Itálie

JÓGA NA SARDINII – ČERVEN 2024 s Petrou Ďurica

1.645 EUR
osoba

Popis zájezdu

Tyrkysové moře, pláže s bílým pískem, butikový hotel obklopený palmami a olivovníky a dvě lekce jógy denně s oblíbenou učitelkou Petrou Ďurica. Pojeďte si vychutnat krásy kvetoucího ostrovu Sardínie, který je známý také jako Smaragdový klenot Středomoří.

CO VÁS ČEKÁ?

 • týdenní jóga zájezd na krásném ostrově Sardinie
 • ubytování ve 4* hotelu
 • dvoulůžkové pokoje nebo na vyžádání možnost pokoje jednolůžkového
 • polopenze v ceně pobytu s možností využívat obědů ala carte přímo v hotelové restauraci
 • jógový program
 • pojištění CK proti úpadku

JÓGA LEKCE

Petra je známá svým osobním přístupem ke každému jednomu praktikujícímu. V průběhu lekcí do pozic dopomáhá a nabízí různé varianty pozic tak, aby lekce byla přístupná každému.

Čekají vás dvě lekce jógy denně, ranní a večerní praxe, které budou obsahovat jak praxi asánovou (síla, flexibilita, mobilita, dynamika, ale také zpomalení a tutoriály na vybrané jógové pozice), tak pranayamu a vedené relaxace a meditace, které Vám pomohou na Vaší cestě sebepoznání.

Každá lekce bude mít vybrané téma s rozsahem také mimo Vaši podložku, abyste, to co se v průběhu praxe naučíte, mohli aplikovat také do běžného života.

– asánová praxe,
– vysvětlení a praxe dechových technik (pranayama),
– vedené relaxace, meditace,
– tutoriály, k vybraným pozicím – ukázka a pomoc “jak na” vybrané jógové pozice,
– inspirace a pomoc při sestavování vlastní praxe,
– inspirace a pomoc při sestavování jógových lekcí (vhodné pro instruktory),
– individuální přístup,
– sdílení zkušeností a rad,
– prostor pro zodpovězení případných dotazů,
– prostor pro napojení se na sebe sama.

Jóga lekce budou probíhat 2 x denně (ráno a večer).

V den příletu, odletu jóga není.

Změny v programu vyhrazeny.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na italském ostrově Sardinie je určen pro všechny, kteří milují spojení jógy a cestování. Díky skvělé vybavenosti hotelu i jeho umístění se na místě nemusíte starat o nic jiného, než o Váš odpočinek a prohloubení praxe jógy.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází v oblasti, kde příroda a moře vytvořily scenérii nedotčené krásy. Hotel je vybudován v několika strukturách na různých úrovních svažujících se do zahrady a k malebnému bazénu obklopenému palmami a olivovníky. Design je tradičně sardinský, s nábytkem a látkami od kvalifikovaných řemeslníků z Ogliastra. Restaurace nabízí kromě národní kuchyně i chutná tradiční jídla připravená z místní produkce.

POKOJE

Každý pokoj má vlastní vchod, koupelnu se sprchou, fén, toaletní potřeby, centralizovanou klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, minibar, rychlovarnou konvici a trezor.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze formou bufetu se širokým výběrem. Hotel je vyhlášen svou gastronomií a kulinářskými zážitky. Zaměřuje se na středomořskou kuchyni za použití čerstvých surovin vč. mnoha místních specialit.

Restaurace se nachází v hlavní budově hotelu a má vnitřní místnost a venkovní terasu u bazénu, ideální pro příjemné večery a sladká probuzení. Začněte den bohatou mezinárodní snídaní formou bufetu! V době oběda se občerstvěte lehkým obědem à la carte.

A na závěr dne – večeře – opravdový kulinářský zážitek! Tradiční speciality, mořské plody a čerstvá zelenina i ovoce z místní produkce. Předkrm, 2 hlavní chody, 2 přílohy a vegetariánská nabídka. Hotel je připraven také na hosty s omezeními ve stravě – prosím, nahlaste nám v případě zájmu předem.

