O nás

Vážení klienti,

Evamartinaskova

po 17-ti leté praxi v cestovním ruchu, během níž jsem získala spousty zkušeností a mohla procestovat svět jsem založila cestovní kancelář VillasResorts.cz, kde pro Vás vybírám nejlepší vily, hotely a apartmány na základě osobního doporučení, tak abyste byli na Vaší dovolené maximálně spokojeni. Každému klientovi se věnujeme individuálně a rádi Vám poradíme s výběrem Vaší dovolené. Sledujeme nejnovější trendy a novinky cestovního ruchu, o kterých Vás informujeme na našem Facebooku a Instagramu, chystáme pro Vás také jedinečný Blog z cest našich klientů, ať vidíte průběh všech skvělých dovolených s námi online!

Na těchto webových stránkách je inspirace zájezdů, které pro Vás připravíme od A po Z, zorganizujeme Vám jóga zájezdy, právně platnou svatbu v zahraničí na základě osobní zkušenosti, připravíme Vám golfové, skupinové či firemní pobyty na míru. Klademe důraz na individuální přístup ke každému klientovi.

Vytvořte si svůj ideální zájezd na míru:

Zvolte si svůj termín, destinaci, délku Vašeho pobytu, vyberte si leteckou společnost a místo Vašeho odletu. Ve většině destinacích máme v místě výborný český servis, který se o Vás 100% postará. Zajistíme Vám privátní transfery z letiště, 24 hod VIP českou asistenci, výlety, pronájmy auta, skútru, kurzy vaření místní kuchyně, jógu, masáže apod. vše v češtině! Máte jazykovou bariéru? Leťte s námi a domluvíte se všude v češtině 🙂

Jsme ze zákona pojištěni proti úpadku u pojišťovny Union.

Hledáte dovolenou v Thajsku, na Bali, relax na Sardinii, svatbu na Mauriciu, jógu na Srí Lance či lyžování v Alpách? Napište nám požadavky Vaší dovolené a vše nechte už na nás!

Užijte si jedinečnou dovolenou v privátních vilách s bazénem či v hotelích  s výborným českým servisem v místě pobytu!

Neváhejte nás kontaktovat
Ing. Eva Martinásková – majitelka