Itálie

JÓGA NA SARDINII – ZÁŘÍ 2024 se Simonou Hořčičkovou

39.100 Kč
osoba

Popis zájezdu

Smaragdový klenot Středomoří – tak se ostrovu Sardinie přezdívá. Kvetoucí ostrov, druhý největší v této oblasti a přesto s mnoha neturistickými místy, kde se setkáte nejen s krásnou přírodou – tyrkysovým mořem a plážemi s bílým pískem – ale také s pohostinností místních obyvatel. 

CO VÁS ČEKÁ?

 • týdenní jóga zájezd na krásném ostrově Sardinie
 • ubytování ve 4* hotelu
 • dvoulůžkové pokoje nebo na vyžádání možnost pokoje jednolůžkového
 • polopenze v ceně pobytu s možností využívat obědů ala carte přímo v hotelové restauraci
 • jógový program
 • pojištění CK proti úpadku

JÓGA LEKCE

V den příletu, odletu jóga není.

Změny v programu vyhrazeny.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na italském ostrově Sardinie je určen pro všechny, kteří milují spojení jógy a cestování. Díky skvělé vybavenosti hotelu i jeho umístění se na místě nemusíte starat o nic jiného, než o Váš odpočinek a prohloubení praxe jógy.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Hotel se nachází v oblasti, kde příroda a moře vytvořily scenérii nedotčené krásy. Hotel je vybudován v několika strukturách na různých úrovních svažujících se do zahrady a k malebnému bazénu obklopenému palmami a olivovníky. Design je tradičně sardinský, s nábytkem a látkami od kvalifikovaných řemeslníků z Ogliastra. Restaurace nabízí kromě národní kuchyně i chutná tradiční jídla připravená z místní produkce.

POKOJE

Každý pokoj má vlastní vchod, koupelnu se sprchou, fén, toaletní potřeby, centralizovanou klimatizaci, TV s plochou obrazovkou, minibar, rychlovarnou konvici a trezor.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze formou bufetu se širokým výběrem. Hotel je vyhlášen svou gastronomií a kulinářskými zážitky. Zaměřuje se na středomořskou kuchyni za použití čerstvých surovin vč. mnoha místních specialit.

Restaurace se nachází v hlavní budově hotelu a má vnitřní místnost a venkovní terasu u bazénu, ideální pro příjemné večery a sladká probuzení. Začněte den bohatou mezinárodní snídaní formou bufetu! V době oběda se občerstvěte lehkým obědem à la carte.

A na závěr dne – večeře – opravdový kulinářský zážitek! Tradiční speciality, mořské plody a čerstvá zelenina i ovoce z místní produkce. Předkrm, 2 hlavní chody, 2 přílohy a vegetariánská nabídka. Hotel je připraven také na hosty s omezeními ve stravě – prosím, nahlaste nám v případě zájmu předem.

Večer pak můžete zakončit sklenkou vína a posezením u bazénu.

PLÁŽ

Hotel se nachází cca 700 metrů (10 minut pěšky) od krásné pláže Torre di Bari.

HODNOCENÍ CK

Hotel s velmi kvalitní nabídkou služeb a se skvělou vybaveností – vč. jógové shaly. Výhodná poloha kousek od pláže. Doporučujeme pro cestovatele jednotlivce, zamilované páry i pro skupinu kamarádek.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit
osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy
nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA za ubytování v pokoji STANDARD: 39 100 Kč / osoba

Pokoje Superior – příplatek 3 600 Kč / osoba / pobyt

Porovnání pokojů – pokoje Standard jsou útulné pokoje vybavené v sardinském stylu a rozmístěné v zahradě, ve velmi klidné části hotelu. Mají výhled do zeleně a zahrady okolo. Od hlavní budovy jsou jen pár minutek pěšky.

Pokoje Superior – novější a zrekonstruované pokoje se nachází v hlavní budově. Pokoje Superior jsou 2 typy – garden view a sea view. Cena výše je za pokoj Superior bez garance výhledu na moře, mají výhled do zahrady. Plný výhled na moře je na vyžádání za další příplatek hotelu.

Popis pokojů najdete na webu hotelu ZDE.

V případě zájmu o superior pokoj se musí vždy dopředu domluvit obě osoby ubytované v něm. Pokoje jsou na vyžádání dle volné kapacity hotelu.

Cena zahrnuje: letenky, transfery letiště – hotel – letiště, 7 nocí ubytování, polopenze, využití yoga shaly a pomůcek na jógu, lekce jógy (v příletový a odletový den jóga není), Wi-Fi ve společných prostorách, zapůjčení ručníku na pláž, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – A30 Pandemic od Union za 560 Kč / osoba / pobyt

Příplatek za jednolůžkový pokoj STANDARD: 12 800 Kč / osoba / pobyt

Informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 15 dospělých osob

Záloha nyní: 7 000 Kč / osoba

Předběžné časy letů* se Smartwings:

QS1018 PRG-CAG 12:25,

QS1019 CAG-PRG 15:25

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 13. 7. 2024), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

Simona Hořčičková

Dlouhodobě se věnuji tradiční józe, meditacím a tantře, kterou jsem studovala v Indii. Tradiční jógové postupy kombinuji s dalšími technikami práce s tělem i duší. Stále hlouběji se do mé práce promítá transcendentální přístup, práce s energiemi a myslí. Jógu předávám tak, jak ji sama vnitřně prožívám a vnímám. Zprostředkovávám možnost nahlédnout do hlubších vrstev její praxe, bez rozdílu věku a  pokročilosti. Přistupuji ke každému individuálně a systematicky s respektem k jeho fyzickým a psychickým možnostem. Pozornost kladu na zasvěcení do meditací jak z pohledu jejich duchovní podstaty, tak jejich hlubšího pochopení pro náš každodenní život. Mým cílem je, aby pro Vás byla jóga terapií.

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 15. 9. – 22. 9. 2024

Cena na osobu zahrnuje

 • letenky Praha – Cagliari – Praha
 • skupinové transfery letiště – hotel – letiště
 • ubytování na 7 nocí
 • polopenze
 • jógový program
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.