ČR

Víkendový pobyt “Osobní vize” s jógou v Penzionu Kůlna Jedovnice – únor 2023 se Zuzanou Šimečkovou

7.500 Kč
osoba

Popis zájezdu

Pobyt “Osobní vize” v Kůlně

Chodíte do práce, která Vás nebaví, ale nevíte, co jiného byste mohli dělat? Nebo už možná víte, co by Vás naplňovalo, jen netušíte, kde začít a od čeho se odpíchnout. Možná jste se právě rozešli s partnerem/partnerkou a cítíte se tak trochu ztracení a bezprizorní. Třeba se nacházíte v úplně jiné životní situaci a prostě se jen chcete pohnout z místa nebo si odpočinout na samotě s partou podobně naladěných lidí.

Tak právě pro Vás je pobyt na téma „Osobní vize”. Pokud v životě nevíme, kam jdeme, nikdy tam nedojdeme. Proto je důležité si vizi vytvořit a nasměrovat se směrem, kterým se chceme ubírat. Vytvořte si život, který Vás bude bavit a prožívejte ho naplno. Začít nemusíte sami 1. ledna, ale třeba 17. února společně s ostatními a vzájemně se podpořit v tvůrčím procesu.

Pobytem Vás provede Zuzana Šimečková. V roce 2019 opustila své zaměstnanecké místo a vrhla se naplno a po hlavě do toho, co ji skutečně baví a naplňuje. Měla vizi, zapálení a taky věděla, že chce prožívat radost v každém všedním dni. Zuzka Vás provede tvorbou vize, ať už se týká čehokoliv a podpoří Vás na Vaší cestě.

CO VÁS ČEKÁ?
 • zimní jóga víkend v krásné přírodě
 • celý penzion budeme mít jen pro sebe
 • bohatá plná penze v ceně pobytu
 • 3 hodiny finské sauny denně v ceně
 • celovíkendový program na podporu tvorby životní / osobní vize, včetně lekcí jógy
  se Zuzanou Šimečkovou
 • spoustu možností kam se vydat na výlet
PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?
 • pro všechny, kteří se chtějí v životě posunout nebo najít to, co je baví a naplňuje
 • také pro všechny, kteří už vědí, co by chtěli dělat, ale neví jak na to a potřebují podpořit
 • a také pro ty, kteří hledají inspiraci a chtějí prožít víkend ve společnosti podobně naladěných lidí
  JÓGA LEKCE

   Program

   Čekají Vás lekce jemné jógy, kterou zvládnou i úplní začátečníci a pestrý celo-víkendový program (bude upřesněn všem účastníkům před pobytem) na podporu tvorby vize. A taky zvládnete odpočinek v sauně nebo u šálku horkého čaje.

   Celý objekt Kůlny bude pouze pro Vaši skupinu, což zajistí bezpečné a příjemné prostředí, ve kterém bude radost tvořit, ještě než se jaro a nové začátky přihlásí o slovo.

   Minimální počet účastníků: 16 osob + lektor

   Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu. Změny v programu vyhrazeny.

   U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

   POPIS UBYTOVÁNÍ

   Penzion Kůlna je více než jen běžné ubytovací zařízení u lesa – je to místo, kde o vás bude skutečně jedinečně postaráno. Od návrhu stavby a volby vnitřního vybavení až po sestavování jídelníčku šéfkuchařem, jsme měli na mysli jedinečné místo, jedinečné služby a výjimečný zážitek, který respektuje vaše individuální požadavky.

   Ze starého hospodářského stavení lesních dělníků jsme vybudovali útulné a stylové místo. Přízemí vévodí prostorná jídelna otevřená do okolních luk a privátní salonek s plně otevíratelnou zimní zahradou pro hosty penzionu. V patře naleznete osm pokojů s kouzlem a vůní okolních stromů.

   Přijďte si odpočinout na skutečně výjimečné místo

   Představte si dny daleko od hluku aut, daleko od každodenních starostí. Místo, kde zažijete naprostý klid a stanete se součástí divoké a krásné přírody Moravského krasu. U nás zažijete vstávání při pohledu na okolní louky zahalené v mlžném oparu, zahlédnete pasoucí se srnky a uslyšíte vítr v korunách stromů.

   POKOJE

   Krása stromů se otiskla do našich pokojů

   Naše pokoje a apartmány jsme pojmenovali podle stromů, které najdete v okolních lesích – borovice, akát, modřín, jasan, olše, dub, javor a buk. Dřevo těchto stromů jim vtisklo nezaměnitelný charakter v podobě unikátně navrženého nábytku. Samozřejmostí je samostatné sociální zařízení a LED televizor na každém pokoji.

   V našem penzionu se můžete ubytovat ve dvou dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom čtyřlůžkovém pokoji. V nabídce máme také čtyři pohodlné apartmány sestávající z předsíně a dvou samostatných pokojů, z nichž jeden využijete jako ložnici a druhý jako obývací pokoj (čítárnu) s komfortním rozkládacím gaučem, který se dá snadno přeměnit v plnohodnotné dvojlůžko.

