ČR

JÓGA VÍKEND V PECI POD SNĚŽKOU (Aparthotel Sv. Vavřinec) – ŘÍJEN 2023 s Danou Beierovou

6.550 Kč
osoba

Popis zájezdu

Podzimní hory, čerstvý vzduch a jóga. 

Tento víkend je určený pro všechny, kdo si chtějí odpočinout, načerpat sílu a vyrovnat svou rozkolísanou rovnováhu. Příroda nás nabíjí energií a současně dodá klid, stejně tak i jóga. Propojením těchto dvou zdrojů se dostaneme do ztracené rovnováhy, odpočineme si mentálně, posílíme a protáhneme fyzické tělo.

Ranní 60minutové lekce budou dynamické. Pomocí vinyasa flow jógy účinně posílíme svalový tonus, protáhneme ztuhlé tělo a rozproudíme energii. 

Večerní lekce budou 90 minut a budou jemnější. Budeme se více protahovat a pracovat s naší psychikou. 

Součástí každé lekce bude praxe vědomého dýchání a meditace.

CO VÁS ČEKÁ?
 • ubytování na 2 noci v Aparthotelu Sv. Vavřinec v centru Pece pod Sněžkou
 • skvělé snídaně v ceně
 • lekce jógy s Danou Beierovou
 • 60 min wellness v ceně pobytu

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?
 • pro začátečníky i pokročilé v józe
 • pro ty, kteří mají chuť prohloubit svou praxi jógy
 • pro osoby starší 16 let, muže, ženy, páry i známé i jednotlivce, kteří nemají s kým vyrazit

JÓGA LEKCE

Časy a zaměření lekcí: 

Jógou k fyzické a duševní pohodě

Pátek 

18:00 – 19:30 V této prodloužené lekci se zaměříme propojení dechu a pohybu. Dech je bránou do našeho nitra, nástrojem ke zklidnění pocuchaných nervu a vyčištění zahlcené hlavy. V pomalém tempu budeme plynout mezi jednoduchými pozicemi tak, abychom se mohli soustředit na propojení pohybu a dechu a všechno ostatní odložíme stranou. Na závěr si dopřejeme meditaci a relaxaci.

Sobota 

8:00 – 9:00 Tato vinyasa flow bude zaměřená na posílení a protažení nohou a kyčlí, abychom probudili naši energii pro celý den. Pokud celý pracovní den trávíme vsedě na židli v kanceláři nebo v autě, jsou nohy ztuhlé, nateklé a unavené zároveň. Díky stojným pozicím rozproudíme krevní oběh i lymfu, posílíme svaly nohou i místa náchylná k úrazům jako jsou kolena či kotníky. Nohy i kyčle budou lehčí a plné energie.

17:30 – 19:00 Jemnou praxí se ponoříme hlouběji do sebe. Budeme déle setrvávat v pozicích ve stylu jin jógy pro hlubší protažení a zároveň vnímání sami sebe. Součástí této delší lekce bude i vedená meditace a hluboká relaxace, které jsou důležitým nástrojem pro uvolnění stresu, zvládání náročných situací a celkové péče o naše duševní zdraví.

Neděle 

8:00 – 9:00 Vinyasa flow lekce, ve které se soustředíme na střed těla, záda a hrudník. Posílením zádových svalů se snadněji narovnáme, díky tomu otevřeme hrudník a ramena a bude se nám lépe dýchat. Dech je zdrojem naší energie i dobré nálady. Zároveň posílením břišních svalů podepřeme bedra, aby nás tolik nebolela od neustálého sezení a hrbení.

Mezi lekcemi bude prostor pro individuální program – procházky a pobyt venku, relax ve wellnessu, případně pro zájemce je možnost individuální konzultace s lektorkou (nutno domluvit předem).

POPIS UBYTOVÁNÍ

Aparthotel Svatý Vavřinec se nachází přímo v centru města Pece pod Sněžkou.

Nový Aparthotel Svatý Vavřinec nabízí komfortní designové ubytování a řadí se do kategorie čtyřhvězdičkových hotelů v Peci pod Sněžkou. Každé z našich studií nebo apartmánů nabízí harmonii spojenou s designem, komfortem a pohodlím.

Hýčkat se nechte v našem Krkonošském wellness centru a ochutnat můžete pokrmy naší restaurace.

Samozřejmostí je parkování v jedné z našich dvou podzemních garážích v ceně ubytování (nyní nově i s elektronabíječkami s možností dobití až 6 vozů najednou).

STRAVOVÁNÍ

V ceně jógového víkendu jsou snídaně. Snídaně se podávají od 7:30 do 10 hod. a jsou v ceně ubytování a jsou formou bufetu.

Pro obědy a večeře můžete využít hotelovou restauraci.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 6 550 Kč / osoba / pobyt ve dvoulůžkovém pokoji 

Cena zahrnuje: 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením, snídaně, jógový program (viz záložka Popis), wellness na 60 min, sál na cvičení

Minimální počet účastníků: 11 + lektor

Pro rezervaci se hradí záloha 2500 Kč / osoba, doplatek je splatný do 13.8.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: DANA BEIEROVÁ

Dana Beierová – lektorka vinyasa flow a slow flow jógy.

Dana se józe věnuje přes 17 let. Ve svých lekcích propojuje dynamickou vinyasu s prvky terapie, soustředí se na sladění dechu s pohybem, nalézání vnitřního klidu a ukotvení se v přítomném okamžiku. Lekce mohou být silné i jemné, fyzicky náročné i odpočinkové, podle potřeby a záměru praktikujících. Jsou určené pro všechny – ať dlouhodobě praktikující, tak úplné začátečníky. Díky svým bohatým zkušenostem vás provede lekcí s lehkostí a přiměřeností. Jejím záměrem je pomoci svým studentům v sobě objevit vnitřní sílu a nadhled. Najít sám sebe.

Dana vystudovala učitelský kurz v USA pod vedením mezinárodně uznávaného učitele Maxe Stroma, který je dodnes pro ni velkou inspirací na podložce i v každodenním životě. Později studovala 300hodinový Svastha Yoga Therapy Program s Ganeshem Mohanem. Lektorování se věnuje více jak 10 let a od roku 2013 vede Jóga studio Poděbrady.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Termín pobytu

 • 3 dny / 2 noci
 • Termín pobytu: 13. 10. – 15.  10. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • ubytování na 2 noci
 • bohatá bufetová snídaně
 • jógový program s Danou Beierovou
 • vstup do wellness na 60 min
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.