Řecko

JÓGA ZÁJEZD NA KRÉTU – ČERVEN 2023 s Janou Rachno

30.300 Kč
osoba

Popis zájezdu

Dovolená s jógou na Krétě pod vedením lektorky Jany Rachno.

Letenky z/do Prahy již v ceně pobytu!

CO VÁS ČEKÁ?

  • jóga zájezd za skvělou cenu v krásném hotelu na Krétě a to včetně letenky z Prahy v ceně pobytu!
  • ubytování ve dvoulůžkových pokojích v hotelu Bali Star Boutique hotel***+
  • stravování formou polopenze
  • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
  • jóga program s lektorkou
  • český servis v místě

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Krétě je určen pro milovníky jógy i odpočinku. Odpočinek na pláži či u bazénu, protažení těla, vyčištění hlavy a čas jen pro sebe sama. Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže.

JÓGA LEKCE

Lekce yoga alchemy pracující se silou, dynamikou u restorativními technikami ráno a večer, meditace na pláži, dechové techniky, povídaní o dlouhověkosti.

V den příjezdu a odjezdu není jógová praxe.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Oblíbený a velmi klidný hotel se nachází přímo u krásné rozlehlé pláže s pozvolným vstupem do moře. Díky poloze na okraji letoviska nabízí ničím nerušené ubytování s velmi výhodnou polohou do centra Bali. Letiště je vzdáleno cca 56 kilometrů.

Hotel disponuje bazénem se sladkou vodou, lehátky a slunečníky u bazénu i v zahradě.

POKOJE

Pro jóga pobyt máme v rezervaci dvoulůžkové pokoje. Pokoje mají koupelnu s WC, klimatizaci, telefon, SAT/TV, Wi-Fi připojení, fén, ledničku a balkon nebo terasu.

STRAVOVÁNÍ

Cena jógového pobytu zahrnuje polopenzi formou bufetu – snídaně a večeře.

Snídaně 7:30-10:00

Večeře 19:00-21:00

PLÁŽ

Písčitá pláž s pozvolným vstupem se nachází cca 100 m od hotelu. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek.

TIP PRO VÁS:

Na tento jóga zájezd je možné se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

 

 

Ceník

CENA: 30 300 Kč / osoba

3. dospělá osoba na přistýlce sleva 3 000 Kč / pobyt.

Sleva pro necvičící osobu 1300 Kč

Příplatek za jednolůžkový pokoj 6 990 Kč / pobyt.

Dětské ceny:

dítě na přistýlce od 2 let  do 12.99 let za cenu: 12.790 Kc

*  je možné umístit ke 2 dospělým osobám na standard dvoulůžkový pokoj a maximalni kapacita 3 osob 1+2, ci 2+1 a nebo 3 dospele osoby

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Kréta – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji standard, polopenze, lekce jógy v hotelu nebo na pláži (v příletový a odletový den jóga), pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Na místě se hradí pobytová taxa 1,50 EUR / pokoj / noc

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 14 klientů + 1 lektor

Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 7 000 Kč, doplatek do 2 měsíců před odletem (do 27.3.), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ, COVID INFORMACE:

www.mzv.cz

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Jana Rachno

Lektorka a školitelka jógy a longevity medicine Jana Rachno má za sebou více než 10 let praxe.  Je autorkou systému Wheel Jóga ®, nadace Seniorem s radostí a marketingovou ředitelkou jógové aplikace Vivido.fit. Své znalosti čerpala na Fakultě tělesné výchovy a sportu a na mnoha kurzech v Evropě, USA a Indii, budete tak opravdu v těch nejlepších rukou a z pobytu si odvezete vždy něco navíc!

Yoga Alchemy pobyt

Alchymie sebepoznání skrze dynamickou, silnou i restorativní jógu meditaci a dech. Ranní silná praxe rozproudí Vaši energii, posílí Vaše tělo a pomůže získat resilienci, kterou si z podložky odnesete i do života. Večerní terapeutická a restorativní praxe dodá tělu potřebný odpočinek a přinese balanc po dni protančeném na krásném místě, ve skvělé společnosti. Systematické střídání technik a individualizace Vám pomůže maximálně prožít společný čas a balanc si uchovat i po pobytu.

Z něj sii kromě spousty zážitků, nových přátel a památek odvezete i cvičební videa a materiály, které Vám pomohou nastavit cvičení pro sebe z pohodlí domova.