Španělsko - Kanárské ostrovy

IYENGAR YOGA NA FUERTEVENTUŘE – ZÁŘÍ 2023 s Janou Chadimovou

27.990 Kč
osoba

Popis zájezdu

Iyengar yoga retreat – Practice, eat and enjoy!

Milí přátelé jógy,
zvu vás na jedinečnou dovolenou se cvičením Iyengar jógy a to na ostrov Fuerteventura na Kanárských ostrovech. Hotel se nachází přímo u jedné z nekonečných zlatavých písečných pláží.
Čeká nás 6 dní cvičení na jedné z mnoha příjemných teras, 2x denně 90 min, a jak jinak než jedinečnou, efektivní a precizní metodikou Iyengarovy jógy. Mohu vám garantovat, že po týdnu pravidelného cvičení se budete cítit ve výborné kondici nejen po tělesné stránce, a ucítíte na sobě ohromný pokrok v dovednostech, síle, pružnosti i stabilitě a lehkosti v pozicích. Hotel je vhodný i pro rodiny s dětmi, proto neváhejte vzít své blízké i přátele.

CO VÁS ČEKÁ?

 • jóga zájezd za skvělou cenu ve čtyřhvězdičkovém hotelu s All inclusive a to včetně letenky v ceně pobytu!
 • ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky v resortu Occidental Jandía Playa, který je u dlouhé písečné pláže Jandía
 • stravování formou All inclusive (zahrnuje snídaně, obědy, večeře, nápoje v ceně)
 • transfer z letiště do hotelu a zpět na letiště po skončení pobytu
 • jóga program s lektorkou Janou Chadimovou (POZOR! JÓGOVÝ PROGRAM NENÍ ZAHRNUTÝ V CENĚ ZÁJEZDU! HRADÍ SE PŘÍMO LEKTORCE PŘES REZERVAČNÍ SYSTÉM ZDE)
 • cvičení jógy na terase hotelu
 • rozsáhlé zahrady s bazény v hotelovém komplexu, kde můžete odpočívat a relaxovat
 • dovolená s jógou a nádherná písčitá pláž oceněna certifikátem Modrá vlajka
 • Wi-Fi připojení v areálu hotelu ZDARMA

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt s jógou na Fuerteventuře je určen pro milovníky jógy i odpočinku. Hotel nabízí skvělé zázemí pro dovolenou s jógou. Odpočinek na pláži či u bazénu, protažení těla, vyčištění hlavy a čas jen pro sebe sama.

Pobyt je vhodný pro začátečníky i pokročilé, ženy i muže, ale i pro děti (jógový program je však vhodný pouze pro dospělé osoby).

Pro děti i necvičící osoby nabízíme zvýhodněnou cenu.

JÓGA LEKCE

Lekce jsou vedené precizními instrukcemi, pro efektivní a správné nastavení těla, výhradně metodikou Iyengar jógy, nemíchanou s jinými technikami. Lekce budou aktivní, ale i odpočinkové, v některých bude obsaženo vedené dýchání, a vždy bude zařazena relaxace.

POPIS UBYTOVÁNÍ

Komplex se nachází v jižní části ostrova Fuerteventura, který je druhým největším ostrovem z Kanárských ostrovů. Nedaleko hotelu (cca 4 km) se nachází malá rybářská vesnička Morro Jable. Z letiště je to do hotelu cca 80 km. Personál vás přivítá ve vstupní hale s recepcí, která je hostům k dispozici 24 hodin denně. K hotelu náleží restaurace nabízející program All inclusive, a la carte restaurace a několik barů. Hotel nabízí denní i noční animační programy.

Hotel se nachází 300 metrů od překrásné písečné pláže Jandía a je od pláže oddělen komunikací. Pro vstup na pláž je možné použít podchod. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

K dispozici je wellness a fitness.

FOTOGALERIE z předchozích pobytů ZDE.

VYBAVENÍ POKOJŮ

Yoga retreat probíhá v komfortně zařízených a klimatizovaných dvoulůžkových pokojích. Součástí každého z nich je vlastní sociální zařízení.

STRAVOVÁNÍ

Program All inclusive zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu. Během dne je dále připravené lehké občerstvení. V časovém rozmezí od 10 hod do 23 hod jsou rozlévané nealkoholické a místní alkoholické nápoje.

PLÁŽ

Hotel se nachází u písečné pláže Playa de Jandía. Lehátka a slunečníky jsou na pláži k dispozici za poplatek.

HODNOCENÍ CK

Chcete si užít dovolenou u moře s jógou a programem all inclusive? Hotel je ideální volbou pro milovníky krásných nekonečných dlouhých písečných pláží. Nachází se kousíček od pláže a příjemnou procházkou podél moře od začátku střediska Morro Jable – Jandía, kde je nespočet obchodů, restaurací, barů, do centra letoviska vede krásná promenáda podél pobřeží oceánu. Krásná velká terasa na cvičení jógy v hotelu, doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

TIP PRO VÁS:

Na jógu u moře je možno se nahlásit i pouze v 1 osobě, doplníme vás na dvoulůžkový pokoj s další klientkou a nemusíte připlácet za jednolůžkový pokoj.