   Náš přístup

   Dětem mladším 10 let nedokážeme zajistit hravé a dostatečně podnětné prostředí bez toho, aniž by o soukromí přicházeli ostatní hosté, proto poskytujeme služby pouze návštěvníkům nad touto věkovou hranicí. Uvedené se netýká soukromých akcí, které obsadí celou kapacitu penzionu. Děkujeme, že respektujete náš přístup.

   STRAVOVÁNÍ

   V ceně pobytu je bohatá plná penze – (snídaně formou švédských stolů, tříchodový oběd a večeře)

   FINSKÁ SAUNA

   V ceně máte 3 hodiny saunování denně.

   _____________________

   V případě zájmu o rezervaci nebo v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

   Informace, rezervace:
   Ing. Nikola Odvárková
   www.VillasResorts.cz
   tel. +420 702 047 307
   email: odvarkova@villasresorts.cz

   Ceník

   CENA: 7.500 Kč / osoba / pobyt

   Cena zahrnuje: ubytování na 2 noci, polopenze, celovíkendový program na podporu tvorby vize (přesný program bude upřesněn přihlášeným účastníkům před pobytem), sauna

   Minimální počet účastníků: 16 platících osob.

   Pro závaznou rezervaci se hradí záloha 2500 Kč / osoba

   Doplatek do 2 měsíců před odjezdem – do 17. 12. 2022

   Zaplacená částka je nevratná v případě zrušení ze strany klienta. V případě, že se účastník nemůže pobytu sám zúčastnit, je možné za sebe najít náhradníka.

   Informace, rezervace:
   Ing. Nikola Odvárková
   www.VillasResorts.cz
   tel. +420 702 047 307
   email: odvarkova@villasresorts.cz

   Lektor

   O LEKTORCE JÓGY: Zuzana Šimečková

   Je to pár let, co jsem si začala uvědomovat spojení těla, mysli a duše. Neexistuje pouze jedno nebo druhé. Jsme celek, který mě svou dokonalostí fascinuje čím dál víc. Fyzické tělo vnímám jako dokonalý systém, kterému je třeba se naučit naslouchat.

   Právě jóga mě naučila vnímat své tělo a skrze něj pracovat s myslí. Díky tomu jsem postupně začala objevovat své skutečné Já. A přestože je jóga stále mnohými vnímána hlavně jako fyzické cvičení, nabízí nám mnohem víc než jen pevné a pružné tělo. Jógová praxe nás navrací do rovnováhy na spoustě úrovních a může pomoci i v případě různých zdravotních projevů.

   Od roku 2016 jsem lektorkou Hatha jógy. Následně i jógy pro děti a rodiny, gravid jógy a hormonální jógové terapie pro ženy podle Dinah Rodrigues. Neustále se vzdělávám jak v oblasti jógy, tak v celostním přístupu k nám samotným.

   Věnuji se terapii pomocí Bachových esencí, kterou jsem před několika lety vyzkoušela na vlastní kůži, když mi bylo nejhůř. Celkově je mi velmi blízké téma emocí. Ty jsem postupně začala vnímat jako úžasné učitele a ne nepřítele, kterého je třeba potlačit, když se hlásí o slovo. Své poznatky s radostí předávám všem, kteří o ně stojí.

   Na konci roku 2019 jsem založila Open Mind Project, jehož misí je osvěta v oblasti osobního rozvoje a uvědomění, že každý z nás je zodpovědný za svůj život a za to, co se v něm odehrává. A hlavně – že každý z nás má vše, co potřebuje vždy k dispozici. Uvnitř sebe.

   Během pobytu Vás provedu ranními a večerními lekcemi jógy, které jsou vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro ty, kteří jógu už nějaký ten pátek praktikují. Pozice lze modifikovat tak, abychom je mohli provádět i v případě nějakého zdravotního omezení. Lekce vedu podle aktuálního nastavení a naladění dané skupiny a věřím, že každý si z nich odnese to, co zrovna potřebuje.

   Moc se na Vás všechny těším. Namaste. Zuzka.

   zuzanasimeckova.cz

   www.omproject.cz

   zuzana.simecek@gmail.com

   +420 603 172 031

   Termín pobytu

   • 3 dny / 2 noci v místě
   • Termín pobytu: 17. 2. – 19. 2. 2023

   Cena na osobu zahrnuje

   • ubytování na 2 noci
   • plná penze
   • celovíkendový program na tvorbu osobní / životní vize
   • jógový program
   • sauna v ceně
   Poradíme Vám

   Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

   PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

   odvarkova@villasresorts.cz

   +420 702 047 307

   Nezávazná poptávka

   Chráněno službou Google reCaptcha.