Řecko

YOGA RETREAT NA LEFKADĚ – ZÁŘÍ 2023 s Petrou Pikkelovou

35.700 Kč
osoba

Popis zájezdu

Nádherný zelený ostrov Lefkada ve spojení s jógou.

 Lefkada  si i přes svou oblíbenost zachovává přirozený ráz a zdejší bílé pláže a tyrkysové moře okouzlí úplně každého. 

Vysoká kvalita hotelu, který jsme pro tento jóga zájezd vybrali Vám navíc zaručí nejen maximální odpočinek a zážitky, ale také zázemí pro jógovou praxi a to díky yoga shale přímo v hotelu a to s výhledem na moře. Letenky jsou navíc již zahrnuty v ceně pobytu! Skvělá cena za vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

V tomto pobytu si každý přijde na své – ať již při plavání v průzračném moři, odpočinkem s knihou u bazénu s výhledem na moře, ochutnávání místních specialit nebo právě při jógové praxi – tento pobyt je vhodný opravdu pro všechny.

CO VÁS ČEKÁ?

 • týdenní pobyt na krásném a romantickém řeckém ostrově Lefkada
 • ubytování v 5* resortu
 • dvoulůžkové pokoje nebo na vyžádání možnost jednolůžkového či třílůžkového pokoje
 • polopenze v ceně pobytu
 • jógový program s lektorkou Petrou Pikkelovou
 • letenky z Prahy již zahrnuty v ceně pobytu!

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na řeckém ostrově Lefkada je určen pro všechny, kteří milují spojení cestování a jógy.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

JÓGA LEKCE

Ranní lekce 8:00-9:00

Večerní lekce 18:00-19:00

Jeden den zcela volný na výlet nebo odpočinek.

V den odletu a příletu jóga není.

Změny v programu vyhrazeny.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Resort se nachází ve východní části ostrova Lefkada, konkrétně na kraji letoviska Nikiana. Je zasazen v mírném svahu na 40 ha pozemku. Udržovaná zahrada plná vzrostlých stromů i květin plynule přechází v písčito oblázkovou pláž s molem přímo u resortu. Východní poloha zaručuje, že bude Váš pobyt bez velkých vln a silného větru. Moře je průzračné a čisté a výhled na něj si můžete mimo jiné užívat také z celého komplexu, ze kterého můžete sledovat i okolní ostrovy v Jónském moři a vzdálenou pevninu. Check in od 15:00. Check out do 11:00. Resort se nachází 30 km od hlavního města Lefkas, 30 km od letiště Preveza a rušnější letovisko Nidri je 4 km.

https://portogalini.gr

VYBAVENÍ HOTELU

Hotel se skládá z několika na sebe navazujících budov. Součástí je i recepce s nepřetržitým provozem a elegantní lobby bar. K dispozici jsou 2 venkovní bazény, hlavní restaurace Asterias se středomořskou kuchyní a a la carte restaurace Nautilos. Dále zde můžete využít služeb bistra a 2 barů. Pro milovníky venkovních aktivit se nabízí 3 tenisové kurty s osvětlením, pískové volejbalové hřiště, yoga shala nebo moderně vybavené fitness. V hotelu najdete také SPA se 2 bazény – z toho 1 vyhřívaným vč. jacuzzi, 2 sauny, parní lázně, kosmetické a masážní služby. Wi-Fi je k dispozici v celém areálu resortu. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Na pláži naleznete středisko vodních sportů s řadou atrakcí.

STRAVOVÁNÍ

V ceně polopenze formou bufetu se širokým výběrem (polopenze je k dispozici za příplatek). Hotel je vyhlášen svou gastronomií a kulinářskými zážitky. Zaměřuje se na středomořskou kuchyni za použití čerstvých surovin vč. mnoha místních specialit.

