Thajsko

YOGA RETREAT V THAJSKU – Ko Samui – BŘEZEN 2023 s Luciou Burešovou

860 EUR
osoba pobyt

Popis zájezdu

Yoga retreat na ostrově Koh Samui. Poleťte se s námi do ráje!

REZERVACE OTEVŘENÉ POUZE DO 30. 11.!

Neuvěřitelně zelený a živý ostrov, kde najdete nádherné písečné pláže a širokou škálu odstínů moře.

Thajsku se říká země úsměvů, to jistě pochopíte hned po příletu. Všichni jsou neuvěřitelně milí, pokorní a připraveni Vám splnit jakékoliv přání. Ubytování ve 4* resortu přímo u pláže.

CO VÁS ČEKÁ?

 • ubytování na 11 dní / 10 nocí v hotelu u pláže
 • snídaně v ceně pobytu
 • odlet z Vídně
 • jógový program s lektorkou Lucií Burešovou

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Tento jóga zájezd doporučujeme všem, kteří se chtějí s jógou vydat do exotiky v zimních měsících. Pobyt může každý pojmout po svém – věnovat se odpočinku, meditacím a času pro sebe. Nebo využít pestré nabídky výletů s českým průvodcem, procestovat ostrov a dozvědět se něco o kultuře a historii.

Čeká vás odpočinek na krásných thajských plážích, poznávání krás ostrova a okolí. Doporučujeme také milovníkům jídla – především výborné thajské, ale i mezinárodní kuchyně, ale i pro ty z vás, kteří nepohrdnou nákupy a nočního života. Jóga pobyt je vhodný pro ženy i muže všech věkových kategorií, pro začátečníky i pokročilé. Možnost se nahlásit i v jedné osobě bez příplatku (doplnění dvoulůžkového pokoje s další klientkou – zajistíme).

JÓGA LEKCE

Změny v programu vyhrazeny.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Paradise Beach Resort 4* je hotel v thajském stylu, který se nachází u 6km písečné pláže Maenam Beach, 20 km od Chawengu. V okolí se nachází několik restaurací a barů.

POKOJE

Pro jógový pobyt máme v rezervaci pokoje typu Grand deluxe rooms, které jsou umístěné v hlavní budově uprostřed zahrady a to v přízemí a v prvním patře. Každý pokoj má terasu nebo balkon s venkovním nábytkem pro odpočinek. Pokoj je vybaven velkou king-size postelí, gaučem, minibarem, LCD TV, varnou konvicí s čaji a kávou, balenou pitnou vodou, trezorem a klimatizací. Koupelna nabízí sprchu, toaletu a bidet, fén, kosmetiku a ručníky. Wi-Fi je k dispozici zdarma na všech pokojích.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně v ceně pobytu. Obědy a večeře je možné zajišťovat v hotelu i v okolních restauracích, které jsou několik minutek pěšky z vily.

PLÁŽ

Hotel se nachází přímo u písečné pláže.

TIP PRO VÁS:

Na tento pobyt s jógou je možné se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 860 EUR / osoba

Cena necvičící osoba: 830 EUR

Příplatek na jednolůžkový pokoj je 380 EUR na 9 nocí.

Cena 3. osoby ve dvouluzkovem pokoji – sleva 60 EUR os/ pobyt

Cena ditete 4-12 let se 2 dosp. Osobami – sleva 200 EUR os/pobyt

Cena zahrnuje: transfery letiště – hotel – letiště, 9 nocí ubytování, snídaně, lekce jógy (v příletový a odletový den jóga není), asistence místní CK, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

 • letenky Vídeň – Ko Samui – Vídeň – nabídku letenek budeme všem nahlášeným posílat po naplnění min. počtu účastníků (cena letenek se pohybuje mezi 20-25 tis.)
 • cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A60 Pandemic za 1690 Kč / 70 EUR / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 11 dospělých osob + lektor.

Pro závaznou rezervaci se hradí záloha: 400 EUR / osoba

Doplatek do 5.1.2023

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

www.mzv.cz

Od 1.7.2022 platí nová pravidla pro vstup turistů do Thajska.

Turisté nemusí již žádat o Thailand Pass, není vyžadován doklad o mezinárodním zdravotním pojištění na Covid-19, nemusí se vyplňovat imigrační karta po příjezdu do země.

V platnosti zůstavá jen požadavek na platný očkovací certifikát nebo v případě neočkovaných cestujících negativní test na Covid-19 (PCR test ne starší než 72 hodin a antigenní test ne starší než 24 hodin před odletem).

