mne se opravdu nemusíte bát. 🙂 Budu mít pro Vás nachystaných pár svých ověřených tréninků, ale v závislosti na Vás jsem připravená se Vám v intenzitě cvičení přizpůsobit. Je to Vaše dovolená a chci abyste si ji na maximum užili. ☀

Každý den trénink v délce 60 minut.

S sebou: Sportovní oblečení, tenisky, podložku na cvičení, ručník na cvičení.

Individuální trénink s Denisou – 60 minut – 1 000 Kč / 1 osoba

Program s Renatou: (bude se střídat cardio dance se strečinkem)

Cardio dance:

Jak už název napovídá, jedná se o propojení cardio (aerobního) cvičení s tancem. Na začátku lekce se zahřejeme nácvikem jednoduchých tanečních prvků, které na sebe postupně budeme „nabalovat“, až nám vznikne ucelená taneční choreografie. Narozdíl od jiných tanečních lekcí se u cardio dance taneční prvky často opakují a tak jsou choreografie jednoduché na zapamatování. Budeme využívat kroky z tanečních stylů jako Dancehall, Hip Hop a kroky Karibských tanců. Lekce Cardio dance je ve svižném a dynamickém tempu. 😉

Trénink v délce 60 minut.

S sebou: legíny, tričko a sportovní obuv.

Strečink:

Strečink je cílené protahování zkrácených svalů. Jde o doplněk ke cvičení, kterého máme širokou škálu, ale intenzivní a komplexní strečink našemu tělu chybí jak v plném rozsahu po cvičení, tak každému z nás v denním režimu. Strečink vede ke správnému držení těla a správnému dýchání. Během týdenního pobytu zapracujeme na uvolnění svalového napětí na zlepšení pohyblivostí a flexibility. 🙂

Trénink v délce 60 minut.

S sebou: legíny, pohodlný vršek a podložku na cvičení. Bez obuvi.

Individuální trénink s Renatou – 60 minut – 1 000 Kč / 1 osoba

ODKAZY: doplnění k Renčinému medailonku:

POPIS UBYTOVÁNÍ

Prázdninová vesnička umístěná v krásné rozkvetlé zahradě, s mnoha zákoutími pro relaxaci se skládá z hlavní budovy a patrových bungalovů. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie a nabízí svým hostům velmi kvalitní služby a servis. Historické centrum Side je vzdáleno 15 km, vzdálenost od letiště cca 80 km.

STRAVOVÁNÍ

ALL INCLUSIVE – snídaně, obědy a večeře formou pestrého bufetu, pozdní snídaně, lehký snack během dne, sendviče, saláty, odpolední káva a čaj, zákusky, zmrzlina. Neomezená konzumace místních alkoholických a nealkoholických nápojů od 10:00 do 24:00 hod.

PLÁŽ

Dlouhá písečná pláž s hrubým pískem a kamínky, oceněná Modrou vlajkou přímo u hotelu. Příkřejší vstup do moře usnadňuje molo. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

VYBAVENÍ

Velmi hezky zařízené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, fénem, TV/SAT, minibarem (doplňován pouze vodou), trezorem za poplatek, balkonem.

Vstupní hala s recepcí, směnárna, hlavní restaurace, 3 a´la carte restaurace (turecká, italská a rybí), lobby bar, 8 barů, kavárna, konferenční místnost, menší obchodní arkáda, 2 venkovní bazény, jeden z nich má 3 skluzavky, wi-fi v lobby baru zdarma.

TIP PRO VÁS:

Na tento pobyt je možné se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 24 990 Kč / osoba

Cena zahrnuje: letenky, transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování, all inclusive, fit program lektorkou (v příletový a odletový den cvičení není), delegát, pojištění CK proti úpadku

singleroom příplatek + 9000 Kč os/pobyt

dítě 2-8,99 let na přistylce – 9 990 Kč os/pobyt

dítě 9-11,99 let na přistylce – 15 490 Kč os/pobyt

Předběžný letový řád: odlet z Prahy: 4:45, přílet do Prahy: 11:35

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 14 dospělých osob + lektorky

Záloha nyní: 7 000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden (platí pouze do zakoupení letenek, poté již změna jména podléhá poplatku, změna jména na letence je možná nejpozději 48 hod před odletem).

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 27.3 2024), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORECH:

DENISA OZDOBINSKI

Jmenuji se Denisa Ozdobinski a od malička jsem aktivně sportovala a věnovala se tanci. Ve 12 letech jsem se dostala na taneční konzervatoř v Brně. Hned po konzervatoři ale přišla moje vášeň – Pole dance, čemuž se aktivně věnuji již 11 let. Za dobu soutěžení v tomto sportu se mi povedlo získat 16 zlatých medailí, 4 zápisy v České knize rekordů a mnoho dalších ocenění.

V roce 2018 jsem se dostala k fitness a několikrát jsem stála na stupni vítězů v kategorii Sport a Fitness model.

Momentálně už 9. rokem provozuji brněnské studio One2one. Mojí hlavní naplní práce je trenérství, lektorování a vystupování na show.

Jsem také spoluzakladatelkou online portálu www.fitplayce.cz

Jako poselství beru pomoci lidem měnit přístup sám k sobě, svému tělu, motivovat a inspirovat.

www.fitplayce.cz

www.one2onestudio.cz

www.poledanceonline.cz

https://instagram.com/denisakudlackovapole?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://www.facebook.com/kudlackovadenisa/

 

RENATA FATKHULISLAMOVA

Jmenuji se Renata Fatkhulislamova a jsem majitelkou pohybového studia Good Vibe v Brně. Celý život miluji tanec, kterému se od dětství věnuji. Po úspěšném absolvování Taneční konzervatoře jsem působila v divadle J.K.Tyla v Plzni. To mi otevřelo dveře i do zahraničních divadlech jako např. v Japonsku, Jižní Korei, Maroku a Švýcarsku. Od roku 2010 jsem lektorkou jumpingu a od roku 2020 i certifikovanou fitness instruktorkou. Momentálně se stal moji vášní taneční styl dancehall, který se učím mimo jiné i od předních jamajských tanečníků.

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 27. 5. – 3. 6. 2024
 • Termín pobytu: 27. 5. – 3. 6. 2024

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky
 • transfery
 • ubytování
 • all inclusive
 • fit program
 • služby delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.