PLÁŽ

Hotel leží přímo u písčito-oblázkové pláže. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

HODNOCENÍ CK

Resort na vysoké úrovni se skvělou vybaveností – vč. jógové shaly. Výhodná poloha přímo u pláže i nedaleko letiště. Doporučujeme pro cestovatele jednotlivce, zamilované páry i pro skupinu kamarádek.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 35 700 Kč / osoba

Cena zahrnuje: letenky z/do Prahy, transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování v pokoji s výhledem do zahrady, polopenze, využití yoga shaly, lekce jógy (v příletový a odletový den jóga není), služby českého delegáta, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Povinné příplatky – pobytová taxa – 3 Eur

MOŽNÉ PŘÍPLATKY:

 • příplatky za vyšší standard u dvoulůžkových pokojů je možné vyžádat pouze v případě, že zájem o tento příplatek projeví obě 2 osoby na pokoji

Classic double Side Sea View: + 1600 Kč osoba / pobyt příplatek k ceně výše

Superior Side Sea View: + 3.600 Kč osoba / pobyt příplatek k ceně výše

Single classic garden room only: + 9 600 Kč osoba / pobyt příplatek k ceně výše (pouze na vyžádání a omezené množství)

1-2 děti 4-11,99 let v doprovodu 2 dospělých osob na pokoji cena: 17 700 Kč dítě / pobyt s polopenzí

3. dospělá osoba – 12+ na přistýlce: 20 500 Kč osoba / pobyt

 

Předběžné časy letu PRG – PVK – PRG:

04:05-07:20

08:10-9:25

Informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 15 dospělých osob

Záloha nyní: 10.000 Kč / osoba

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 18.7. 2023), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Podmínky pro vycestování do země sledujte prosím zde: www.mzv.cz

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Petra Pikkelová

pobyty s jogou

Joga si mě objevila v roce 2002 v New Yorku. Po první Jivamukti hodině jsem srolovala podložku a věděla jsem, že se stalo něco velikého. Stala jsem se součástí něčeho co mě bytostně i spiritualně převyšuje, něčeho čehož jsme součástí všichni, aniž bychom si to uvědomovali. Životní láska nebo láska na několik životů. Od této chvíle se změnil můj život, protože se změnil můj pohled na něj. Před jógou stojím nahá, skromná a vděčná. Vděčná všem minulým, současným i budoucím učitelům jógy. Jógy jako jedním z filozofických směrů.

Věřím, že skrze praktikování jógových asán můžeme změnit  pohled nejen na naše těla a myšlení, ale hlavně  na svět ve kterém žijeme. Můžeme změnit naše denní vnímání a tím i konání. Konání, které se stává vůči všemu a všem kolem nás soucitnější, jemnější, hlubší a zřetelnější.

Na svých hodinách učím dynamičtější vinyasu (vinjásu), při které kladu důraz na spojení dechu s pohybem a to vše za doprovodu hudby, která jen umocňuje radost a prožitek při jógových ásanách. S pomocí hudby, zpěvu manter, meditace a vědomého dýchání – začneme postupně seřazovat tělo, duši a vědomí a tím vytvoříme vnitřní cestu k uzdravení a posílení. Při svých hodinách chci hlavně rozdávat radost a lásku kterou jóga přináší mě.

Jsem vděčná svým učitelům Sharon Ji a Davidu Ji za vytvoření Jivamukti Yogy metody, díky které se moje vnímání světa stalo zřetelnější a radostnější..

Jsem certifikovanou lektorkou Jivamukti Yogy  a West Boston Vinyasa Yogy.

Kontakt na lektorku:

Petra Pikkelová

petrapik@gmail.com

+420 777 012 876

http://urbanyoga.cz

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 18. 9. – 25. 9. 2023
 • Termín pobytu: 18. 9. – 25. 9. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky Praha – Preveza – Praha
 • transfery letiště – resort – letiště
 • ubytování na 7 nocí v 5* hotelu
 • polopenze
 • jógový program
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.