Severní Kypr

MOTIVAČNÍ A FITNESS POBYT NA KYPRU – ZÁŘÍ 2023 s Lucií Mucalovou a Denisou Ozdobinski

26.990 Kč
osoba

Popis zájezdu

Sexy tvarující a motivační pobyt pro ženy, tentokrát na KYPRU.

POZOR! PŘIHLÁŠKY OTEVŘENÉ POUZE DO 31.5.!

CO VÁS ČEKÁ?

 • pobyt za skvělou cenu s polopenzí a to včetně letenky v ceně pobytu!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích
 • stravování formou švédských stolů
 • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
 • každodenní program s lektorkami
 • hotel přímo u písečné pláže

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt je určen pro milovníky pohybu i odpočinku. Hotel nabízí skvělé zázemí pro aktivní dovolenou.

PROGRAM

Program s Lucií s názvem “Wellness pro mysl”
Série motivačních přednášek zaměřených na zklidnění mysli. Den po dni budete získávat inspiraci, která vás provede krok za krokem k vnitřnímu klidu. Dáte STOP zahlcenosti, stresu, napětí, nestíhání a nesoustředěnosti. Zažijete nadhled nad svými myšlenkami, emocemi a získáte energii pro vlastní tvoření spokojeného života. Těšte se na detox hlavy!
Tyto seberozvojové bloky nenahrazují terapeutickou, ani lékařskou péči, jedná se o motivační setkávání se.

Možnost doplatkových služeb s domluvením přímo v místě konání akce.

Individuální mentoring na Kypru s Lucií:

60 minut – 2 000 Kč, platba v hotovosti nebo na účet

Program s Denisou

Speciální tréninkový týden zaměřený na posílení a formování ženských partií. Během pobytu se budeme věnovat cíleným cvičením, která se zaměřují na problematické oblasti, jako jsou boky, stehna, břicho, ale také neopomeneme horní polovinu těla. Všechny cviky jsou navrženy tak, aby Vaše tělo dostalo nejlepší možnou péči a abyste se cítili dobře ve své kůži. Kromě cvičení se budeme věnovat i dalším aktivitám, které Vám pomohou relaxovat a nabrat novou energii. Dostanete i užitečné rady k Vaší vysněné postavě. 🫶🏻 Přijďte strávit týden se skvělou partou žen, které chtějí udělat něco pro své zdraví a zároveň si užít trochu odpočinku od každodenního shonu. Těším se na Vás!

Možnost doplatkových služeb s domluvením přímo v místě konání akce.

Individuální trénink na Kypru s Denisou:

60 minut – 1 000 Kč, platba v hotovosti nebo na účet

POPIS UBYTOVÁNÍ

Menší hotelový komplex s krásnou zahradou. Nachází se přímo u písečné pláže, kousek od města Iskele, 12 km od známého města Famagusty a cca 70 km od letiště v Larnace. Hotel Long Beach, částečně zrenovovaný, je vhodným místem pro rodiny s dětmi a klienty vyhledávající klid a pohodu. Za poplatek je možné využít místní spojení přímo od hotelu do nedaleké Famagusty.

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, minibarem (za poplatek), varnou konvicí, individuální klimatizací, TV/SAT, trezorem a fénem (na vyžádání v recepci zdarma) a terasou.

STRAVOVÁNÍ

POLOPENZE – snídaně a večeře formou bufetu v restauraci u bazénu.

PLÁŽ

Dlouhá písčitá pláž, na některých místech s oblázky, s lehátky, slunečníky a osuškami (k vyzvednutí na recepci) zdarma.

VYBAVENÍ

Recepce s barem, směnárnou a menším lobby s WI-FI připojením zdarma. Venkovní bazén s dětskou částí a barem, restaurace, dětský koutek. V blízkosti areálu kratší běžecká dráha, dětské hřiště a venkovní posilovna. V docházkové vzdálenosti se nachází restaurace a supermarket. Večer se můžete těšit na živou hudbu.

TIP PRO VÁS:

Na tento pobyt je možné se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 26 990 Kč / osoba

Cena zahrnuje: letenky, transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování, polopenze, program lektorkami (v příletový a odletový den program není), delegát, pojištění CK proti úpadku

Za příplatek je možnost dvoulůžkový pokoj v 1. řadě s výhledem na moře (na vyžádání dle dostupnosti) – příplatek k ceně: 1400 Kč / osoba / pobyt x 2 osoby na pokoji (musí se dopředu 2 osoby domluvit)

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji: + 5 200 Kč  (na vyžádání a pouze standard room, nikoliv beach front)

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 12 dospělých osob

Záloha nyní: 10 000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden (platí pouze do zakoupení letenek, poté již změna jména podléhá poplatku, změna jména na letence je možná nejpozději 48 hod před odletem).

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 9.7. 2023), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORECH:

Lektorka a mentorka: Lucie Mucalová

Můžete mě potkat v roli koučky, terapeutky, mentorky a lektorky. Pro své klienty jsem především partnerem a průvodcem v průběhu životních, vztahových i pracovních změn. Celou mou práci provází vztahy a hledání cesty k sobě, ať už mezi jednotlivci, v rámci týmu nebo jako pohled do svého nitra. Hledání cest k sobě má pro mě hluboký smysl, jelikož kvalita vztahů je klíčem ke spokojenému životu  Nikoho nehodnotím ani neříkám, co je a není dobře. Spíše vnímám celý příběh v souvislostech a pomáhám najít prostor pro změnu. Pravidelně přispívám do známých medií, převážně do ženských lifestylových časopisů a slyšet mě můžete v různých podcastech.

www.luciemucalova.cz

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100064518347351

Instagram: https://instagram.com/koucka_lucie_mucalova?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Soukromá skupina pro ženy s názvem Wellness pro mysl: https://www.facebook.com/groups/176330371935581/?ref=share_group_link

Trenérka: Denisa Ozdobinski

Mé jméno je Denisa Ozdobinski a od mala jsem se aktivně věnovala sportu a tanci. V 12 letech jsem se dostala na taneční konzervatoř v Brně. Nicméně, moje vášeň se brzy přesunula k Pole dance, kterému se intenzivně věnuji už po dobu 12 let. Díky své píli a práci jsem během soutěží v tomto sportu získala celkem 16 zlatých medailí, 4 zápisy v České knize rekordů a řadu dalších ocenění.

V roce 2018 jsem se rozhodla zapojit do fitness a několikrát jsem se umístila na stupních vítězů v kategorii Sport a Fitness model.

Momentálně již 10 rok provozuji brněnské studio One2one, kde se věnuji především trenérství, lektorování a vystupování na show. Kromě toho jsem také spoluzakladatelkou online portálu Fitplayce a Pole dance online.

Mé poselství spočívá v pomoci lidem měnit svůj přístup k sobě samým, svému tělu, motivovat je a inspirovat.

Pokud vás zajímá více o mé práci, můžete navštívit webové stránky mého studia One2one, Pole dance online, Fitplayce a také můj instagramový nebo facebookový profil.

www.one2onestudio.cz

www.poledanceonline.cz

www.fitplayce.cz

https://instagram.com/denisakudlackovapole?igshid=YmMyMTA2M2Y=

https://www.facebook.com/kudlackovadenisa/

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 9. 9. – 16. 9. 2023
 • Termín pobytu: 9. 9. – 16. 9. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky
 • transfery
 • ubytování
 • polopenze
 • fit program
 • služby delegáta
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.