Španělsko - Kanárské ostrovy

JÓGA NA FUERTEVENTUŘE – KVĚTEN 2023 s Evou Oniščenko

28.790 Kč
osoba

Popis zájezdu

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga zájezd za skvělou cenu ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All inclusive a to včetně letenky v ceně pobytu!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky v resortu Occidental Jandía Playa, který je u dlouhé písečné pláže Jandía
 • stravování formou All inclusive (zahrnuje snídaně, obědy, večeře, nápoje v ceně)
 • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
 • jóga program s lektorkou Evou Oniščenko
 • cvičení jógy na terase hotelu
 • rozsáhlé zahrady s bazény v hotelovém komplexu, kde můžete odpočívat a relaxovat
 • dovolená s jógou a nádherná písčitá pláž oceněna certifikátem Modrá vlajka
 • Wi-Fi připojení v areálu hotelu ZDARMA

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Fuerteventuře je určen pro milovníky jógy i odpočinku. Hotel nabízí skvělé zázemí pro dovolenou s jógou. Odpočinek na pláži či u bazénu, protažení těla, vyčištění hlavy a čas jen pro sebe sama.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže, ale i pro děti (jógový program je však vhodný pouze pro dospělé osoby).

Pro děti i necvičící osoby nabízíme zvýhodněnou cenu.

JÓGA LEKCE

ranní a večerní lekce 60 min

power yoga & yin yoga

Jin Jóga je velmi jemný styl jógy, přesto v ní jdeme do hloubky. Uvolňujeme hluboké pojivové tkáně celého těla. Vazy, šlachy, fascie, klouby a kosti. Tímto uvolněním dochází k celkové relaxaci a obnově. Jin jóga je ideálním vstupem k meditaci. Je průvodcem poznání nejen našeho fyzického, ale i emočního těla. Cítíme a prozíváme zde radost, štěstí, ale zároveň i vztek, hněv. Učíme se a hledáme rovnováhu, přijetí a odhodláni, učíme se zvládat nové situace bez posuzování a hodnocení.  Jako vždy začínáme úvodní relaxací a napojením na náš dech. Poté velmi pomalu a opatrně přecházíme do jednotlivých pozic, kde přetrvávame 3-5min. Zde hledáme naše hranice, pohodlí a uvolnění a to je proces, který potřebuje čas, trpělivost a odhodlanost. Učíme se zde s pokorou přijímat život takový, jaký je. A to nám dává pocit bezpečí, klidu a míru. Že je vše tak, jak má být.

Power Jóga je dynamický styl jógy, který vychází z klasické Hatha jógy. Je zaměřený na protažení a posílení svalů celého těla. Začínáme úvodní relaxací a jednoduchou pranajámou (dechovým cvičením). Poté přecházíme k pozdravu slunci a nechybí ani bojovníci. Následují ještě rovnovážné pozice, které nám posilují nejen střed těla, ale prakticky celé naše tělo. A jak už z názvu vyplývá, učí nás rovnováze. Pak už přecházíme na zem na podložku, kde nechybí další posilování a protahování celého těla. Na úplný závěr přichází slastná Šavásana a aromaterapie.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Komplex se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, který je druhým největším ostrovem z Kanárských ostrovů. Nedaleko hotelu (cca 4 km) se nachází malá rybářská vesnička Morro Jable. Z letiště je to do hotelu cca 80 km. Personál vás přivítá ve vstupní hale s recepcí, která je hostům k dispozici 24 hodin denně. K hotelu náleží restaurace nabízející program All inclusive, a la carte restaurace a několik barů. Hotel nabízí denní i noční animační programy.

Hotel se nachází 300 metrů od překrásné písečné pláže Jandía a je od pláže oddělen komunikací. Pro vstup na pláž je možné použít podchod. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

K dispozici je wellness a fitness.

FOTOGALERIE z předchozích pobytů ZDE.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Yoga retreat probíhá v komfortně zařízených a klimatizovaných dvoulůžkových pokojích. Součástí každého z nich je vlastní sociální zařízení.

STRAVOVÁNÍ

Program All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Během dne je dále připravené lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 10 hod do 23 hod jsou rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

PLÁŽ

Hotel se nachází u písečné pláže Playa de Jandía. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

HODNOCENÍ CK

Chcete si užít dovolenou u moře s jógou a programem all inclusive? Hotel je ideální volbou pro milovníky krásných nekonečných dlouhých písečných pláží. Nachází se kousíček od pláže a příjemnou procházkou podél moře od začátku střediska Morro Jable – Jandía, kde je nespočet obchodů, restaurací, barů, do centra letoviska vede krásná promenáda podél pobřeží oceánu. Krásná velká terasa na cvičení jógy v hotelu, doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 28.790 Kč / osoba

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Fuerteventura – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, informační schůzka s českou delegátkou, 7 nocí ubytování, all inclusive, terasa na cvičení jógy, lekce jógy s jóga lektorkou v hotelu nebo na pláži (v příletový a odletový den jóga není), pojištění CK proti úpadku

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji: +3 900 Kč 

Příplatek za výhled na moře: + 1 700 Kč / osoba / pobyt

Cena osoba na přistýlce: – 2 000 Kč / osoba / pobyt

Necvičící osoba 1300 Kč sleva

1. dítě do 11,99 let v doprovodu 2 dospělých osob  cena: 12 990 Kč / pobyt

Cena nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Minimální počet účastníků: 13 dospělých osob + lektor

Cena děti:

 • do 2 let – zdarma letenka (bez nároku na sedadlo), transfer (bez nároku na sedadlo), i pobyt, hradí pouze 500 Kč ubytovací taxy na místě, DŮLEŽITÉ: nesmí přesáhnout věk 2 let v průběhu pobytu, poté už hradí letenku viz níže

Max obsazenost pokoje: 2 osoby nebo 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 2 dospělé osoby + 3. dospělá osoba na přistýlce

Záloha nyní: 10.000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden.

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 7. 3. 2023), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Check in: od 14:00

Check out: do 12:00

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Eva Oniščenko

Lásku k Józe jsem objevila v roce 2015. Již před tím jsem měla malé zkušenosti, ale teprve až v tuto chvíli mě jóga zaujala, nadchla a změnila můj dosavadní život. S láskou v srdci říkám:

Jóga mi zachránila život, pojď zkusit, co udělá s tebou!

Jóga mi opravdu zachránila život. Změnila mi pohled nejen na sebe, ostatní, ale i na celý svět. Jóga mě učí odvaze, disciplíně, pokoře, lásce, přijetí, spokojenosti a víře. Je toho mnoho, co jsem díky józe objevila či získala od moudrého učení a poznání až po nová krásná setkání a přátelství. Ale abych byla upřímná a pravdivá, jóga nejsou jen samé krásné, příjemné chvíle a okamžiky. S jógou si občas prochazíme i nepříjemnými chvilkami. Objevujeme i temné části sebe sama. Ale nemusíte se bát. To nás zoceluje a my tím získáváme rovnováhu, harmonii, vnitřní klid a mír. Je to krásná cesta poznání sebe sama. To, co mě na té cestě nesmírně těší, je být vám průvodcem vaším poznáním. Těším se na naše společné setkání.

S láskou a úctou,

Eva Oniščenko

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 7. 5. – 14. 5. 2023
 • Termín pobytu: 7. 5. – 14. 5. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • letenka Praha – Fuerteventura – Praha
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • ubytování na 7 nocí
 • all inclusive
 • jógový program
 • informační schůzka s českým delegátem
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.