Za jóga lekce, jejich vedení, časové rozvržení během pobytu, styl a průběh lekcí je zodpovědný jóga instruktor během pobytu.

U zájezdů označených jako Jóga zájezd si Cestovní kancelář vyhrazuje právo změnit osobu instruktora jógy v případech, kdy se z vážných důvodů instruktor jógy nemůže pobytu zúčastnit.

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Ceník

CENA: 27 990 Kč / osoba

Cena zahrnuje: zpáteční letenky Praha – Fuerteventura – Praha, transfery letiště – hotel – letiště, informační schůzka s českou delegátkou, 7 nocí ubytování, all inclusive, terasa na cvičení jógy, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: JÓGA PROGRAM – REZERVUJE SE PŘÍMO V REZERVAČNÍM SYSTÉMU LEKTORKY V ODKAZU ZDE

Cena dále nezahrnuje: cestovní a storno pojištění v případě storna ze zdravotních důvodů – Union A30 Pandemic za 560 Kč / osoba / pobyt

Bližší informace o pojištění ZDE

Cena za osobu v jednolůžkovém pokoji: +3 900 Kč 

Příplatek za výhled na moře: + 1 700 Kč / osoba / pobyt

Cena osoba na přistýlce: – 2 000 Kč / osoba / pobyt

1. dítě do 11,99 let v doprovodu 2 dospělých osob  cena: 12 990 Kč / pobyt

 

Minimální počet účastníků: 13 dospělých osob + lektor

Cena děti:

 • do 2 let – zdarma letenka (bez nároku na sedadlo), transfer (bez nároku na sedadlo), i pobyt, hradí pouze 500 Kč ubytovací taxy na místě, DŮLEŽITÉ: nesmí přesáhnout věk 2 let v průběhu pobytu, poté už hradí letenku viz níže

Max obsazenost pokoje: 2 osoby nebo 2 dospělé osoby + 1 dítě nebo 2 dospělé osoby + 3. dospělá osoba na přistýlce

Záloha nyní: 10.000 Kč / osoba

Zaplacená záloha je nevratná. V případě, že se osoba nemůže zakoupeného zájezdu zúčastnit, může si za sebe najít náhradníka, na kterého bude pobyt převeden.

Doplatek: 2 měsíce před odjezdem (do 3. 7. 2023), poté se pro rezervaci hradí celková částka pobytu.

Check in: od 14:00

Check out: do 12:00

Informace, rezervace:
Ing. Nikola Odvárková
www.VillasResorts.cz
tel. +420 702 047 307
email: odvarkova@villasresorts.cz

Lektor

O LEKTORCE JÓGY: Jana Chadimová

Od roku 2004 jsem pravidelná studentka jógy a od r.2007 se věnuji se výhradně metodě jógy BKS Iyengara, která přináší jedinečný přístup pro celkové zdraví člověka. Prošla jsem základním 3 letým výcvikem Iyengar jógy, a absolvovala juniorský trénink v Itálii. Účastnila jsem se Evropských konferencí Iyengar jógy, a studia se Senior učiteli na víkendových pobytech a seminářích v ČR i zahraničí. 4 měsíční pobyty v Institutu RIMYI v Puně v Indii zásadně ovlivnily mé chápání, a výuku Iyengar jógy. Od roku 2011 jsem praktikovala i odučila nepočítaně lekcí Iyengarjógy a organizovala a učila na pobytech i workshopech pro studenty v Praze a celé ČR. 2016 – 2021 jsem provozovala pražské studio, kde běžely výhradně kurzy

Iyengar jógy, rozvíjející stabilní praxi studentů. Mou srdcovkou je sdílet na lekcích filosofii Patanjaliho jógy. Příležitostně jsem tlumočila víkendové workshopy Senior učitelů v Iyengar Centru v Brně a podílela jsem se na překladu knihy Jóga pro Sportovce.

S tímto předávám své zkušenosti, aby i další lidé mohli zažívat plody jógy a žít krásnější život.

Termín pobytu

 • 8 dní / 7 nocí v místě
 • Termín letu: 3. 9. – 10. 9. 2023
 • Termín pobytu: 3. 9. – 10. 9. 2023

Cena na osobu zahrnuje

 • letenka Praha – Fuerteventura – Praha
 • transfery letiště – hotel – letiště
 • ubytování na 7 nocí
 • all inclusive
 • informační schůzka s českým delegátem
 • pojištění CK proti úpadku
Poradíme Vám

Rádi zodpovíme Vaše dotazy. Kontaktujte nás:

PO - PÁ: 08:00 - 17:00 hod.

odvarkova@villasresorts.cz

+420 702 047 307

Nezávazná poptávka

Chráněno službou Google reCaptcha.