Večer pak můžete zakončit sklenkou vína a posezením u bazénu.

PLÁŽ

Hotel se nachází cca 700 metrů (10 minut pěšky) od krásné pláže Torre di Bari.

HODNOCENÍ CK

Hotel s velmi kvalitní nabídkou služeb a se skvělou vybaveností – vč. jógové shaly. Výhodná poloha kousek od pláže. Doporučujeme pro cestovatele jednotlivce, zamilované páry i pro skupinu kamarádek.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit
osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy
nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA za ubytování v pokoji STANDARD: 1645 EUR / 40 990 Kč /osoba

Necvičící osoba cena 1595 EUR / 39 990 Kč / osoba

Pokoje Superior – příplatek 3 600 Kč / osoba / pobyt

Porovnání pokojů – pokoje Standard jsou útulné pokoje vybavené v sardinském stylu a rozmístěné v zahradě, ve velmi klidné části hotelu. Mají výhled do zeleně a zahrady okolo. Od hlavní budovy jsou jen pár minutek pěšky.

Pokoje Superior – novější a zrekonstruované pokoje se nachází v hlavní budově. Pokoje Superior jsou 2 typy – garden view a sea view. Cena výše je za pokoj Superior bez garance výhledu na moře, mají výhled do zahrady. Plný výhled na moře je na vyžádání za další příplatek hotelu.

Popis pokojů najdete na webu hotelu ZDE.

V případě zájmu o superior pokoj se musí vždy dopředu domluvit obě osoby ubytované v něm. Pokoje jsou na vyžádání dle volné kapacity hotelu.

Cena zahrnuje: letenky (z Prahy/Vídně), skupinové transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování, polopenze, využití yoga shaly a pomůcek na jógu, lekce jógy (v příletový a odletový den jóga není), Wi-Fi ve společných prostorách, zapůjčení ručníku na pláž, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – A30 Pandemic od Union za 560 Kč / osoba / pobyt

Příplatek za jednolůžkový pokoj STANDARD: 12 800 Kč / osoba / pobyt

 

Informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 15 dospělých osob

Záloha nyní: 7 000 Kč / osoba

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 16. 4. 2024), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: PETRA ĎURICA

Petra je uznávanou lektorkou jógy se zaměřením především na Vinyasa Flow Yogu v kombinaci s Hatha Yogou, kterou učí nejen na svých pravidelných lekcích, ale také na pobytech po celém světě. Je známá tím, že praktikujícím pomáhá objevovat a prohlubovat rozsah jejich schopností a znalostí v oblasti jógy a integrovat propojení těla, mysli a srdce do každodenního života. Ráda propojuje jednotlivé jógové pozice s dechem a vytváří výjimečné jógové sekvence, které obohatí Vaši jógovou praxi o nové přechody a pozice, v průběhu svých lekcí se však také ráda soustředí na prohloubení znalostí jógy a studia sebe sama, které následně praktikující dokáží využít během svých běžných dní.

Zda jste zvědavý začátečník nebo pokročilý jogín, rozmanitost Petřiných lekcí zajisté uspokojí každého z Vás. Během lekce Vás vyzve k tomu, abyste překonali sebe samého, naučili se něco nového a naplní Vás energií a silou.

Díky její cestovatelské vášni svou jógovou praxi prohlubuje během svých cest po celém světě, mezi destinace, které navštívila, patří např. Bali, Thajsko, Vietnam, Mexiko anebo Sri Lanka, kde úspěšně absolvovala svůj další učitelský kurz. Pravidelně také navštěvuje workshopy a semináře se zahraničními lektory a své nabyté zkušenosti následně předává dále na svých lekcích jógy. Petra se rozhodla šířit jógu také online. Společně s ní tak můžete praktikovat jógu online na její Patreon stránce https://www.patreon.com/petradurica anebo na jejím IG účtu https://www.instagram.com/petra_durica, kde najdete spousty, jak jógových, tak cestovatelských inspirací.

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 16. 6. – 23. 6. 2024

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky
 • skupinové transfery letiště – hotel – letiště
 • ubytování na 7 nocí
 • polopenze
 • jógový program
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.