Podmínky návratu do ČR ze zemí mimo EU v době pandemie Covid-19

Do České republiky se může od soboty 9.4.2022 cestovat bez omezení a ruší se také všechny podmínky pro návrat i ze zemí mimo EU+.

Češi a zahraniční turisté již při vstupu do země nemusí vyplňovat příjezdový formulář a ani předkládat evropské certifikáty, tedy nepotřebují již před odletem či odjezdem do ČR potvrzení o očkování, prodělání nemoci Covid-19 nebo negativním testu. Ze zahraničí se tak všichni naši klienti mohou vracet bez těchto administrativních restrikcí.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY – Lucia Burešová

Dobrý deň, moje meno je Lucia Burešová, priatelia ma volajú “Lu”.

Mám v krvi dobrodružstvo, chuť spoznávať svet , radosť zo života, lásku k prírode a športu.Mojou vášňou a zamestnaním sa stala JOGA. Venujem sa jej viac ako 15 rokov.Najskôr bola pre mňa doplnkovou aktivitou k behu,fitnessu a indoor cyclingu ktorých som tiež inštruktorkou. Učarovala mi však natoľko že som sa jej rozhodla venovať “na plný uväzok”.

Prelomovým bol pre mňa 200 hodinový medzinárodný učiteľský tréning v Costa Rice v januári 2016 (200 RYS) ktorý mi okrem veľa odborných vedomostí priniesol aj nové priateľstvá so skvelými ľuďmi z celého sveta a cestu k sebe samej.

Dnes vlastním jogové študio YOGA POINT v Trnave.Je mojim splneným snom.Dlho som túžila vytvoriť pre komunitu svojich študentov a priateľov útulné miesto kde sa budú cítiť príjemne,uvoľnene, pohodlne a kam sa budú vždy radi vracať.Verím že sa mi to podarilo.Vediem v ňom verejné aj súkromné lekcie hatha jogy , power jogy aj ich mixu ktorý sme nazvali “Lu joga”.Učím ich praktikovať jogu zdravým spôsobom (môj medzinarodný certifikát je orientovaný na terapeutickú jogu).Súčasťou každej mojej lekcie sú aj relaxácia s meditáciou a dychové cvičenia – pranayama .

Najväčšiu radosť mám keď vidím po lekcii odchádzať ľudí zo štúdia spokojných a usmiatych.Keď mi píšu a hovoria ako im ustupujú bolesti hlavy,krku,chrbta, ako stuhnuté svaly aj myseľ povoľujú , z ich života zmizla podráždenosť, náladovosť a negativita.To je pre mňa najkrajšia odmena.

Pravidelne tiež organizujem rôzne jogové pobyty a podujatia na Slovensku aj v zahraničí. Spolupracujem s obľúbenými slovenskými ,českými a zahraničnými jogovými lektormi (workshopy s mojimi učiteľmi Vaškom Krejčíkom, Fredym Ayisi, ženská joga s Nataliou Shakhnazar atď. 🙂

Na mojich lekciach sa nažím o to aby ľudia pochopili že YOGA nie je cvičenie ale filozofia ktorá im môže zlepšiť aj zmeniť život.Aby sa naučili dýchať ,cítiť a počúvať svoje telo a jeho signály.Že nie je dôležité dať si nohy za hlavu ale byť sám sebou.Robiť v danej chvíli s tým čo máme to najlepšie čo dokážeme – s ľahkosťou a úsmevom na tvári.

Každý človek si hľadá svoju vlastnú cestu k spokojnosti,radosti zdraviu a šťastiu.Pre mňa je práve JOGA tou cestou.

Moje mottá :

“Skutočná joga nie je o tvare Tvojho tela ale o tvare Tvojho života.”( Aadil Palkhivala).

“Z druhých ľudí dostanete to najlepšie vtedy , keď vydáte to najlepšie zo seba samých” .( Zig Ziglar)

Viac o mne a mojom jogovom študiu  nájdete na web stránke : jogatrnava.bizref.sk

a fb strankach:

Lucia Burešová- lektorka jogy alebo

YOGA POINT Trnava

 NAMASTÈ

Termín pobytu

 • 10 dní / 9 nocí v místě
 • Termín letu: 5. 3. – 16. 3. 2023 (nebo dle letových řádů)
 • Termín pobytu: 6. 3. – 15. 3. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování na 10 dní / 9 nocí
 • snídaně
 • jógový program s lektorkou
 • transfery letiště-ubytování-letiště
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.